škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da Trafik Felç!!!

Ziyaretçi · 17 · 6785

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gogo969

• Ziyaretçi
Sabah işe yola koyulduğumda herşey eskişehir yoluna kadar rahat ve olağan bir durum vardı.Odtü kavşağından Kızılay-balgat istikametine doğru gittiğimde trafik felç...Sebeb 30 ağustos hipodrom çalışmaları...

Arkadaşlar sabah eğer biyere gidecekseniz ya metroyu kullanın yada toplu taşıma araçları-arabanızı kullanacaksanız evden 30dk önce çıkın...normal durumda 13 dakikada aldığım yolu 1 saat 35 dakikada aldım
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2009, 12:03:56 Gönderen: gogo969 »

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu kutlamaları niye şehrin göbeğinde yaparlar ki.. burdada vatan caddesini kapatırlar her yer felç olur...

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;32283
bu kutlamaları niye şehrin göbeğinde yaparlar ki.. burdada vatan caddesini kapatırlar her yer felç olur...
sabah kazım karabekir caddesinden tandoğana doğru gidilen yolda toplar,tanklar,füzeler,zırhlı araçlar bir an unuttum 30 ağustosu darbe mi oldu zannettim:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gogo969;32284
sabah kazım karabekir caddesinden tandoğana doğru gidilen yolda toplar,tanklar,füzeler,zırhlı araçlar bir an unuttum 30 ağustosu darbe mi oldu zannettim:D

:++: :++: :++: :++:

olacak o kadar Gökhan'ım bura Ankara memleketin, cumhuriyetin başı, merkezi.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32287
:++: :++: :++: :++:

olacak o kadar Gökhan'ım bura Ankara memleketin, cumhuriyetin başı, merkezi.
biraderim uyku sersemi aklıma ble gelmedi:D yalan yok bir an köşe başlarında askerler birde tank,top,tüfek görünce ahaaaaaaaaa dedim gökhan darbe oldu:D:D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Şimdi durum nasıldırki acaba hipodromun oralarda, şaşmaza gitmeyi düşünüyordukta :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;32304
Şimdi durum nasıldırki acaba hipodromun oralarda, şaşmaza gitmeyi düşünüyordukta :D
şimdi arabayı yıkatmaya götürdüm ofisten çıktım.tepemden vızır vızır türk yıldızları geçiyor.heralde birazdan prova biter...

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi şansımızı deneyelim bakalım :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;32304

la in aşşa Ege Mah. hattından Kızılaya devam etmeyip harita komutanlığını geçince sağdan devam, kızılaya inmemiş oluyon, bu iyi :D, sornacığma doğru devam ettik nere geldik, ibni sina falan geçtik doğru gel, amanııı Tandoğan mandoğan yaklaşıyoz bak etrafları sakat olmasın :lol:

gitme boşver. öğleden sora git :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32308
la in aşşa Ege Mah. hattından Kızılaya devam etmeyip harita komutanlığını geçince sağdan devam, kızılaya inmemiş oluyon, bu iyi :D, sornacığma doğru devam ettik nere geldik, ibni sina falan geçtik doğru gel, amanııı Tandoğan mandoğan yaklaşıyoz bak etrafları sakat olmasın :lol:

gitme boşver. öğleden sora git :D

Yok gidip yedek parçacıyı bulup yıpratmam lazım :D Acelem var :kiki:

gogo969

• Ziyaretçi
emre heralde arabaya müşteri buldu,adamda bakmaya gelecekki ters giden durum var sanırsam parçacı diyor acil hemen diyor hadi hayırlısı

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gogo969;32334
emre heralde arabaya müşteri buldu,adamda bakmaya gelecekki ters giden durum var sanırsam parçacı diyor acil hemen diyor hadi hayırlısı

Yok abim ya, 4 ayda 2 kere motor takozu değiştirince ve inatla orjinal ve sağlam olanını istememe rağmen 3. kez kopan takozu ister istemez başına çlasım geldi adamın..

gogo969

• Ziyaretçi
hadi kalkın adamı basmaya gidiyoryz şaşmaza büyük biraderim(hakan),küçük biraderim(emre)hadi gidiyoz....:D:D:D:D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Prova sandığımız çalışma, darbe provası olmasın? Paşamız 1-2 gündür çok gergin.Kışkırtan gazteciler de var, cevap verenler de ...ne olur, ne olmaz.Umarım olmaz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)