škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En yeni Octavia mı? O3?

lrfan · 130 · 38720

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
2013 hazırlıklarını yapalım o zaman elimizde sahibinden az kullanılmış bir 2012 octavia var almayı düşünen olursa görüşelim ben 2013 model alacağım.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;406006
şubat 2013 bilgisi nereden alınma? güvenilirliği var mı? bir de yollarda derken avrupada mı yoksa türkiyede mi?
beklemekten anamız ağladı baktım ses yok;  tatmin ederse rapid'i gözüme kestirmiştim.
bilgi doğru ise şurada bir şey kalmadı şubata!!!!!!!!

Bilgilerin hepsi auto bildden alinma. Avrupa icin oyle mayis nisan gelir gibime geliyor tr ye. :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;406031
2013 hazırlıklarını yapalım o zaman elimizde sahibinden az kullanılmış bir 2012 octavia var almayı düşünen olursa görüşelim ben 2013 model alacağım.

Bi 2011 model de bende var :D

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
harika görünüyor. beklemeye devam yeni octaviayı sabırsızlıkla bekliyorum...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: fenomen;406021
Genel karakteristik özelliklerini korumuş,farlar daha çekici olmuş ama stoplar ayni gibi.konsol daha iyi bence ama farlarda led gõremedim.

Arka stopları hiç beğenmedim,şimdiki daha güzel,geçenlerde otobanda en sağ şeritten gece giderken uzaktan hemen farkettim,octavıanın C şeklindeki stopları ve eteklerdeki kedi gözleri çok dikkat çekiyor trafikte,diğerlerinden farkı bu özelliğiyle bir adım öne çıkıyor.Tabii bu nacizane benim görüşüm..yeni kasayı arkadan gece octavıa olduğunu nasıl farkedeceğiz ?....:confused:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O yapi fazla bozulmamis bence. Biraz daha yatik olmus sadece.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;406066
Arka stopları hiç beğenmedim,şimdiki daha güzel,geçenlerde otobanda en sağ şeritten gece giderken uzaktan hemen farkettim,octavıanın C şeklindeki stopları ve eteklerdeki kedi gözleri çok dikkat çekiyor trafikte,diğerlerinden farkı bu özelliğiyle bir adım öne çıkıyor.Tabii bu nacizane benim görüşüm..yeni kasayı arkadan gece octavıa olduğunu nasıl farkedeceğiz ?....:confused:

Dikkat ettiyseniz stop grubu üstünde de bir kamufulaj var. İlk gördüğümde bende yadırgadım; fakat büyük ihtimalle ledleyecekleri için kamufulajlı. Ledlendikten sonra çok daha hoş gözükeceğini düşünüyorum. :)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia bi türlü Seat ın yaptığı gibi bu grup içerisinde çizgilerini kalıbını değiştirmedi hala neredeyse aynı kalıpta üretim yapıyor gerçi güzel ben cok begeniyorum ama daha keskin çizgileri olan tasarımları bu kalıbın üstüne gecerlerse daha guzel olacaktır :)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;404323
Çok iyi saklıyorlar bu sefer, buna benzer olacak deniyor

Bunu baya beğendim :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;406122
Octavia bi türlü Seat ın yaptığı gibi bu grup içerisinde çizgilerini kalıbını değiştirmedi hala neredeyse aynı kalıpta üretim yapıyor gerçi güzel ben cok begeniyorum ama daha keskin çizgileri olan tasarımları bu kalıbın üstüne gecerlerse daha guzel olacaktır :)
bir çok yerinde kamuflaj var çıplak olarak görmek daha iyi fikir verir ama kasa aynı kasa.direksiyon 3 kollu olmuş ayrıca ön ızgarada ki skoda amblemi yazan yer daha da genişlemiş,jantlar değişmiş.Birde iç dikiz aynasının hemen sağında bi aparat gördüm onu anlayamadım.Soonrof yine yok bu dezavantaj bence.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;406114

Dikkat ettiyseniz stop grubu üstünde de bir kamufulaj var. İlk gördüğümde bende yadırgadım; fakat büyük ihtimalle ledleyecekleri için kamufulajlı. Ledlendikten sonra çok daha hoş gözükeceğini düşünüyorum. :)

bence bu aracın her yerinde kamuflaj var, camlarda bile var.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bu son fotolarda kamuflaj baya belli ediyor altındakini. Çok sağlam operasyon yapmışlar saklamak için. Öndeki panjurun üst kısmı için resmen kromajlı kamuflaj parçası üretmişler :)

Sıkı bi Octavia geliyor giib görünüyor. VAG Octi'ye baya özeniyor izlenimi aldım...
Örnek: Kapı kollarını jetta ile karşılaştırın:

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bu resmi netin avrupa sayfasından aldım,çok farklı gözüküyor

Burada Auide   ye çok benziyor

Statıonda çok yakışmış

Alıntı yapılan: turker;406223
Bu son fotolarda kamuflaj baya belli ediyor altındakini. Çok sağlam operasyon yapmışlar saklamak için. Öndeki panjurun üst kısmı için resmen kromajlı kamuflaj parçası üretmişler :)

Sıkı bi Octavia geliyor giib görünüyor. VAG Octi'ye baya özeniyor izlenimi aldım...
Örnek: Kapı kollarını jetta ile karşılaştırın:

2013 Skoda Octavia: new spy shots

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlk koydugunuz resim Rapide ait.

İkinci resim zaten Vision D concepti.

Ucuncu resim vision d ve rapidden turetilmis bir photoshop. :)

Digerleri de sanirim 2. Sayfada olacakti. :)

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mart da çıkıyor fuarda söylediler az sabredin.