škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir sitem, bir dilekçe, ....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34429
kış geldi yav yeni mi geliyo cevap :++: :++:

Resmi yazı yeni geldi valla :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31835
hiiç uğraşma abi... uğraştığınla kalırsın, duyarlı vatandaş, boşa debeleyendir bu tarz yönetimlerde...

:fiuv::fiuv::fiuv:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34439
:fiuv::fiuv::fiuv:

Az kaldı göreceksiniz o kapı kalkacak :) Hatta fotoğrafını çekip ekleyeceğim foruma:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Berlin duvarına döndü kapı :D Ya bu kraldan çok kralcı olan tipler varya işte sırf onların b..k yemesi bu işler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün cnntürkdede konuşuyolardı bariyerleri ve gençler 24 saat nöbet tutuyolarmış.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bakın son 2 gecedir ne gördüm anlatayım.

saat 00.00 civarı, basketbol oynamak için çıktım bizim çocukları toplayıp sahaya gidicez, önümde bi tofaş var kaldırma ine çıka gidiyor, geçemedim çarpar diye, takip ediyom herifi mecburen, sonra sağa doğru iyice seyirmeye başladı, tak dedi sağ ön teker kaldırıma çıktı, araba tak tuk öksürüp istop etti.

durayazdım 1. vites gazsız gidiyom, adam kapıyı açtığı gibi asfalta gömdü kafayı ayak uçları arabanın içine bakıyo, durdum tam bakıyom, kafası kanamış ama nasıl kusuyor, bide ters duruyor ya, burnuna akıyor kusmuklar, lan hakan sektöret gebersin şerro içmeyi bilmiyosa dedim bıraktım.

2 GÜN SONRA....

yine aynı amaçla arkadaşın evine gittim, bi ambulans bi polis arabası, toplanmış vatandaşlar, saat 01.00 gibi. herifin biri eline bi demir çubuk almış, etrafa savuruyo milleti tehdit ediyor bağıra çağıra alkolden uyuşmuş herif ağzını kontrol edemiyor salyaları akıyor. vatandaşda ramazan günü rahatsız olup ekip çağırmış.

şindi mahallelinin suçu ne? tebrik ediyorum zeyniler sakinlerini.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;35544
bakın son 2 gecedir ne gördüm anlatayım.

saat 00.00 civarı, basketbol oynamak için çıktım bizim çocukları toplayıp sahaya gidicez, önümde bi tofaş var kaldırma ine çıka gidiyor, geçemedim çarpar diye, takip ediyom herifi mecburen, sonra sağa doğru iyice seyirmeye başladı, tak dedi sağ ön teker kaldırıma çıktı, araba tak tuk öksürüp istop etti.

durayazdım 1. vites gazsız gidiyom, adam kapıyı açtığı gibi asfalta gömdü kafayı ayak uçları arabanın içine bakıyo, durdum tam bakıyom, kafası kanamış ama nasıl kusuyor, bide ters duruyor ya, burnuna akıyor kusmuklar, lan hakan sektöret gebersin şerro içmeyi bilmiyosa dedim bıraktım.

2 GÜN SONRA....

yine aynı amaçla arkadaşın evine gittim, bi ambulans bi polis arabası, toplanmış vatandaşlar, saat 01.00 gibi. herifin biri eline bi demir çubuk almış, etrafa savuruyo milleti tehdit ediyor bağıra çağıra alkolden uyuşmuş herif ağzını kontrol edemiyor salyaları akıyor. vatandaşda ramazan günü rahatsız olup ekip çağırmış.

şindi mahallelinin suçu ne? tebrik ediyorum zeyniler sakinlerini.

Peki bizim suçumuz ne? Jandarma var, polis var, kanun var(vay yada yok) Kendi kanunlarımızı uygularsak ortalık texas gibi olur.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;35545
Peki bizim suçumuz ne? Jandarma var, polis var, kanun var(vay yada yok) Kendi kanunlarımızı uygularsak ortalık texas gibi olur.

yanlış yere oy atmak :++: :++:

abi doğrusun, yerden göğe kadar haklısın ama bu bi açıklık yani adam arabasıyla gelmiş duruyor. araba adamın malı, toprakda devletin toprağı. polis sürekli yetişemez ki buna.

aynı şey kapınızda olsa farklı düşünürsünüz, semtim Eryaman ama öyle bir yerdeki camdan Atakule gözüküyor, manzara var, sitenin hemen dışında sarhoşlar geliyor bağırıp çağıran mı dersin, karı işi mi dersin, müziği açıp angara havası oynayan mı dersin gecenin 2 si 3 ü........

şimdi polisi sürekli çağırıyoruz, kovalıyo, sonra bi daha geliyolar, sonra ertesi gün polisi arıyoz, öbürsügün yine geliyolar, başlarız anasını satim dedik, bi gün indik aşağı adamlar açmış son ses müzik yine gece 02.36 falan, polise gına gelmiş bizede, kovaladık.

sonra babamda gitti oraya ada içersinde inşaattan çıkan fazla toprağı kepçeyle bi güzel döktürdü, artık çıkmak isteyen gece kazma küreğiyle gelsin, gece içip gelenleri ama hüsrana uğrayıp dönenleri gördükçe site sakinlerini bi huzur, bi rahatlama basıyor.

bırakın bu avrupai tarzda düşünceleri, burası TR, 5 tane ayyaş yolda GÜPEGÜNDÜZ şeritte önüne geçmişim diye önümü kesip kafama Desert Eagle namlusunu dayadıktan sonra ben her şeyi beklerim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eee  ne yapalım..Bende mahalleme Ankaralıların girmesini istemiyorum barikat kuracağım bende :++: :++:

Şaka tabiiki :) Sonra Yusuf gelir gemiyi karaya çıkartır valla :D:D  Zaten garibin tayini çıkmış sahalardan uzak kalacak :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olay budur :)

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Veeeee Mutlu son..:)

Gecikmeli oldu ama yolum hiç düşmemişti o yola.Geçen gittiğimde hemen çektim :)

Artık o kapı yok!!!!!!!! Kanun dışı uygulamalara hayır! :)

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emeğine sağlık gökhan abi :D

Ama bu işlemleri daha kısa sürede yapsalar o zaman hukuk var denebilir :ok:

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan amacına ulaşmışsın. Yasak kalkmış. Okuduğum kadarıyla yasağın nedeni fuhuş yapılması idi. Bence uygar bir devlet, kontrollü fuhuş alanları yaratmalıdır. Bu lanet eylem zaten yapılıyor, hiç olmazsa ailelerden uzak bir yerde kontrollü yapılmalıdır. Örnek, genelevler. Nerde işe yaramaz bir alan var, hemen bu uygulama için tahsis edilmelidir.
Hatta tabela asılarak üzerine fuhuş alanıdır, şikayet kabul edilmez uyarısı konulmalıdır ki, aileler girmesin. Sokak arasında yapılmasından iyidir. Hiç olmazsa milletin başı belaya girmez.