škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhabalar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aranıza katılmam yeni aldığım araç sayesinde oldu diyebilirim aracın üzerinde çizikleri var ne yapsam ne etsem derken başladım araştırmaya ve bu işin kaynağı olarak skodaturkey.com olduğu anlaşıldı üye oldum ve konuları okumaya başladım ve hala devam etmekteyim.İsmim Ramiz kendime ait iki aracım var bir tanesi 2005 model corolla zamanında 3m wax ile boya koruma yapıldı ara ara durumu kötü değil ama komple polisaj ile başlayan bir uygulama istiyor garibim artık , ikinci araçta 2009 model getz o bahsi geçen yeni çizik araç maşallah benden önceki sahibi boya koruma, cila , fırçasız yıkama nedir hayatında duymamış sanırım aracın sürekli aracın benzinliklerdeki fırçalı makineler ile yıkanmış gibi bir hali var ilgi istiyor açıkçası :) Yakında polisaj makinası ve diğer kimyasalları alıp uygulamlara başlamak istiyorum , elimde turtlewax'ın yıkama şampuanı ile hızlı cilası var bir kaçta vileda mikrofiber bez :) Sizlerinde yardımıyla bu işi öğrenip uygulamalar yapmak istiyorum.Herkese iyi günler iyi forumlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ramiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;389009
Hosgeldiniz,

Teşekkürler yakında araçların çizik fotolarını ekleyip sizden ürün ve uygulama tavsiyesi isteyeceğim , forumu inceliyorum ancak çeşitli konu başlığı altında sorulmuş bu sorular , konu için doğru yer neresidir acaba ?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramiz;389038
Teşekkürler yakında araçların çizik fotolarını ekleyip sizden ürün ve uygulama tavsiyesi isteyeceğim , forumu inceliyorum ancak çeşitli konu başlığı altında sorulmuş bu sorular , konu için doğru yer neresidir acaba ?

hoş geldiniz. aradığınız yer "araç bakım ürünleri ve uygulama"konu başlığı altında ikinci başlıkta genel olarak verilmiştir.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle