škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

günaydın

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esteban

• Detailing Canlısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkeze günaydın.hayırlı sabahlar.
yüzünüzden gülücük cebinizden mangırlar eksik olmasın..:):):)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Datça palamutbükü'nden herkeslere günaydın.cumartesi akşamından bu yana dün akşam foruma girebildim.Pazar günü mbsts sınavım vardı epeyce kazık soruları yarısı atmasyon yarısı bilinçli derken sınavdan çıktım.Rotamı son anda Afyon termal çevirmiştim ama istediğim özelliklerde oda bulamayınca son dk da fikir değiştirdim ve bu defa Bodrum yalıkavak oradan da dün 17.30 feribotuyla direkmen datça palamutbükü'ne geçtik.Ülkemiz denizlerinin en nadide en güzel en temiz koylarına sahip olan palamutbükü'n de yarına kadar denizdeyiz inşellah.Bol manzara resimlerle yakında karşınızda olacağım inş.Yine o meşhur Datça bademi ve balı'n da bol stok yaparak memlekete gitmeyi düşünüyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydınlar herkese...
(hocam Evliya Celebi gibisin valla, masallah iyi geziyorsun)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;391978
Günaydınlar herkese...
(hocam Evliya Celebi gibisin valla, masallah iyi geziyorsun)
çok severim mustafa  elimde olan bişi değil.keşke sende gelsende beraber gezsek.İrfan hocamla Bodrum'da görüşemedik çok ters istikametlerde tatil yaptık.Ama telefonda görüşme şerefine nail olduk.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu gün haftanın son günü..her yer cıvıl cıvıl
günaydın arkadaşlar :) :) :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın  diyemiyeceğim arkadaşlar kendim için malesef,biri komşum diğeri de eski görev yerim olan Datça'da bir cemaatimin ölüm haberini aldım.Nisan ayında ölmüş bir tanıdıktı çok severdim kendini ama ölüm haberini evine ziyaretine gittiğimde öğrendim yıkıldım resmen.Mekanı cennet olsun.Diğeride cumartesi görüştüm komşum her gün muhabbet ettiğim bir komşumdu memleket meselelerini konuşurduk.Pazar günü ben tatile çıktım pazartesi kaza haberini aldım.Kendisi mobletteyken akaryakıt istasyonunundan çıkarken bir minübüs çarpıyor ve işin acı tarafıda kusur komple bu arkadaşın.O zamandan bu zamana hastanedeydi iyi haber beklerken malum haber geldi.Allah rahmet eylesin de diyemiyorum.Müslüman değildi kendisi yani inancı yoktu.Ölmeden önce umarım müslüman olmuştur öyle umut ediyorum.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;391984
çok severim mustafa elimde olan bişi değil.keşke sende gelsende beraber gezsek.İrfan hocamla Bodrum'da görüşemedik çok ters istikametlerde tatil yaptık.Ama telefonda görüşme şerefine nail olduk.

Kısmet hocam. Sen km lerce uzaktan Kocaeline octiyi almaya geldindede bir türlü görüsememistik, sen yetkili servisden cıkmıssın, ben girmisim, sordum notere gitti dediler, cep telinizdende ulasamamıstım,

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;392460
Günaydın  diyemiyeceğim arkadaşlar kendim için malesef,biri komşum diğeri de eski görev yerim olan Datça'da bir cemaatimin ölüm haberini aldım.Nisan ayında ölmüş bir tanıdıktı çok severdim kendini ama ölüm haberini evine ziyaretine gittiğimde öğrendim yıkıldım resmen.Mekanı cennet olsun.Diğeride cumartesi görüştüm komşum her gün muhabbet ettiğim bir komşumdu memleket meselelerini konuşurduk.Pazar günü ben tatile çıktım pazartesi kaza haberini aldım.Kendisi mobletteyken akaryakıt istasyonunundan çıkarken bir minübüs çarpıyor ve işin acı tarafıda kusur komple bu arkadaşın.O zamandan bu zamana hastanedeydi iyi haber beklerken malum haber geldi.Allah rahmet eylesin de diyemiyorum.Müslüman değildi kendisi yani inancı yoktu.Ölmeden önce umarım müslüman olmuştur öyle umut ediyorum.

hocam üzüldüm..Allah Rahmetiyle muamele etsin.
amin

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;392533
Allah Rahmetiyle muamele etsin.
Datça'da ki  ölen amca müslümandı ama buradaki her gün görüştüğüm arkadaş müslüman değildi inancı yoktu yani,ahiret gününe kur'an'a inanmazdı,Allah rahmet eylesin desem Allah razı olur mu bilmem.:(

Alıntı yapılan: ali dayı;392577
hocam üzüldüm..Allah Rahmetiyle muamele etsin.
amin
:(:(eyvallah sağolun.