škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercedes c180 skoda superb vw cc

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;393882
Bilenin hali başka. Yıldızı tenekelerden ayırmak lazım.
senin araba da mı teneke?   :)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam sanırım 170 bg. Superb seçerdim ama diğerlerine de hiç binmişliğim yok, yani ne desek yalan. Ben daralırım diğerlerinin içinde.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;393961
senin araba da mı teneke?   :)

Aynen. Ben ucuzdu ondan aldım. :) İşimizi görüyor şükür ama yıldız ve diğerleri lafı doğrudur inanmayan 86 model alsın denesin. :)

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;394085
Aynen. Ben ucuzdu ondan aldım. :) İşimizi görüyor şükür ama yıldız ve diğerleri lafı doğrudur inanmayan 86 model alsın denesin. :)

gidip altındaki arabaya verdiğin parayla mercedes alsaydınız nie böyle bi hata yapıp tenekeye biniyorsunuz :kork2:

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konunun nereye gideceği belli, mercedes Vs anti-mercedes yaklaşımı doğru değil.Her aracın fiyat/performans/tatmin/sarfiyat oranları kişiden kişiye değişir.Kimsenin kalbini kırmaya da değmez.Birbirimizi kırmaya ise hiç değmez..!
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;394244
Konunun nereye gideceği belli, mercedes Vs anti-mercedes yaklaşımı doğru değil.Her aracın fiyat/performans/tatmin/sarfiyat oranları kişiden kişiye değişir.Kimsenin kalbini kırmaya da değmez.Birbirimizi kırmaya ise hiç değmez..!

:+1:907 diyorum,
Herkesin aractan beklentisi farklı, sonucta arac,
kimisi kolay paraya cevrilsin ister, kimisi güvenli olsun ister, kimisi konforlu olsun ister, kimisi saglam olsun ister, kimisi güclü olsun ister, tercih meselesi,
fakat hepsinin kendine göre eksileri artıları var, taleplerine hangisi cevap veriyor ise onu almalı, mutlu olmalı,
sonucta hicbirisinin sahibi biz degiliz, tl ler gidiyor yurtdısına,

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3 aracında bence birbirine üstünlükleri var. mercedes ben zenginim dedirtir ve kalitedir ama küçüktür  cc spor ve dikkat çeken bir araç ama iç donanım hayal kırıklığı asuperb geniş ekonomik ve sıkıntısız bir araç ben aracımı dışarıya park ettiğimde uzaktan görüyorum yolunu değiştirip bu araba ne diye bakan bir sürü insan görüyorum ve çok memnunum aralarında yol tutuşu ve rahatlık olarak çok uçurumlarının olduğunu düşünmüyorum

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;393853
bu karşılaştırma çok insafsız. keza dünyada bir sınıflama var. mercedes ve diğerleri şeklinde.
yok bence cok iddalı bir karşılaştırma hepsinin kendine göre üstün özellikleri var hepsinin fulunu düşündüğümüzde fiyatları 115 bin tl ye varıyor.. ha bu arada bu araçların dışında farklı bir araç önerilmek istense hangisi olurdu veya bunlar en iyilerimi onumu düşünüyorum...yani bu karşılaştırmaya 2012 audi a4 veya 2012 yeni kasa bmw 3.16 dahil değil tabiki onları bu kıyaslamanın dışında tutuyorum

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Premium araçlar kendi aralarında kıyaslanıyor. Mercedes BMW Jaguar Cadillac vs. Diğer normal arabalar da kendi aralarında. Skoda, Ayudi, vw, honda toyata vs. Tercih meselesi ayrıdır herkes beklentisine göre alır fakat karşılaştırma da ayrıdır. Neyi tercih edeyim derken premium araçları normal sınıf araçların arasına çekmeye çalışmak beyhude yazı kirliliğinden öteye gitmiyor.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence hepsini denemek lazım yazmakla olmuyor kuru kuru. c180 i kullanmadım ama sağ önde yolculuk yaptım ön kısım çok güzel ama iç hacmi arkadakiler için çok ferah değil. diğer araçlara binmedim ama binenler yorumlarını yapmışlar zaten. ihtiyacınızı/önceliklerinizi belirleyip ona göre tercih yapmak en mantıklısı olur bana göre.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;393665
2011 MODEL MERCEDES C180 1.8 CGİ FASCİNATİON
 2011 MODEL SKODA SUPERB 2.0 TDİ 170 HP ELEGANCE
2012 MODEL VW CC 1.4 TSİ 160 HP DSG
Bu araçların hangisi desem genel olarak karşılaştırma yaptığımızda donanım olarak belki mercedesin kendine has güvenlik anlamında donanım fazlalılığı olabilir fakat koltuk ısıtma sunroff gibi donanımlar 2. sırada yani karşılaştırmada çokta önemli değil...bütün yönlerini göz önüne aldımızda hangi aracı neden seçeriz teşekkürler saygılar...

tüm araçları dene test sürüşü yap fiyat performans denklemindedeğerlendir ve kararını ver.sonuçta son kullanıcı sensin arkadaşlar değerli yorumlarını yapmışlar ama kullanıcı zevki çok farklıdır kararı etkiler.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;394478
Yukardaki Resim C180 İn Makyajsız Kasasıdır.

Bu bir ayrı güzel göründü gözüme :blm:

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben şu karara vardımki 90-100 bin tl ye kadar alınabilecek on numara sedan araç skoda superb (artısıyla eksisiyle)  en şahsiyetli araba desem hiç fena olmaz fakat şu bir gerçek boş superbe kimse bakmıyor dolu bir beyaz yada siyah superbe bir bakan bir daha bakıyor ama kesinlikle donanımlı olacak ve renkli cam şart ben bu karara vardım ne olacak ya mercedes diye gidip minnacık bir sedan passat cok agresif ve itici ama superbe hem şahsiyetli hemde büyüleyici teşekkürler superb tasarımcılarına saygılar...