škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabamı satıyorum :(

avni · 32 · 11235

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araç tekrar satılıktır. Fiyat olarak sitemizdekilere 29.500 düşünüyorum ama gelen kişi iyi niyetliyse bakarız çaresine...

sahibinden ilan no: 100521953

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracın çok güzel..insan aracına özenle bakınca haliyle satmaya kıyamıyor..yada ucuza gitmesine gönlü razı olmuyor... ama 1 yılda 73 bin km yapmışsın ve o fiyat çok yüksek..nerdeyse aldığın fiyata satmak istiyorsun.. zor bence..

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;429170
aracın çok güzel..insan aracına özenle bakınca haliyle satmaya kıyamıyor..yada ucuza gitmesine gönlü razı olmuyor... ama 1 yılda 73 bin km yapmışsın ve o fiyat çok yüksek..nerdeyse aldığın fiyata satmak istiyorsun.. zor bence..

Araç 8900 km'de 73.000 km nereden çıktı :) Fiyat bana da biraz yüksek geliyor ama temiz araba.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;429170

araç daha 2 yıllık olmadı 9000 km oldu arkadaşım sanırım km ye yanlış bakmışsın

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;429195
Araç 8900 km'de 73.000 km nereden çıktı :) Fiyat bana da biraz yüksek geliyor ama temiz araba.

Fiyat sahibindendeki diğer ilanlara göre 1000-1500 tl kadar yüksek doğru ama beni bilseydiniz ve aracıma ne kadar değer verdiğimi, nasıl kullandığımı bu fiyat yüksek gelmezdi gözünüze. Aracı almadan garajı yapıldı. sigara içilmedi tek ben kullandım motor zorlanmadı kısacası gözüm gibi baktım.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;429201
Fiyat sahibindendeki diğer ilanlara göre 1000-1500 tl kadar yüksek doğru ama beni bilseydiniz ve aracıma ne kadar değer verdiğimi, nasıl kullandığımı bu fiyat yüksek gelmezdi gözünüze. Aracı almadan garajı yapıldı. sigara içilmedi tek ben kullandım motor zorlanmadı kısacası gözüm gibi baktım.

Kıymetini bilecek birine gider inşallah, hayırlı satışlar.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
en boşunda polo vs olsaydı bu gece satmıştın arkadaşım, ülkemiz insanı imaja bakıyor maalesef arabaya değil....inşallah gönlüne göre olur. aman galeriye falan gideyim deme, gidersen de yanında kesici, delici alet götürme...:)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7900 yazmışsın ben bir sıfır fazla görmüşüm.. :) satmakta acele etmezsen değerine gider...

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;429214
7900 yazmışsın ben bir sıfır fazla görmüşüm.. :) satmakta acele etmezsen değerine gider...

benim acelem yok, o yüzden değerini verene gidecek hayırlısıyla

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım aracın temiz olduktan sonra,asla piyasası muhabbeti gazına gelme.Aracın bakımını yaptırmaya bile eli titreyen eşek kaşiflerine kız gibi bakılmış emek sarfedilmiş aracını ucuza teslim etme.Nisan-Mayıs gibi sahibini bulur inşaallah.Hayırlı satışlar...

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi hoş bakımlı falan da.. gerçekçi olmak gerekirse 26 dan fazla etmez bence..ben alacak olsam 24.500 max.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 model 1.4 18 binde fabia mı 24.000e  sattım senin araban dinamik modeli ama o fiyatlara satamazsın kardeşim..

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilan günceldir arkadaşlar

sadece ilan numarası değişti sahibinden de

ilan no:131216960

numaram 05358438048 diğer numara sadece sahibindende üyelik açılması için kullanılmıştır

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ıns satarsın ama alıcak adam bu parayı vermez yanlıs anlama araba 6 yasında fılan olsa tahmını o zamanda boyle degılde orjınal olsa oyle satılır hastası alır ama bu durumda cok zor bende aracımı mayısta ıstanbuldan ızmıre gıttım 13.000 km'de lpg lı full modelı 24.750'ye aldım geldım tas gıbı maasallah