škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizce hangisini almalıyım ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mali05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abicim bencede 1,4 en alt olmalı yada tsi olmalı 1,2 olursa...bazen 1,4 bile yetersız kalıyor inan...tercih senin

Çevrimdışı eozdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:)) malesef :) ben almadım. hayırlısı olsun. ben araştırmaya devam ediyorum. bugün birisi (hemde satıcı :) ) aracın 0 ının fiyatının 27 bine düştüğünü söyledi nekadar doğru bilemiyorum ama. biraz daha beklemek lazım anladığım kadarıyla. sahibinden deki fiyatlar, 2.000 tl falan şişirme gibi gözüküyor. Yani fiyat avantajlarından dolayı 1.2 düşünüyorum, hızlı gitmesi, uçması kaçması hiç önemli değil benim için. bu şekilde düşünürsek sanırım bana uyanı 1.2 oluyor. :) yorumlara tekrar teşekkürler, kazasız belasız sürüşler.

Çevrimdışı eozdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün yücel oto yu aradım, sıfırını 28.300 e bırakıyor, trafik sigortasını da ben öderim dedi...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: eozdemir;407743
bugün yücel oto yu aradım, sıfırını 28.300 e bırakıyor, trafik sigortasını da ben öderim dedi...

Aralık ayında iyice indirim olur bence1 ay daha bekle sıfır alacaksan...

Çevrimdışı eozdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yok, ben sıfırdaki indirimin 2. ele yansımasından yararlanmak istiyorum :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozdemir;407756
yok, ben sıfırdaki indirimin 2. ele yansımasından yararlanmak istiyorum :D

O zaman yine acele etme, 1.2 Fabiş epey düşüyor aslında 2. ele, temiz olanlar çabuk gidiyor

Çevrimdışı eozdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aralık başına kadar kendimi tutma kararı aldım :D o zaman kadar bakacağım, temiz ve makul fiyatlı bir araç için. Hayırlısı bakalım...

Çevrimdışı aliak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;407746
Aralık ayında iyice indirim olur bence1 ay daha bekle sıfır alacaksan...

Hocam bir şey soracağım. İnternetteki liste fiyatı 32bin olan 1,2 optimal için eski aracı takas indirimiyle 30bin fiyat veriyorlar. Aralık ayında bu indirime ek indirimli alma şansımız olur mu sizce yoksa takas indirimini iptal mi ederler? Bu işler nasıl ilerliyor bilmiyorum da. Hangi şekilde kârlı olur...

Çevrimdışı parolakan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozdemir;407738
:)) malesef :) ben almadım. hayırlısı olsun. ben araştırmaya devam ediyorum. bugün birisi (hemde satıcı :) ) aracın 0 ının fiyatının 27 bine düştüğünü söyledi nekadar doğru bilemiyorum ama. biraz daha beklemek lazım anladığım kadarıyla. sahibinden deki fiyatlar, 2.000 tl falan şişirme gibi gözüküyor. Yani fiyat avantajlarından dolayı 1.2 düşünüyorum, hızlı gitmesi, uçması kaçması hiç önemli değil benim için. bu şekilde düşünürsek sanırım bana uyanı 1.2 oluyor. :) yorumlara tekrar teşekkürler, kazasız belasız sürüşler.

Tühh ..

Sizin aldığınızı düşünmüştüm.

Neyse , hayırlısı.

Acele etmeden beklemek gerektiği konusunda kesinlikle haklısınız.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliak;407797
Hocam bir şey soracağım. İnternetteki liste fiyatı 32bin olan 1,2 optimal için eski aracı takas indirimiyle 30bin fiyat veriyorlar. Aralık ayında bu indirime ek indirimli alma şansımız olur mu sizce yoksa takas indirimini iptal mi ederler? Bu işler nasıl ilerliyor bilmiyorum da. Hangi şekilde kârlı olur...

Sene sonu bayiler kota doldurmak için epey indirim yapıyorlar, aralık ortasına kadar bekle...