škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Autoshow'da Yeti!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar, bildiginiz gibi autoshow 2012 fuari yarin (Basin promiyeri) başlıyor! Yarin orada olacağım! Bir Yeti kullanıcısı olarak, hak ettigi ilgiyi görebilmesi icin Yeti'yi haberlestirmeyi düşünüyorum. Kendime ait notlarım var bu konuda ve Yarin görüp-duyacaklarım da yazacaklarımı etkileyecek. Lakin ben sizden de görüş almak isterim. Belirtilmesini-one çıkarılmasını istediğiniz konuları burada yazarsanız, yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abi direk şunu yaz tiguandan iyi millet şunu artık anlasın yaa :D :lol:

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:)) Eyvallah, elimden geldiğince yazarım. Direkt olmasa da, imalarim!

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Yeni greenline motoru ile bütün kompakt suv segmentinde yeni bir soluk başlattı diyen yeter bu arada hangi dergi de yazarsınız

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dergide değilim. AA'dayim hocam! İyi bir haber ortaya çıkarsa, Butun medya kullanacak demektir bu da biraz :)

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;405325
Yeni greenline motoru ile bütün kompakt suv segmentinde yeni bir soluk başlattı diyen yeter bu arada hangi dergi de yazarsınız

Bu ve buna benzer özellikler yazıldı diye biliyorum çoklukla. Farklı bir seyler yazmayı düşünüyorum. (Satis sayısının artması gibi)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti icin sorular biraz kısıtli olabilir:) Sanirim 1.4 tsi da dsg yoktu bunun sebebide tiguan satislarini etkilemesin diyeymis bunuda ekleyebilirsiniz:)

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bunu Yeti Greenline icin duymuştum ve soracağım soruların arasında öncelik taşıyor :) Tesekkur ederim hatirlatma icin

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada, Yarin Cok sayıda fotograf da çekeceğim. Autushow'a gitmeden Skoda ve Yeti ile ilgili yenilikleri (varsa tabii) ekleyeceğim gorsellerle, burada görebilirsiniz!

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Greenline'a dsg ve panoramik sun-roof opsiyonları eklenebilir mi, bunları da sorarsanız sevinirim.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazmayın böyle şeyler sonra fiyatlar artacak hiç alamıyacaz
elegance=ugurcnplt

Ugur A.

• Ziyaretçi
1.2TSI Fabia neden gelmiyor diye de sor bari.:D

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hazır yetkili bulursan. vites kolu çok aşağıda ve boyunu biraz daha uzatabilirler mi? diye sor ya da yeti long diye bir model yapsınlar. ben o yüzden superb'e döndüm. bir de direksiyonda bulunan çevirmeli düğmeye el çarpıyor bunu basmalıya çevirsinler sonraki modellerde. arkamda ordu gibi skoda müşterisi var. onların ortak istekleri dersin daha etkili olur.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öğlenden 2-3 saat öncesine kadar auto show fuarındaydım. Biraz önce de ancak eve gelebildim. Haliyle süper bir yorgunluk hakim. Müsaade ederseniz, izlenimlerimi yarın paylaşayım sizlerle. Bugün için şunu söyleyebilirim: Skoda standında sadece Rapid ve Citigo tanıtıldı. Rapid'in fiyatıyla ilgili henüz belirlenmiş bir şey yok. 1 aya kadar belli olacakmış. Rapid ve Citigo tanıtımına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim ve kimi yöneticiler katıldı. Ama bütün ilgi dünyanın en pahalı ve en çok yakan Lamborgini arabasınaydı. Yoğun ilginin olduğu İrina'yı ise görmeye zamanım kalmadı : )
Skoda'nın tüm araçları yarından itibaren sergilenecek. Genel Müdür Kadir beyle biraz konuştum ve aklınızdaki soruları yönelttim. Hepsini yarın yazacağım. Sevgiler.

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle