škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lambda sensörü arızası...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
S.a. arkadaşlar, aracın arıza lambası yandığı için servise gittim lpg den dolayı galiba lambda sensörünün arızalı olduğunu söylediler. sadece öndeki arızalıymış. 250 tl fiyat istediler. çok önemli bişey mi diye sordum arabanda istop etme tekleme yoksa idare eder dediler. Bilen arkadaşlar acaba cevaplayabilir mi, böyle kullansam sıkıntı olurmu çok mu önemli bişey bu. birde istedikleri fiyat normal mi sadece ön için? şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar...

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;398660
S.a. arkadaşlar, aracın arıza lambası yandığı için servise gittim lpg den dolayı galiba lambda sensörünün arızalı olduğunu söylediler. sadece öndeki arızalıymış. 250 tl fiyat istediler. çok önemli bişey mi diye sordum arabanda istop etme tekleme yoksa idare eder dediler. Bilen arkadaşlar acaba cevaplayabilir mi, böyle kullansam sıkıntı olurmu çok mu önemli bişey bu. birde istedikleri fiyat normal mi sadece ön için? şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar...

Aracınızın yakıt tüketiminde artış sözkonusu değilse, stop ve rölanti sorunu yoksa çok önemli değil.
Fiyat servislerde biraz yüksek dışarıda daha uygun yaptırabilirsiniz.
Uzun vadede binecekseniz, servis dışında yaptırın derim.. Yakıt tüketimi farkından verdiğiniz parayı telafi edebilirsiniz..