škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Renault Symbol

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;405630
bu sümbüller üretimden kalkmıcak mıydı?

Evet, 2013'ten itibaren üretilmeyecek denilmişti vazgeçtiler galiba.

Keşke diğer araba firmalarıda orta sınıf altında böyle arabalar üretse en azında araba alma durumu olmayanlara asgari şekilde karşılamış olur. :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;406345
A noktası ile B noktası arasında yolculuk etmek için gerekli en asgarî araç kanımca.
:rm::++::++:ancak b:++: kadar güzel anlatılır.Haşmetlüm bişi diyeyim mi sana;bu sitede benim tavsiyelerimle octavia 2006 octavia a5 mpi alan arkadaş aracı 1 ayda istediği fiyata sattıktan sonra gitti 2007 clıo dizel aldı geçenlerde saklıkente gittik geldik kutu gibi araç ama bana şöyle diyor;
-senin octi fsi'den daha atak daha sessiz daha rahat diyor.ben ne diyeyim şimdi bu söze.:rm::syg2:
olay budur haşmetlüm reno budur gerisi boştur:rm: dermişler.octi yerle bir oldu hemde o biçim.bende başbaşa değişek desem üste para istemesinden kaygılanıyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;406399
:rm::++::++:ancak b:++: kadar güzel anlatılır.Haşmetlüm bişi diyeyim mi sana;bu sitede benim tavsiyelerimle octavia 2006 octavia a5 mpi alan arkadaş aracı 1 ayda istediği fiyata sattıktan sonra gitti 2007 clıo dizel aldı geçenlerde saklıkente gittik geldik kutu gibi araç ama bana şöyle diyor;
-senin octi fsi'den daha atak daha sessiz daha rahat diyor.ben ne diyeyim şimdi bu söze.:rm::syg2:
olay budur haşmetlüm reno budur gerisi boştur:rm: dermişler.octi yerle bir oldu hemde o biçim.bende başbaşa değişek desem üste para istemesinden kaygılanıyorum.

Hocam bilinçaltıyla ilgili bi durum. Yakıt az olunca arabanın sesi tıkırtısı falan gelmiyor insana :D Bizzat tecrübe ettim :D Sephia'dan inip Saxo'ya binince öyle tıkırtılı geldi ki, bi süre sonrahepsi kendiliğinden kesildi :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;406775
Hocam bilinçaltıyla ilgili bi durum. Yakıt az olunca arabanın sesi tıkırtısı falan gelmiyor insana :D Bizzat tecrübe ettim :D Sephia'dan inip Saxo'ya binince öyle tıkırtılı geldi ki, bi süre sonrahepsi kendiliğinden kesildi :D
harikasın turker bu kadar güzel anlatılır:hanz::kat::xx:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı patriot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sensörleri bim'den alıp mı taktınız be kardeşim.Boyasaydınız bari:D

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle