škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

birdaha skodamı töbe

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aybar58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün arabaya bındım marşa bastım tışşşş diye bir ses araba çalışmıyor galiba marş motorunda bir sıkıntı ya anlamadıgım 2010 model araba sanayiye mi gider

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalkıpta olmaz demeyeceğim, maalesef oluyor..
Araç alırken estetik, konfor, güvenlik arıyorsanız Alman menşeili,
Sorunsuz, arızasız olsun istiyorsanız Japon memşeili araçlar tercih etmelisiniz..

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sat o zaman neyi bekliyorsun ki? Daha da skodaya binmezsin 2010 model arabayı sanayiye götürmekte ayrı bi düşünce tabi.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YGZ96;406943
sat o zaman neyi bekliyorsun ki? Daha da skodaya binmezsin 2010 model arabayı sanayiye götürmekte ayrı bi düşünce tabi.
:kat: Katılıyorum.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;406941
bomb has been planted :D

:D :++:

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aybar58;406939
bugün arabaya bındım marşa bastım tışşşş diye bir ses araba çalışmıyor galiba marş motorunda bir sıkıntı ya anlamadıgım 2010 model araba sanayiye mi gider
geçmiş olsun inşallah sorunu kolayca halledersin ama öyle ilk sorun yaşadığında tövbe edersen binecek araba bulamazsın.Her markada bu tip sorunlar yaşanabiliyor.Skoda sorunsuzluk konusunda birçok markaya göre iyi bi yerde.Tabiki bu konuda en fazla ün yapmış olanlar japon markaları,onlarında sorun çıkartmayacağı garantisi yok ve sorun yaşayanlarda mevcut.Geçen bi yerde okumuştum adam sıfır ford fiesta almış 3 gün sonra yolda kalmış.birazda şans işi bunlar

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skodayla ne ilgisi var ki? mekanik sistem sonuçta ve herhangi bir markada her zaman olabilir...
1- şans işi,
2- marşı bir defa volana kaptırsanız dişlinin hasar almasına yeter...durduk yerde arıza düşük olasılık.
3- 2010 olduğuna göre garanti devam ediyordur ki, servise başvurmanız en mantıklısı...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arıza bu belli mi olur ne zaman olacağı.Umarım az masraflı bir şeydir hemen halledilir.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kul yapısı sonuçta bilgisayar destekli de olsa sıkıntı yaşanır.olmaz denecek pek çok arıza ummadığınız markalrda çıkıyor  o zaman arabalar hep el değiştirmeli her arızada

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
marş motoru yüksek devirde kullanılırsa motorun yanma olasılığı var. bu her arabada olur. tabi marş motoru kaynaklıysa.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdiki arabalar sessiz çalışıyor ya. bazen çalışır vaziyette dalgınlıkla tekrar kontağa yüklenilirse motor zorlanacağı için böyle arızalar çıkıyor.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim Octi'de bunu yapınca hiç bir şey olmuyor. Koruma var zannımca.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yollarda kaputu açmış bekleyen mercedesler de görüyoruz. şansızlık. geçmiş olsun. benimde iki haftalıkken kötü benzin yüzünden çalışmadı evin önünde. kaliteli bir markanın benziniydi üstelik.  dicem o ki bir pire için yorgan yakılmaz.