škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satsam mı?

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,
Aracı mart ayında aldım ama hala alışamadım sanki bir şeyler eksik bir birimizi tamamlayamadık gibi :) o nedenle satmayı düşünmeye başladım. Diğer taraftan piyasaya çıktığı günden beri çok beğendiğim bir araç ve aylarca arayıp istediğim gibisini zor buldum o nedenle de satmak istemiyorum sizce ne yapayım?
Biraz daha konuyu açayım hatta :) Alırken performansının nasıl olduğunu bilerek aldım ama zaman geçtikçe sıkılmaya başladım bu işten :) Yakıtı bari düşük olsa belki performansı sineye çekerim ama yakıt konusunda da pek bi hüneri yok (bunu da biliyordum ama neyse :) ). Birde motor sesi konusu var, ben motor sesini duymak istiyorum aracın gücü az da olsa çokta olsa bir homurtu arıyor kulaklarım ama o tiz ses beni deli ediyor bu durum için 3-4 tane açık filtre denedim ama istediğim sesi alamadım. Diğer taraftan gerek dış dizayn gerek iç dizaynı olsun çok çok beğeniyorum çok karizmatik bir araç hatta iç mekan plastikleri falan kalite kokuyor ve dediğim gibi piyasaya çıktığı günden beri hayranlığım var. Onu da geçtim aylarca dışı siyah olsun, içi bej olsun, elegance olsun, km.si düşük olsun, değişeni falan olmasın diye yana yana araba aradım.
Aklım karışık yani ne yapsam bilemedim. Bunu satıp ne almayı düşünüyorsun diye soracak olursanız onu da bilmiyorum belki a4 1.8 T Quattro olabilir yada eski emektara dönüş yaparım bulurum bi tane temiz bir şey motor sesi dinlerim :D
Düşünceleriniz benim için çok kıymetli özellikle satmamam için güzel sebepler söylerseniz sevinirim :D

Çevrimdışı excellency

• detay meraklısı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 vtec az yakar çok kaçar hesabı :) Ben uzun bir sürede onlardan aramıştım aslında ama aklımı çelmeyin şimdi :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.8T lerden herhangi biri olabilir :) A4-a3-octavia vs güzel bir lpg sistemi ile sizi çok rahat tatmin eder :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;395334
1.6 vtec az yakar çok kaçar hesabı :) Ben uzun bir sürede onlardan aramıştım aslında ama aklımı çelmeyin şimdi :D

az yakıp çok mu kaçıyormuş honda :++:

mahallede abim 2008 1.6 triptonik mugen paketini aldı, millet kalkışta kia ceedle tokatlıyor diye sattı gitti ceed crdi otomatik aldı :D

başka civicler de kullandım, bindim ekonomik sıfatı pek uygun değil.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu 1.6 vtec motorlar varya sanırım 2001 - 2007 arası üretilenler ş.içi 8 lt. gibi yakıtı var performansıda fena sayılmaz hani :) Yanlış mı biliyorum yoksa :)

Çevrimdışı ozyvet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Vtec 2 olarak bilinir soch vtec lerin ilk örneği, ekonomi icin üretilmiştir.

Soch vtec lerin en güncel temsilcisi 2007 den günümüze civcivlerde kullanılan 125 beygirlik R16A2 motorlarıdir. Bende şu an bunu kullanıyorum. Otomatik olmasına rağmen agresif kullanmaz isem 10 Lt. LPG tuketimini rahat yakalıyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyvet;395454
Vtec 2 olarak bilinir soch vtec lerin ilk örneği, ekonomi icin üretilmiştir.

Soch vtec lerin en güncel temsilcisi 2007 den günümüze civcivlerde kullanılan 125 beygirlik R16A2 motorlarıdir. Bende şu an bunu kullanıyorum. Otomatik olmasına rağmen agresif kullanmaz isem 10 Lt. LPG tuketimini rahat yakalıyorum.
yani şu an itibariyle son zamlarla 27 krş demektir ki kışın 33 krş rahat  olur.ayrıca honda Vtec motor yakıt konusunda tam tersine  cimri değil epey bonkör olduğunu baya okumuşluğum var.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;395451
Bu 1.6 vtec motorlar varya sanırım 2001 - 2007 arası üretilenler ş.içi 8 lt. gibi yakıtı var performansıda fena sayılmaz hani :) Yanlış mı biliyorum yoksa :)
bence asla satmayın problemsizse,değilse satın derim.pişmanlıkda var bu işte:rm:

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;395478
bence asla satmayın problemsizse,değilse satın derim.pişmanlıkda var bu işte:rm:

Hah hocam ağzına sağlık ya satmayım değil mi :) Çok şükür hiç bir sıkıntısı yok pıtır pıtır :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;395480
Hah hocam ağzına sağlık ya satmayım değil mi :) Çok şükür hiç bir sıkıntısı yok pıtır pıtır :D
başka araca bin octi fiyatında ki sonrada octiye bin gider ambleminden öpesin gelir.aracın önüne geç o ön kaputtaki farlara doğru gelen o asil çizgiye bak sonrada diğer araçların o segment ve o fiyatlarına bak,gerisine gerek yok.bu yeterde artar bile.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok karizmatik bir otomobil hocam haklısın

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Cannın değişiklik istiyorsa tsı bakabilirsin ama