škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Prıns marka otogaz sistemi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Son gelen zamlardan sonra sanırım otogaz taktırmaktan başka çare kalmadı,ayrıca yılbaşından itibarende otogaz dönüşümü bayağı zorlaşıyor,teferruat çoğalıyor.Formumuzda LPG takılmasıyla ilgili çok yazı ve fikirler söylendi.Hepsinden çıkan sonuç markadan ziyade takan kişinin usta olması gerektiği hakim.Benim öğrenmek istediğim tanıdığımız markalar dışında sistemi ve garantisiyle ( 10 yıl )çok farklı olan PRINS marka otogaz hakkında bilgi isteyeceğim.Takıldıktan sonra ne ayar,ne bozulma nede herhangi bir sorunla karşılaşılmayan,1000 EUR fiyatla takılan bu sistemi kullanan arkadaşlarım varsa onlardan bilgi isteyeceğim.Diğer markalara görede ekstre %10 daha az yakan bu marka İstanbulda sadece bir yerde takılıyor.Cevaplar için şimdiden tşk.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet prins iyidir ama pahalıdır.

5 tane octiye lovato taktırdık tık demedi verim iyi performans fark etmiyor. kısaca tavsiye ederim. mpı motor zaten lpg ye en uyumlu motorlardan birisi ne verirsen yakıyor maaşallah. ben bi düşün derim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız MPİ motor ise; sıralı sistem taktırın, BRC, Lovato, Landirenzo, hangisinin iyi ustasını bulursanız o markayı tercih edin. Ben kalitesi, yaygın servis ağı ve yedek parçaya ulaşabilme adına BRC tercih ederdim.
Prins bu sistemlerden enjektör kalitesi nedeniyle biraz daha pahalı. Ancak kullandıkları enjektörün kalitesi MPi motor araba için gereksiz. Aracınız 200 hp ve üzerinde olsaydı Prinsi tavsiye ederdim..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Paylaşımlar için çok tşk.:p Motor 1.6 MPI.Yazılanları okuyunca Prıns ten vazgeçtim.Benim bulunduğum bölgeye yakın sanayi var,burayı araştırıp hangi marka ve iyi usta varsa onu tercih edeceğim.