škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kesinleşen Yeni Kasa Passat

srcn09 · 32 · 13986

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Donanım Haber de  Almanya dan katılan arkadaşımızın haberi ile Yeni  Kasa Passatın resmi ortaya çıkmıştır...

Almancası :

Bei der "runderneurte(n) Passat-Reihe (...), die erstmals im Herbst nächsten Jahres auf dem Pariser Autosalon zu sehen sein wird, (...) bleibt (es) bei Limousine und Variant. Der Verzicht auf den umstrittenen Plakettengrill zugunsten einer klar und edel gezeichneten Frontpartie hilft der eleganten Linie ebenso wie der längere Radstand samt kürzeren Überhängen. Von beiden profitieren neben den Proportionen auch das Raumangebot (...) Als Blue TDI soll der Passat nur 114 g CO2/km emittieren, mit gasantrieb 119 g/km. Der V6-Benziner entfällt, und den 1.4-Liter-TSI-Motoren soll später eine noch genügsamere 1,2-Liter-Variante folgen."

Türkçesi:

İlk defa gelecek yıl sonbaharda Paris Otomobil Fuarında tanıtılacak olan "Tamamen Yenilenmiş Passat Serisinde" yine sedan ve variant seçenekleri sunulacak. Tartışma yaratan panjurlu ızgaradan düz ve sade çizilmiş ön tarafa avantaj sağlaması için vazgeçilmiş ve zarif çizgilere katkıda bulunulmuş olup aynı zamanda daha uzun dingil aralığı ve kısa tutulan geçişler de kullanılmıştır. Bu iki özellikten ölçüler kadar iç mekan da faydalanmaktadır. Blue TDI olarak Passat sadece 114 g CO2/km ve gazlı versiyonu da 119 g/km yayacaktır. Benzinli V6 motorlar kalkacak, 1.4 TSI motorun yanında 1.2 TSI motor da sunulacaktır.

Tercüme:  Donanım Haber' den TanerGöde

« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2009, 13:41:28 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beğenmedim iğrenç olmuş önceki daha güzeldi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

octaviaman

• Ziyaretçi
Yeni formu tüm modellere veriyor vw.Foto aldatmıyorsa ezik ve basık bir görüntü passata yakışmaz Bence.

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer gerçekten böyle kasa çıkarırsa VW gerçekten Golf 6 izinden gidrek yanlış yapmış olucak tüm arçaları Golf 6 ya benzedi Ticari araçların bile önünü golf 6 tarzında yaptı.

3C(B6-Mevcut)Kasa çok daha güzel

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: srcn09;33009
Eğer gerçekten böyle kasa çıkarırsa VW gerçekten Golf 6 izinden gidrek yanlış yapmış olucak tüm arçaları Golf 6 ya benzedi Ticari araçların bile önünü golf 6 tarzında yaptı.

3C(B6-Mevcut)Kasa çok daha güzel

:+1:

Daha baba bi kasa beklerdim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Rusların Matruşkaları gibi olmuş, Polo, Golf, Passat ve diğerleri yanı tipin farklı boyları, pek hoş değil gibi...

Haksız mıyım?  :D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şuanki kasa çok daha güzel...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi  tek ben mükemmel dedim heralde :D.Golf 6 tarzında olmasını bende sevmiyorum ama güzel olmuş.Şahsen param olsa alırım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;33040
Bi tek ben mükemmel dedim heralde :D.Golf 6 tarzında olmasını bende sevmiyorum ama güzel olmuş.Şahsen param olsa alırım
gerçekten mi söylüyorsunuz,yoksa muhalefet olsun diye mi,olamaz ya son kararını bi daha gözden geçir istersen.Şöyle alıcı gözlen bak inan asla diyecek vicdanın ve o içinden gelen ses.:hanz:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;33047
gerçekten mi söylüyorsunuz,yoksa muhalefet olsun diye mi,olamaz ya son kararını bi daha gözden geçir istersen.Şöyle alıcı gözlen bak inan asla diyecek vicdanın ve o içinden gelen ses.:hanz:
bu kasa passat variant olarak hoşuma gitti.Sedanını bilemem.Golf 6 tarzını bende sevmiyorum transporter'ı bile farları golf 6 tarzında.Forumda superbin sw kasası vardı.bence passat variant superbin sw daha güzel.(muhalefet olsun diye söylemiyorum)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;33049
bu kasa passat variant olarak hoşuma gitti.Sedanını bilemem.Golf 6 tarzını bende sevmiyorum transporter'ı bile farları golf 6 tarzında.Forumda superbin sw kasası vardı.bence passat variant superbin sw daha güzel.(muhalefet olsun diye söylemiyorum)
demek ki zev meselesi

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çoğu kişinin aynı görüşü herhalde VW Golf 6 Tarzında passat çıkararak yanlış yapmış.Tabi ki zevkler ve renkler tatrışılmaz ama Passata bu gitmez bu yakışmaz.Passat CC izinden gitselerdi işte o zaman mükemmel olacaktı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;33054
Çoğu kişinin aynı görüşü herhalde VW Golf 6 Tarzında passat çıkararak yanlış yapmış.Tabi ki zevkler ve renkler tatrışılmaz ama Passata bu gitmez bu yakışmaz.Passat CC izinden gitselerdi işte o zaman mükemmel olacaktı
:ok::+1:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Sis farı Led'li mi,yoksa sis farı yok gündüz farı mı var bu arabada ?
İkisinden birisi :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB SW bib stopları octiden alınma resmen bende arkasını beğenmedim superB nin...