škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant Kapağı Boyama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetozturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaptım Oldu! Demek isterdim ama galiba olmadı :( Sizce?

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Renk şahane olmuş ama kırmızıya gitmemiş sanki. Ellerinize sağlık ;)

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İş güzel olmuş. Renk alışılmadık dönüp baktırır.

Çevrimdışı mehmetozturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler, nasıl olacağını görmek için sadece bir tanesini yaptım. Dediğiniz gibi alışılmadık bir renk oldu, aslında bronz olarak almıştım ama bronz-altın karışımı çıktı :)

Çevrimdışı McOğuz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uçak maket boyam vardı, oradakinde benzettim.
Senin rengi altın diye düşünmüştüm.

Araca değişik bir şey yapmak keyifli.
Ben Jazz'ıma kaput ile ön panjur arasına mavi bir şey yapmak istiyordum. Orada güzel bir aralık var, bence uygulamaya müsait.
R9 Broadway'lerde mavi bir şerit vardı tamponlarda hoşuma giderdi.

Burada Civic için gördüğüm foto'da jantlara da devam edilmiş bir çalışma var.
Bunu apaçi işine çevirmeden ince işçilikle nasıl yapabiliriz?
Fosforlu, reflektör kaplama gibi şeyler olur mu?

Çevrimdışı vedkum

• ConnecT\'ing People
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Altın rengi güzel giderdi kırmızı'ya.Subaru wrc gibi :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetozturk;402848
Teşekkürler, nasıl olacağını görmek için sadece bir tanesini yaptım. Dediğiniz gibi alışılmadık bir renk oldu, aslında bronz olarak almıştım ama bronz-altın karışımı çıktı :)

altından ziyade hafif bir bakır rengi söz konusu. aslında madem böyle bir işe giriştin. sana tavsiyem ya mat siyah ya da kırmızı tonda bir renk seçmen. kırmızıya gitmeyecek bir renk seçmişsin. hatta jantlarıda boyarım dersen. jant siyahsa kapak kırmızı. jant kırmızıysa kapakları siyaha boya. das ist super olur. gerçi jantlar doğuştan siyah sen kapakları kırmızı yap.
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2012, 19:40:25 Gönderen: YEKE »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam jant kapaklarını söker lastik yazılarının bir kısmını govde rengi olan krmizi veya beyaza boyardim. Siyah jantla hoş olurdu.

Çevrimdışı mehmetozturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;402975
Ben olsam jant kapaklarını söker lastik yazılarının bir kısmını govde rengi olan krmizi veya beyaza boyardim. Siyah jantla hoş olurdu.
Aslında yay alıp arabayı biraz düşürsem siyah sac jantlarla kullanacağım ama şu an yay alacak durumda değilim maddi yönden..

Çevrimdışı mehmetozturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;402892
altından ziyade hafif bir bakır rengi söz konusu. aslında madem böyle bir işe giriştin. sana tavsiyem ya mat siyah ya da kırmızı tonda bir renk seçmen. kırmızıya gitmeyecek bir renk seçmişsin. hatta jantlarıda boyarım dersen. jant siyahsa kapak kırmızı. jant kırmızıysa kapakları siyaha boya. das ist super olur. gerçi jantlar doğuştan siyah sen kapakları kırmızı yap.
Mat siyah çok kapatır, iyi göstermez diye düşünüyorum, kırmızı da çok cırtlak durabilir kanımca.

Çevrimdışı mehmetozturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedkum;402887
Altın rengi güzel giderdi kırmızı'ya.Subaru wrc gibi :)
Bi photoshop çalışması yapmak lazım, altın sarısı nasıl durur acaba?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sunarunun mavilerinde cok sahane duruyor. Ama o da subarunun sahsina ozel bir durum bence.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renk ve işçilik çok güzel ama kırmızıya gitmemiş, kendi rengi yakışıyor zaten araca, belki füme olabilir ama siyah da boğan bence. Yay konusuna gelince önceki aracımda vardı yol tutuşu olarak çok da memnundum ama harbiden bizim ülkemize göre birşey değil. Arabanın orjinalliği ile oynama. Ben yaydan sonra çok sık ön takım tamiri yaptırdım. Amortisör bilyaları bozuldu, direksiyon sertleşti vs.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Çalışma güzel olmuş ellerinize sağlık ama farklı renkler denemelisiniz. Aslında aklımda bir fikir var ama sizi uğraştırır muhtemelen. Kapaklarınız dilim dilim olduğu için 2 renk belirleyip sıra sıra her rengi bir defa uygulayarak ta farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Araç hareketli iken çok hoş bir görünüm olabilir.