škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda fabıa II yardım

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:thank:Arkadaşalar merhaba,
2008 1.2 htp skoda fabıa (yenı kasa) ıle dun kaza yaptım.Sağ far,on tampon,on tampon demırı,ve surucu aırbagımde hasar var.Aracımın kaskosu olmadıgından hasarı kendım karsılamak zorunda kalacagım.bu 15 gun ıcındekı 2. kazam maalesef.
Kocaelı ve cıvarı uygun fıyatlı yedek parca temını ıcın yonlendırme yada elınde cıkma parca bulunan arkadaslardan yardım rıca edıyorum.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2012, 01:01:22 Gönderen: blackskodA »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun!

Yapılacak en iyi şey 3-5 farklı yerden fiyat alıp makul fiyata yaptırmak, özel servisler kredi kartına taksit yapıyorlar bazen, belli kartlara

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;407673
Geçmiş olsun!

Yapılacak en iyi şey 3-5 farklı yerden fiyat alıp makul fiyata yaptırmak, özel servisler kredi kartına taksit yapıyorlar bazen, belli kartlara

Irfan bey tsk ederım.Dısarıdan fıyat aldım 3 asagı 5 yukarı aynı fıyatlar cıkıyor.Asagıda fıyatları yazıyorum sızde bı goz atıp yorum yaparsanız sevınırım.

Servıs fıyatı       taıwan malı fıy.         ıspanya malı fıy.
On sag far           280.00 tl           210.00 tl                  225.00 tl(hella)
On tampon           401.00 tl           260.00 tl                 315.00 tl
On tapon demırı    260.00 tl            135.00 tl                 180.00 tl
Hava yastıgı         1.491.00 tl          500.00 tl(orjınal hava yastıgımıs)

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tsk ederım ırfan bey.3 asagı 5 yukarı fıyatlar aynı cıkıyor.Asagıda fıyatları belırtıyorum.Sızde bır goz gezdırıp yorumlarsanız sevınırım.
             SERVIS          TAIWAN MALI   ISPANYA MALI    DIGER
ON FAR   280 TL            215 TL                                  225 TL HELLA
ON TAMPON 401 TL        260 TL           315 TL              
TAMPON DEMIRI 260 TL   135 TL           180 TL
AIRBAG     1491 TL                                                    500 TL(ORJINAL DEDILER)

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tsk ederım ırfan bey,
Fıyatlar 3 asagı 5 yukarı aynı cıkıyor.Asagıda gonderıyorum.Gozden gecırıp yorumlarsanız sevınırım.
------------------SERVIS------TAIWAN-------ISPANYA------DIGER---
ON FAR-----------280TL-------215TL ---------225 TL HELLA----------
ON TAMPON------401TL-- -----260TL---------215TL-----------------
ON TAMPON DEMIRI260TL------135TL---------180TL-----------------
AIRBAG-----------1491TL--------------------------500TLORJINALMIS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Zaten çok oynacacağını sanmam fiyatların, tanıdık yer anca işçilikten güzellik yapabilir, taksitle yapacak yer bulmak iyi olur belki. Şahkan oto'ya da danış derim.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun arkadaşım keşke kasko yaptırsaydın 2. kazanmış bide çok iyi olurdu şuan kaskon olsaydı .sitede arkadaşlarımızda çıkma parça vardır aslında örneğin mygokhan arkadaşımızda far var çıkma temiz ona mesaj atabilirsiniz özelden

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tsk Avnı Kardesım.Ilk kazadan sonra yaptıracaktım.Ama arabayı aldıgım gun yıne kaza yaptık maalesef.

Çevrimdışı blackskodA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tsk Irfan bey,bugun 1-2 yere gosterdım.on kaputta bıraz ezıkte vardı.Yapılmaz dedıler.Kaportacı bır tanıdık bulduk o bıraz ugrastırır ama yaparım dedı.En azından yenı kaput alamaktan kurtuldum.Aırbag dısındakı kolunuları o halledecek parcaları toparlarsam hemen.