škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Toto Super Lig

Ziyaretçi · 287 · 72681

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
300-500 maça bilet arıyorum çok pis gaza geldim bakalım :D

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2010, 22:51:26 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cdye attım fb marşlarını bayraklar formalarda hazır arabada hazır bitek ts maçı kaldı:D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;102245
cdye attım fb marşlarını bayraklar formalarda hazır arabada hazır bitek ts maçı kaldı:D

aynı hazırlığı 3 sene önce yapmıştım , denizlide şampiyonluk gidince yıkılmıştım onun için şimdilik hazırlık yok ... ama şu bi gerçek ki  Adnan Polatın saati artık 20:45 i gösteremeyecek...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;102037
Fener şampiyon :( Son hafta Trabzon maçı kesin verir..Zaten bu gazla Fenerde iyi asılır maça..

bursa yenince bursa yendi oluyorda , Fenerbahçe yenince niye rakip takım maçı verdi oluyor?

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ablamın düğünün ile çakıştığı için son maça gidemicem malesef bu kadar denk gelir yani.:boks: 2 tane kombineyi verdim gidebilcek olan tanıdıklarıma ellerim titreye titreye.artık gece katılacam caddedeki kutlamalara :haha:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;102299
ablamın düğünün ile çakıştığı için son maça gidemicem malesef bu kadar denk gelir yani.:boks: 2 tane kombineyi verdim gidebilcek olan tanıdıklarıma ellerim titreye titreye.artık gece katılacam caddedeki kutlamalara :haha:

Biletler tükenmeden nasıl alabiliriz abi bir bilgin varmıdır?

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;102302

taraftar kart varsa onlara öncelik oluyor sonra genel satışa çıkıyor biletler. böylece alabilirsin erkenden gidersen.

taraftar kartın yoksa genel satışa kale arkası kalmaz tükenir büyük ihtimal ama fenerium maraton tribünlerinden bilet bulabilirsin yine erkenden gidersen diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;102296
bursa yenince bursa yendi oluyorda , Fenerbahçe yenince niye rakip takım maçı verdi oluyor?

:++::++::++: Fenere gıcığım var ondan abi :++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;102306
taraftar kart varsa onlara öncelik oluyor sonra genel satışa çıkıyor biletler. böylece alabilirsin erkenden gidersen.

taraftar kartın yoksa genel satışa kale arkası kalmaz tükenir büyük ihtimal ama fenerium maraton tribünlerinden bilet bulabilirsin yine erkenden gidersen diye tahmin ediyorum.

Kombinesi olan birinden rica etsemalabilir mi o? Birde bonus cart olanlara erken satışa çıkıyor diye duydum?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;102302

olum durdun durdun son maça bilet arıyosun.Geri kalan haftalarda nerdeydin:D:++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;102311
olum durdun durdun son maça bilet arıyosun.Geri kalan haftalarda nerdeydin:D:++:

Zevki orda son hafta olması dayak yicez yadaeğlen coş moduna giricez bakalım pederin arkadaşları var hepsinde kompine var aralarına bi ane bilet bulursam diye çaba içindeyim ama pek umut yok gibi :D

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;102310
Kombinesi olan birinden rica etsemalabilir mi o? Birde bonus cart olanlara erken satışa çıkıyor diye duydum?

kombinesi varsa tanıdıgının taraftar kartı vardır. çünkü kombine almak için taraftar kart şart.böylece genel satışa cıkmadan alabilirsin.

fb bonus ile de genel satışa cıkmadan bilet alınabiliyor.

fb bonus hakkında

• Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için  öncelikli bilet satın alma imkanı. (*)
*Öncelikli Bilet alma hakkı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanacak  Türkiye Turkcell Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır.Fenerbahçe  Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli  biletler genel satıştan 48 saat öncesinde alınabilecektir. Biletlerin satış  tarihini; FB TV,  Fenerbahçe resmi internet siteleri ve Biletix’ten  öğrenebilirsiniz

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;102318
Teşekkürler kovalayayım o zaman :D

face liseli genç fbliler paylaşmış görmüşsündür belki:)

Alıntı
TSL 34. Haftasında 16 Mayıs 2010 Pazar günü kendi sahamızda Trabzonspor ile oynayacağımız karşılaşmanın biletleri hakkında kulübümüz veya Biletix firması tarafından her hangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Açıklama yapıldığı takdir de sizleri bilgilendireceğiz.