škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İslami arama motoru yayında

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müslümanları internetin dolambaçlı yollarında ışıksız bırakmak istemeyen arama motoru I'mHalal yayında.

İnternette yapılan aramaların vebalini öteki dünyada çekmek istemeyenler için İslami arama motoru I'mHalal yayına girdi. Google ve Bing benzeri sade bir arayüzle tasarlanan site, Müslümanlar'ın yaptığı aramaları helalse gösteriyor, haramsa gizliyor.

I'mHalal'in bu sonuçları hangi ölçütlere göre değerlendirdiği açıklanmış değil, ancak şeytana uyup denediğimiz bazı kelimeler gerçekten de haram olarak nitelendirilip gözlerimizden saklandı. Görsel arama motoru henüz deneme aşamasında olduğundan, ne olur ne olmaz diye o bölüme ilişmedik.

Sitenin kurucularının açıklamasına göre son yıllarda interneti yoğun olarak kullanmaya başlayan Müslümanları korumaya yönelik olarak yola çıkan I'mHelal arama motoru, gelecekte İslami web uygulamaları da geliştirecekmiş.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bundan sonra Google'ı kullanmak haram ona göre :kiki::kiki:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baktım sonuçlarına gerçekten de çalışıyor :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu motor teknolojisi de devamlı gelişiyor.bakalım daha neler duyacaz.Yalnız Ben ufak motor büyük performans olayına sıcak bakmıyorum biliyorsunuz.:kiki: