škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alayım dedim demez olaydım :)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefona 600-700 TL verene kadar çok daha mantıklı geldi bana.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paralara y.dışından IPS ekranlı 4 veya 2 çekirdekli üst modeller alınabilir..

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;413368
Bu paralara y.dışından IPS ekranlı 4 veya 2 çekirdekli üst modeller alınabilir..

Yurt dışı işini ben becerebilir miyim orası şüpheli :D Daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım :)

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bi kaç gündür telefon bakıyorum samsunglar evet iyi ama negatif yorumları okuyunca vazgeçtim şuan bütçemi aşmayacak in iyi seçenek benim için htc desıre c modeli android 4.0 fiyat hepsi burada da 550 tl özellik ve kalite bakımdan aynı fiyattaki samsunglardan daha iyi bence.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;413442
Bende bi kaç gündür telefon bakıyorum samsunglar evet iyi ama negatif yorumları okuyunca vazgeçtim şuan bütçemi aşmayacak in iyi seçenek benim için htc desıre c modeli android 4.0 fiyat hepsi burada da 550 tl özellik ve kalite bakımdan aynı fiyattaki samsunglardan daha iyi bence.

Onu da inceledim güzel telefon ama Atrix'e de bakın mutlaka.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;413369
Yurt dışı işini ben becerebilir miyim orası şüpheli :D Daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım :)

Mesela bu model ıps ekranlı ve özellikleri çok çok iyi :)

http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-ainol-novo-10-hero-dual-core-a9-1-5ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-wifi-ips-product-20750.html

Bu arada bende telefon bakıyorum 1000 tl bütçe var ama kararsız kaldım :D

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;413444
Mesela bu model ıps ekranlı ve özellikleri çok çok iyi :)

http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-ainol-novo-10-hero-dual-core-a9-1-5ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-wifi-ips-product-20750.html

Bu arada bende telefon bakıyorum 1000 tl bütçe var ama kararsız kaldım :D

Ben memleketten alacak gibiyim :)
Şu an için fiyat performans olarak değerlendirdiğimde bütçeme en uygun bu ürün gibi.
http://www.hizlial.com/u02.049.1579.0012/polypad-7208hd-7-android-40-15ghz-cift-cekirdekli-arm-cortex-9-wi-fi-tablet
Avea indirimiyle 300 tl. gibi bir fiyatı oluyor.
Telefon işi için bende size yardımcı olmak isterdim ama benim durum ortada zaten :++:

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O telefondu bu tabletti derken bir baktım Atrix stoklara girmiş, verdik siparişi bakalım. Telefona biraz alışınca lapdockda almayı düşünüyorum, daha da telefon falan almaya tövbe ettim :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;413740
O telefondu bu tabletti derken bir baktım Atrix stoklara girmiş, verdik siparişi bakalım. Telefona biraz alışınca lapdockda almayı düşünüyorum, daha da telefon falan almaya tövbe ettim :D

bende bir aya kadar alacağım büyük ihtimal hatta çok büyük bir ihtimal.birkaç problemi oluyormuş kendini resetleme gibi onuda forumları araştırırsan bir kaç ayarla halledersin hadi hayırlı olsun telefonla çektiğin resimleri ve telefonun resimlerini bekliyorum.:ft::ft:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon elime geçsin fotoğrafları buradan paylaşırım :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TR ye gelen atrixler yenilenmiş cihazlarmış SD kartın içinde uygulamalar vs çıkıyormuş komik bir durum bende pedere almayı düşünüyorum bunları duyunca vazgeçtim :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;413766
TR ye gelen atrixler yenilenmiş cihazlarmış SD kartın içinde uygulamalar vs çıkıyormuş komik bir durum bende pedere almayı düşünüyorum bunları duyunca vazgeçtim :D

bunu bende daha önce duymuştum ama artık kısmet diyip alacağım bende.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;413767
bunu bende daha önce duymuştum ama artık kısmet diyip alacağım bende.

Dh editörü mesut çevik bile sola öneriyor büyük ekranlı diye aldanma derim :) Eğer world kartın varsa yeniçarşımdan alabilirsin 3 ay erteleme 12 taksit+ %10 da puan veriyor :)