škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En yeni Octavia mı? O3?

lrfan · 130 · 38501

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu, yeni bir araç değil de sanki mevcut kasa makyajlanmış gibi görünüyor. çok radikal bir değişiklik yapılmamış.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Çok iyi saklıyorlar bu sefer, buna benzer olacak deniyor

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
böyle olursa çok süper bir şey olur ancak hiç sanmıyorum. silüetleri kesinlikle çok farklı. ayrıca stoplara falan dikkat edilirse aynı araç olmadığı rahatlıkla anlaşılıyor

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hadi bakalım hayırlısı...

8 sene geçti dile kolay. Güzel şeyler bekliyoruz...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni octavia D sinifinda olacak diye soylentiler var. Zaten D sinifina yakin bir aracti bu sefer tam D yapacaklar heralde.Rapidde octinin yerini alacak buyuk ihtimal. Tabi ne kadar dogru bi haber bilemiyorum..

Guzel saklamislar araci.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam olarak ne zaman çıkacağı belli mi? En yakın uluslararası fuar ne zaman?

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni fotoğraflar. :)

Yamaların rezaleti yüzünden neye benzeyecek kafada çok soru işareti oluştursa da arka stop grubu ledlenip adama dönecek, ön far grubu da çok hoş bir şekil alacak gibi duruyor. :) Donanım olarak da kabarık gelirse ki buradan birçok teknolojisi getirmişler gibi duruyor(park assist, side assist vb.). İş Yüce'ye kalacak gibi. :)

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
konsolu beğenmedim.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
üç kollu direksiyon simidi tercihi isabetli olmuş. yanlış görmüyorsam vites topuzunda 6 vites var.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ek bilgiler:

-Aracın uzunluğu 4.66m(ne kadar uzadığını belirtmek amacıyla örnek vermek gerekirse bir C-klasse'nin uzunluğu 4.60m, bir passatın uzunluğu 4.76m)
-Bagaj 590 litre olmuş!
-Greenline versiyonu 89gr CO² salınımı ve 3.4 litre yakıt tüketimi sunuyor.
-Dingil mesafesi 2.69m(bu konuda da büyük boylu abilerinden olan passatı örnek vermek gerekirse passatta bu mesafe 2.72m)
-Şubat 2013'de yollarda.
-Avrupa başlangıç fiyatı 15.700 euro.(A5 Fl'den daha ucuz!)

Kısaca C++ tarzı bir araç yapılmış. Boyutu büyümüş, yeni teknolojiler gelmiş, tipi daha hoş olacak gibi. Yüce'de bir güzellik yapıp fiyatları avrupa'da olduğu gibi A5 Fl'den daha ucuza satacak olursa iyi satış yapabilir. :)

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: HasanK;405984
Ek bilgiler:

-Aracın uzunluğu 4.66m(ne kadar uzadığını belirtmek amacıyla örnek vermek gerekirse bir C-klasse'nin uzunluğu 4.60m, bir passatın uzunluğu 4.76m)
-Bagaj 590 litre olmuş!
-Dingil mesafesi 2.69m(bu konuda da büyük boylu abilerinden olan passatı örnek vermek gerekirse passatta bu mesafe 2.72m)
-Şubat 2013'de yollarda.

Kısaca C++ tarzı bir araç yapılmış. Boyutu büyümüş, yeni teknolojiler gelmiş, tipi daha hoş olacak gibi. Yüce'de bir güzellik yapıp fiyatları avrupa'da olduğu gibi A5 Fl'den daha ucuza satacak olursa iyi satış yapabilir. :)

şubat 2013 bilgisi nereden alınma? güvenilirliği var mı? bir de yollarda derken avrupada mı yoksa türkiyede mi?
beklemekten anamız ağladı baktım ses yok;  tatmin ederse rapid'i gözüme kestirmiştim.
bilgi doğru ise şurada bir şey kalmadı şubata!!!!!!!!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genel karakteristik özelliklerini korumuş,farlar daha çekici olmuş ama stoplar ayni gibi.konsol daha iyi bence ama farlarda led gõremedim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acilir tavan yine yok gibi,direksiyon hoş olmuş.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasayı bu kadar güzel beklemiyordum. Farları VW'deki gibi inceltecekleri zaten belliydi. Ama yeni VW kasalarını beğenmemiştim. Bu da böyle olursa bir daha düşünürüm diyordum. Fakat çok güzel olmuş araç. Üstelik metalik griden önce koyu renkler daha çok yakışıyor bu araca. Füme rengi falan harika görünür bunun. Araç buysa beni ilk sıraya yazsınlar hemen :)
Alıntı yapılan: HasanK;405984
Ek bilgiler:

-Bagaj 590 litre olmuş!
-Şubat 2013'de yollarda.

Boyutlar böyleyse, zaten rakipsiz olan bagaj hacmi iyice arayı açacak. En büyük dalga konularından birisi olan dingil mesafesi de 22 cm artmış olacak. Fiyatı da aşağı yukarı aynı olacak göründüğü üzere. Heyecan yaptım valla şimdi.