škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce hangi renk superb

selchuk · 105 · 42872

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arka tarafa bu kadar kafayı takan vatandaşlarıma soruyorum;

Günde kaç tane 1.90 + arkadaşınız, eşiniz, dostunuz biniyor aracınıza??? :)

Ona bakarsanız benim boyum 1.86 m. Corsa C tek kapının arkasına yayıla yayıla oturabiliyordum :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
olayı 1.9 luk adama bağlamayın sadece saçma olur.

Erhan Abi mesele sadece oturabilmek değil. ben 1.91 cm yim, şöfor koltuğunu kendime göre ayarlıyorum. ve tut ki evliyim arkada hanımım, 4 yaşındakı kızım ve 0 yaşındaki yeni doğmuş oğlum var.

eşim yere bebelerin malzeme çantasını koyup ayaklarını rahatça uzatıp, dönüp, çocuklara uzanabilmeli, uzun seyahatlerde kadın kafayı yer aksi takdirde.

ve onu bir tek burada bulabilirsin, bu fotoyu önce öne geçip kendime göre ayarlayıp daha sonra arka tarafı çekerek şeyediverdim.

yoksa kendime göre düşünecek olsam bana ne arkadakinden :hanz: bindin mi bindin, ister sıkış ister yoğrul, tınn.... :)  

ben bi superbden insem zaten hangi yıkamacıda çalışıyon derler :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğin de birazcık saçma be hakancım. 1.90 lık adama bağlama tamam da eşin neden senin arkanda oturuyor ki? :) Sağ ön koltuğu sök icabında al sana hangar her araba için :D :kiki:

Ayrıca bebe malzemesinin yerde ne işi var. Ne biçim babasın sen bakim? Hijyen biraz hijyen. :kiki: :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bebekler arkada iken hatun önde olmaz. ön koltuğu sökersen 4500 çeşit arıza lambası yanar, çanta yerde dediysem şaft tünelinin üzerinde. umarım anlatabildim. :D :D

SuperB baba arabası. atraktif sportif uçma kaçma arabası değil. olayı hacme dökmüşler ve herhalde fiyatının emsalinin ilk 3 ündedir bagaj ve iç hacim konusunda.

bana zirilyon versen almam işte. tercih, ihtiyaç, beklenti.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şunuda belirteyim..SuperB çok şık kaliteli bir otomobil olmasına rağmen insignianın içinde daha farklı bir kalite hissi var..İçi bambaşka insignianın..

Hani ailem 2 kişilik veya 3 kişilik olsa tamam insginia ideal derim ve düşünürüm..

Ama 4 kişilik ailemin arka koltukta rahat etmesini isterim.Onların rahat etmesi benimde rahat olmamı sağlıyor nedense..Tamamen psikolojik :)

O yüzden hem havalı hemde rahat bir otomobil olarak superb tercihim olurdu.Tereddütsüz..

Birde zaten taktım kafayı, makam arabası gibi otomobil alacağım bundan sonra :) O da SuperB mesela :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
aile maile beni bozan şeyler :D

Geronimo V8'i çeker yer sarsıntılarıyla gezer :D :D

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi temennileri için çok teşekkür ederim. Allah hepinizin gönlüne göre verir inşaallah.

Alıntı yapılan: kadir_;34147
insignia ve C5 i bu katagoriye sokmaları bile hata arka tarafa 1.90 biri oturunca kafa tavanla ilişkiye geçiyor seden değil coupe yapmışlar camlar vs de öyle:)

Aracınız hayırlı olsun güle güle binin umarım forumda aktif olursunuz bizimde sorucaklarımız var :D

Forumda elimden geldiğince aktif olmaya çalışırım. Sorularınız olursada seve seve cevaplamaya hazırım.

Alıntı yapılan: SEAHAWK
Ben de aracınızın hayırlı ve uğurlu olmasını; kazasız, belasız ve mutlu sürüşler görmenizi dilerim.:)

Bu arada; 170'lik TDI'ınızla TDI grubumuzda farklı bir fırtına, pardon, rüzgar estirirsiniz umarım.:heyo::fiuv::hanz:

Eski 2.5 TDI Superbim gerçekten rüzgar gibi eserdi, umarım buda ondan aşağı kalmaz:)

İlk Superbimide alırken insanlar skodamı aldın die küçümsemişlerdi. Sonra binen herkes hastası olmuştu. Hatta araç bir kere düğün için memleketim olan amasyaya gitmişti. Orda bir seyahat firması sahibi tanıdığım aracı beğenmiş, bir ay sonra telefon açtı ve aracı almak istediğini söyledi. Arabanın 210.000 km olduğunu söyledim ve almak istediğinden eminmisin dedim. Bir gün sonra atladı geldi. Superble aynı gün zamanda aldığımız 2003 model 150.000 km deki passat tdi bursada 25 milyara satıldı. Ben aracımı 30 milyara vermiştim.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun , kazasız belasız kullanın , 10 numara bi araba...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;34181
Bu arka tarafa bu kadar kafayı takan vatandaşlarıma soruyorum;

Günde kaç tane 1.90 + arkadaşınız, eşiniz, dostunuz biniyor aracınıza??? :)

Ona bakarsanız benim boyum 1.86 m. Corsa C tek kapının arkasına yayıla yayıla oturabiliyordum :)

Şahsen babam 1.85 boyunda bende 1.82 boyundayım mantık olarak ilerde aracı ben kullanacağım için o dar arkayı kendine göre bakıyor koltuğa düzgün bi şekilde oturunca kafa tavana sürtüyor bu da rahatsız ediyor insanı..

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;34268
roomsterda kafa çarpma derdi hiç yok ...

roomsterde hepten fena, insan kafayı dank edip aklını başına almalı bi yerde :lol:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;34268
roomsterda kafa çarpma derdi hiç yok ...

ticarilerin hiçbirinde kafa çarpma derdi yok...:kiki::++:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olmuyor işte zorlamayın Roomster ticari değil....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ticari versiyonunu getiremediler bile :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ticarinin ticarisi olmaz ki. Turşunun suyunun suyu gibi bir şey olur o :D :kiki: