škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetiyi verip superb alma düşüncesine ait yorumlarınız

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yeti greenline ambition aracımın yerine suberb elegance araç alma düşüncesindeyim. Aslında arabamı daha 6 ay önce aldım yakıt ve konfor olarak çokda memnunum ancak alırkende yeti, superb, passat arasında kalmıştım ve aile otomobiline daha yakın bulduğum için yetiyi tercih etmiştim. Pişmanmıyım, değilim ama böyle bir düşünce de aklımın bir köşesinde hala var sizlerinde düşünceleri benim için önemli paylaşırsanız memnun olurum. Herkese kazasız belasız günler dilerim.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeti hiç kullanmadım bilmiyorum fakat süperb tavsiye ederim bende mayıs 2012 de alımıştım memnunum araç olarak tavsiye ederim
tek sorun uzun olduğu için park ederken biraz sorun oluyor
arabanın önü veya arkadası dışarıda kalıyor özellikle AVM lerde

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Öncelikle aracınız hayırlı olsun düşüncenizde bir yanlış yok zevkler ve renkler tartışılmaz ama aradaki fiyat farkı ve maddi zarar belinizi bükmesin. İster istemez Yeti'nin fiyatı biraz düşecektir. Şunuda hatırlatmak isterimki Yeti Türkiyedeki bozuk yollar ile başedebilecek bir araba ve yüksek araçlar daha kullanışlıdır bizim ülkemizde. Ama Superb'ye de binemezsiniz demiyorum yanlış anlamayın beni benim fikrim bu bence hiç satıpta zarar etmeyin aracınızla barışabilirseniz eğer başka araca binmezsiniz :)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;398173
Öncelikle aracınız hayırlı olsun düşüncenizde bir yanlış yok zevkler ve renkler tartışılmaz ama aradaki fiyat farkı ve maddi zarar belinizi bükmesin. İster istemez Yeti'nin fiyatı biraz düşecektir. Şunuda hatırlatmak isterimki Yeti Türkiyedeki bozuk yollar ile başedebilecek bir araba ve yüksek araçlar daha kullanışlıdır bizim ülkemizde. Ama Superb'ye de binemezsiniz demiyorum yanlış anlamayın beni benim fikrim bu bence hiç satıpta zarar etmeyin aracınızla barışabilirseniz eğer başka araca binmezsiniz :)

Arabama açmadım henüz konuyu o yüzden henüz küsmedik:) Diğer arkadaşlara da değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu henüz düşünce aşamasında ama fikirler geldikçe netleşecek inşaallah. Ya durmak yok yola devam diyeceğiz:) yada alexten bile vezgeçildi diyip vazgeçeceğiz

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: yeti.avc;398176
Arabama açmadım henüz konuyu o yüzden henüz küsmedik:) Diğer arkadaşlara da değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu henüz düşünce aşamasında ama fikirler geldikçe netleşecek inşaallah. Ya durmak yok yola devam diyeceğiz:) yada alexten bile vezgeçildi diyip vazgeçeceğiz

Valla bir Galatasay'lı olarak Alex'in durumuna bende üzüldüm ama unutmalarım ki Alex bizim 6 aylık futbolcumuz değildi en az 5 yıl oynamıştır Türkiye'de (Futboldan anlamam rakamlar yanlış olabilir :D ). Derim ki sizde kendi Alex'inizi oluşturun populer olsun sonra başka bir takıma transferini yaparsınız. Bu arada aracınıza bir isim vermediyseniz Alex çok anlamlı olacaktır. :gut:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yeti kalsın derim, Yeti konforlu ve ferah bir araba, al-sat yüzünden epey bir para kaybı da olacak.

Yeti ile her an kaldırıma çıkma - bozuk yola girme şansın var, bu da önemli

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti TR için daha kullanışlı sanki..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;398221
Yeti TR için daha kullanışlı sanki..

gökhan ustam profil resminde baya bi ilginçmiş doğrusu

Bu arada konuyla ilgili şunu söylemek isterim bence yeti kalsa daha iyi olur tr şartlarına en uygun araç o ve jeep sınıfında olmasına rağmen otomobil vergisi ödeniyor. Buda çok büyük avantaj

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aslında TR şartları düşünüldüğünde doğru söylüyorsunuz. Ama greenline o kadarda yüksek değil benzinliden 2,5 cm alçaltmışlar. 2,5 cm birşey değilmiş gibi ama yanyana gelince çok farkediyor yada bana öyle geliyor. Bir ara 17" jant lastik taktım araba baya bi yükseldi. Oda start stobu etkiliyor dediler çıkarttık yine 16" ya devam.:) Kafam karışık ama fikirleriniz benim için önemli.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
İyi hoş da sürekli bir tarafınız Superb diyecek sizde alsaydım keşke diye bir içiniz buruk kalacak yeti iyi hoş bende yeti kullanıyorum ama Superb de bir ayrı şimdi zaten arabalar 4x4 olmadıgı için bir jeep de hissetmiyorsunuz ben olsam maddi taraftan etkilemiyorsa Superb alırım

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı yeni almışınız bütçenizi bilmem ama araç değer kaybı göz önüne alındığında yetinin hakkını vermeden satmış-elden çıkartmış-olacaksınız.fikir sizin zevk sizin benimkisi bir şahsi yorum

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dizel yetinin 2.5 cm alçak olması gerçekten yeti greenline a doblo havası veriyor bence, ağabeyimde 2 ay önce yeti aldı fakat onunki 1.2 tsi dsg , şahsen ben aracı kullandım ve çok etkilendim , hem performansı gerçekten çok iyi hemde dsg inanılmaz komfor katıyor ayrıca gözle görünür şekildede dizelinden yüksek, sizin sorununuza gelecek olursak bence yeti de superb kadar prestijli olmamasına rağmen güzel ve fonksiyonel bir araç , şahsen ben bu saatten sora arabamı değişecek olsam fabia bile olsa dsg şanzımanlı bir araç alırım. sizede tavsiyem eğer benzinli yada dizel dsg,  yani otomatik şanzımanlı bir araç almayacaksanız kesinlikle aracınızı satmayın derim.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fikri 2013'e kadar askıya aldım. Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim. 2013 ola hayrola.