škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nokia'nın bilgisayarı açıklandı!

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu nokia da ülker gibi her naneyi yapmaya başlıyacak böyle giderse:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen telefonda galeriyi kaybettim:hanz:Allahtan format atınca düzeldi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha hayatımda Nokia' dan başka telefon kullanmadım.Ailemde öyle.Komple Nokiacıyız yani :D 8110-6110-3310-8850-8210-8310-6610-7210-7250-8910-6680-2310-2110-N72-N70 modellerini kullandım ve hepsini sıfır almıştım.Şuandada 6288 ve modelini bilmediğim renkli ekran yine nokia marka telefonları kullanıyorum.En uzun süre bu ikisini kullandım.2.5 sene oldu :) Kendimede şaşıyorum doğrusu nasıl değiştirmedim diye :D Ama yavaş yavaş sıkılmaya başladım artık yeni bi nokia alacağım :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ha bu arada laptopun fiyatı makul olursa laptoptada nokiaya geçebiliriz :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu zamana kadar bayağı telefon kullandım hatta yerli malı bile :D

ilk olarak 5110 son panasonnic GD92 K790i 6260 k600i vs vs şu anda N78 le takılıyorum ama anladım ki sony kamerada 1 numara nokiada multimedya konusunda bir o kadar iyi

Buda orjinal yerli yapım evde duruyor öyle açılmıyo ama bi türlü hava yastıklı tuşları var :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;32214
Daha hayatımda Nokia' dan başka telefon kullanmadım.Ailemde öyle.Komple Nokiacıyız yani :D 8110-6110-3310-8850-8210-8310-6610-7210-7250-8910-6680-2310-2110-N72-N70 modellerini kullandım ve hepsini sıfır almıştım.Şuandada 6288 ve modelini bilmediğim renkli ekran yine nokia marka telefonları kullanıyorum.En uzun süre bu ikisini kullandım.2.5 sene oldu :) Kendimede şaşıyorum doğrusu nasıl değiştirmedim diye :D Ama yavaş yavaş sıkılmaya başladım artık yeni bi nokia alacağım :D

İşte sorun bu. Telefon ruhu diye birşey yok nohyada. Adam yıllardır sülalecek kullanıyor ama kullandığı telefonun modelini bilmiyor :) :kiki: :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;32221
İşte sorun bu. Telefon ruhu diye birşey yok nohyada. Adam yıllardır sülalecek kullanıyor ama kullandığı telefonun modelini bilmiyor :) :kiki: :D

sende haklısın valla :kiki:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada az önce baktım nokianın sitesinden 2630' muş :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;32237

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
nokıa nın telefonları güzel ama pc de düşünceliyim

fabialife

• Ziyaretçi
nokia'ya gıcığım ben tıpkı volkswagen gibi ürün değil marka sattığı için. kendime ve ev ahalisine bu güne kadar panasonıc, siemens, sony, özellikle samsung olmak üzere 15 civarında telefon aldım. içlerinde ilk ve tek nokia; 3310 dur. ağırlığından dolayı fazla durmadı zaten.
benim favorim samsung tıpkı volkswagen yerine daha az paraya daha çok özellik veren skodayı tercih edeceğim gibi nokia yerine her zaman samsung'u tercih ederim.
bu hafta büyük oğlana yeni bir telefon alacağım büyük ihtimal çift hatlı, yine samsung düşünüyorum.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;32237

zaten nokia modellerinin çoğu birbirene benzediği için satanlar bile bilemiyor modelini, arka kapağı açıp oradan okuyorlar çoğunlukla.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;32217
bu zamana kadar bayağı telefon kullandım hatta yerli malı bile :D

ilk olarak 5110 son panasonnic GD92 K790i 6260 k600i vs vs şu anda N78 le takılıyorum ama anladım ki sony kamerada 1 numara nokiada multimedya konusunda bir o kadar iyi

Buda orjinal yerli yapım evde duruyor öyle açılmıyo ama bi türlü hava yastıklı tuşları var :D

bunun bir önceki ilk çıkan aselsandan da bende hala duruyor. telefon sağlamdı ama pil öldüğü içim şimdi telefon çalışmıyor.

gogo969

• Ziyaretçi
nokia ben almıyayım alanada mani olmayayım.bu arada herbir mesajı teker teker okudum konu taaaaaaaaa nerelere gitmiş nerelerden gelmiş:D:D:D:D