škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Soyulan torpido düğmeleri

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tonkano

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Klima, rezistans ve sirkülasyon düğmelerinin kaplaması kalkıp tamamen beyaz alt kaplama ortaya çıktı. Çözüm için alternatiflerim var ama orijinal olmasını istiyorum. Düğmelerin üzerindeki simgelerin ebadında çıkartma bulsam bunları düğmeye yapıştırıp geri kalan kısmını boyamayla işlem tamam.
Tabelacılara ve reklamcılara gidip folyolardan yaptırmak istedim, cihazlarının çok küçük şekilleri çıkarırken folyoyu yırtacağını söyledi. Haklı olabilir; yazılar milimetrelerden daha küçük olmalı. Olsaydı süper olurdu.
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşımız varmı?
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2012, 20:43:34 Gönderen: tonkano »

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tonkano;405836
Klima, rezistans ve sirkülasyon düğmelerinin kaplaması kalkıp tamamen beyaz alt kaplama ortaya çıktı. Çözüm için alternatiflerim var ama orijinal olmasını istiyorum. Düğmelerin üzerindeki simgelerin ebadında çıkartma bulsam bunları düğmeye yapıştırıp geri kalan kısmını boyamayla işlem tamam.
Tabelacılara ve reklamcılara gidip folyolardan yaptırmak istedim, cihazlarının çok küçük şekilleri çıkarırken folyoyu yırtacağını söyledi. Olsaydı süper olurdu.
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşımız varmı?

ŞU başlıağa http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=11008 bir göz at istersen.
Kullananlar daha fazla yardımcı olabilir..

Çevrimdışı tonkano

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;405837
ŞU başlıağa http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=11008 bir göz at istersen.
Kullananlar daha fazla yardımcı olabilir..

İlginize çok teşekkür ederim. Bu konuyu detaylı inceledim. Ama benim sorunum zaten 1cm çapından az. Bunda sorun yok da asıl sorun düğmenin üzerindeki simgeleri boyamadan yapmam gerek. Alttan gelen ışık görünmeli. Bu simgeleri boyadan önce düğmelere yapıştırıp boyadan sonra sökmem lazım. Bu simgeler çok küçük. Bu simgeleri elde etmenin yollarını araştırıyorum. Çok küçük olduğundan reklamcıların folyoyu çizerek yaptıkları harf ve yazı çıkaran makina küçük yazıları çıkaramıyor. Folyoyu yırtıyormuş. Reklamcı bana öyle söyledi. Bunu çıkarmanın bir yolu var mutlaka.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2012, 20:53:11 Gönderen: tonkano »