škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yakıt tasarruf cihazı kullananlar buraya yazsın

stroom · 32 · 10717

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüm forma selamlar yakıt tasarruf chazı kullananlar yada hakkında bilgisi olanlar deneyimlerini ve önerilerini paylaşırmısınız...

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tasarruf yapacaksa neden fabrikada koymuyorlar? Tamamen yalan bu ürünler.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;400718

lpg li motorlar da tasarruflu. ama bütün markalar üretmiyor. neden?  :D

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;400718

+1

Firmalar 0.1lt/100km tasarruf yapacağım diye kaç takla atarken neden bu sözde tasarruf cihazlarından takmasınlar.Madem çok güveniyorlar ürünlerine gidip üniversitelerden belge alsınlar bakalım alabiliyorlar mı.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: amraam;400723
+1

Firmalar 0.1lt/100km tasarruf yapacağım diye kaç takla atarken neden bu sözde tasarruf cihazlarından takmasınlar.Madem çok güveniyorlar ürünlerine gidip üniversitelerden belge alsınlar bakalım alabiliyorlar mı.

Aldığını beyan edip sitesine belgeleri koyanlar var. :D

(Ben de herkese cevap yetiştiriyorum adamalrın avukatıymışım gibi bana neyse?? :heyo::heyo::heyo: )

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer belge alıyorlarsa üreticiler sözü geçen cihazları satın alıp ürettikleri araçlara koyarlardı.. Ata'nın da dediği gibi bir çok ülkede insanlar tasarruf peşinde, üreticiler de bunu biliyorlar ve satışlarını arttırmak için milyon dolarlar bile harcayabilirler bu aletler için..

Benim şahsi fikrim bu tabii, büyük konuşmamak gerekir ama hayatta almam bu tür şeyleri :)

Çevrimdışı vedkum

• ConnecT\'ing People
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bölgesel kanallarda çıkıyor e-101 di galiba odtü'den belge aldıklarını söylüyorlar.Ama pratikte test yok tabi.Sadece mıknatısla ne yapabileceklerse..

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yav bu mıklantıs bizim bildiğimiz mıklantısmı hani şu kabloların üstüne takılan yaw böyle birşey olsa sıfır arabalara takarlardı bundan

ben sıfır yeti aldım maşallah su gibi benzin içiyor iflas edeceğim yaw şehir içi beni mafetti

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İade garantisi verenlerde var,elektrik tasarrufu yapan cihazı tv de gösteriyordu saatin yavaşlayıp hızlandığını gördüm ama ne kadar sıhhatlidir bilemem.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de web sayfasından baktım ve ODTÜ 'nün belge almışlar :kiki:Belgeyi inceledim, küçük bir fark var gibi görünüyor.Mantığını hala anlayamadım o mıknatısın bu arada.Neyse en yakın zamanda okulumdaki Otomotiv anabilimdalındaki hocalarımla bu konuyu tartışıp fikirlerini alacağım.Ama dediğim gibi böyle bir şey mümkün olsa otomotiv firmaları bunu en başta yapar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bana bir arkadaş verdi 6 ay kadar kullandım marka ismi vermeyeyim ama bi + sını görmedim...
bir e bir konyada bayi ile görüştüm ikna edemediler beni.taktırmadım

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
"10 tane mıktanıs aldım, her biri %10 tasarruf yapıyor dediler, %100 tasarruf olur mu?" diye soran olmuştu  :)

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;400859
"10 tane mıktanıs aldım, her biri %10 tasarruf yapıyor dediler, %100 tasarruf olur mu?" diye soran olmuştu  :)

Hakikaten iyiymiş :++: :++:

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;400859

hocam süpersin 10 tanesi yakıt kullanmadan götürmesi lazım:foto:adamlar işin kolayını bulmuş tasarruf ediyor deyip milleti tiftikliyorlar öyle bir alet cıksın 1000 lira veririm neymiş 80-90:mng: