škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Golf Mk1 Alcam...

Ziyaretçi · 23 · 15349

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gogo969

• Ziyaretçi
arkadaşlar karar verdik 3 tane bir abime,bir bana,birde abimin arkadaşına Mk1 alcaz...yorumlarınız nelerdir merak ettim...

Ben GTi onlar GLD düşünüyorlar:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
eski araba be Gökhanım tat alamazsın. motorda ufak hiç bişeye benzemez kanımca.

gogo969

• Ziyaretçi
valla biraderim esti be...ben almazsam bile abimle arkadaşı alacak kesin en azından binerim bakarım GLD'ler çok az yakıyor 10-12,5kuruş.hoşumada gitmedi değil.zaten alır almaz baştan aşağı rektifiye olcak araba...Al direk kullan hesabı değil...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Temizini bulursan çok sevimli takalar aslında...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
GLD ler inanılmazlıklar ötesi gürültülü çalışır, 1.6 dizel diye iyi kaçar falan sanma :D

çok kara duman problemleri var. masraf olur şu olur bu olur, su alır, kaportada sürpriz bi çürük olabilir, yolda biraz hızlanınca her yerden rüzgar esmeye başlayabilir. direksiyon ağır, vites geişleri anlamsız olabilir.

Sen biliyn Gökhan'ım :D

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;31642
Temizini bulursan çok sevimli takalar aslında...
hocam temiz bakıyoruz fiyatta problem değil abimler acısından benim acımdan problemde:D zaten alır almaz planımız,saça kadar boyanın kazınması astar ve boya yapılması döşemelerin orjinaline sadık kalark yenilenmesi ve motoru rektifiye etmek.anlıyacağınız hocam fazla oynanmamış lazım...çürük olsun problem değil ama orjinallikten yanayım.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31644
GLD ler inanılmazlıklar ötesi gürültülü çalışır, 1.6 dizel diye iyi kaçar falan sanma :D

çok kara duman problemleri var. masraf olur şu olur bu olur, su alır, kaportada sürpriz bi çürük olabilir, yolda biraz hızlanınca her yerden rüzgar esmeye başlayabilir. direksiyon ağır, vites geişleri anlamsız olabilir.

Sen biliyn Gökhan'ım :D
1980 küsurlu yılların en gürültülü aracı seçilmişler.:D biliyorum
hafta sonu park caddesinde orjinal bi GLD'ye binme fırsatım oldu 120den sonra aman Allahım dedim:D bu ne ses.fakat biraderim GTİ alcam ben ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31647
hadi hayırlsı olsun :D
birde bu yadigarın tadına bakalım biraderim nasıl bişeymiş...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yav git amerikan al onu toplat nedecen Golfu sinir ettin beni yaa... :D

gogo969

• Ziyaretçi
amerikanı toplatmak pahalı biraderim o beni aşar bu alsam atıyorum 3'e 4'e 5 milyar masraf yaparım binerim,sonrada satarım:D

gogo969

• Ziyaretçi
aslında parayı bollaştırayım e30 falan değilde mercedes SEC hayalim var 500 yada 560 ama para para para:D ufaktan başlamak iyi olur be biraderim:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
la git işte amerikan al E30 da SEC de sönük kalır çift çıkış flowmaster egzostlu bi 350 CID V8 makinenin yanında....

1500 devirde ağır ağır patinaj çekerek gider o hayvanlar, 106 beygir güç verir ama 1600 devirde 331 tork basar bir V6 Fireball, Buicklerde bulunur favorimdir.

V8 leri sen düşün.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31657
la git işte amerikan al E30 da SEC de sönük kalır çift çıkış flowmaster egzostlu bi 350 CID V8 makinenin yanında....

1500 devirde ağır ağır patinaj çekerek gider o hayvanlar, 106 beygir güç verir ama 1600 devirde 331 tork basar bir V6 Fireball, Buicklerde bulunur favorimdir.

V8 leri sen düşün.
İştahım kabardı biraderim:hanz::hanz::hanz: