škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alayım dedim demez olaydım :)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bilerek aldım ve büyük ihtimal de yenilenmiş ürün gelecek ama bakacağız artık sıkıntı olursa geri yollayacağım sıkıntı olmazsa yenilenmiş olması benim için sorun teşkil etmeyecek.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ürünü satan firmalar sattıkları ürünün yenilenmiş olup olmadığını bilmiyorlar mı?
Ben bu konu hakkında soru soruyorum aldığım cevap ''Sipariş vermiş olduğunuz ürün distribütör garantisindedir.'' şeklinde.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;413858
Bu ürünü satan firmalar sattıkları ürünün yenilenmiş olup olmadığını bilmiyorlar mı?
Ben bu konu hakkında soru soruyorum aldığım cevap ''Sipariş vermiş olduğunuz ürün distribütör garantisindedir.'' şeklinde.

Hangi distiribütor getiriyormuş,bir bilginiz var mı?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Brightstar sanırım ama emin değilim, telefon yarın elimde olur büyük ihtimal.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hala ısrarla yenilenmiş mi diye soruyorum onlar da benden daha ısrarlı bir şekilde garantilidir diyor. Büyük ihtimal yenilenmiş ürün yani yoksa rahatça söylerlerdi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon geldi arkadaşlar, internette yazılıp çizilen bütün yenilenmiş üründe gözlemlenebilecek her noktaya ayrıntılı şekilde baktım ve hiç birine rastlamadım. Yarım saat kadar inceledikten sonra hattımı taktım hemen uygulamaları da kontrol ettim sorun yok her şey yolunda :) Şimdilik resetleme sorunuyla da karşılaşmadım, bu sorun genelde telefon görüşmesi veya mesajlaşma sonrasında oluştuğu için onu da denedim ama şimdilik sıkıntı yok. Kutu içeriği eksiksiz ve düzgündü. Sadece en çok merak ettiğim mynette okey oynayıp oynayamayacağımdı ve oynayamadım :) Sıkıntı çıkarsa paylaşırım, fotoğraflar aklımda en kısa zamanda ekleyeceğim.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lapdock siparişini de verdik bakalım, bilgisayar alma arefesindeydim zaten atrix'i almam isabet oldu. Bana yeterli gelecektir bu cihaz ama garantisi bitince bi tarafı arıza çıkarırsa ne yaparız bilmiyorum :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hhayirli olsun.benede ihaleye girdim girecegime pisman oldum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Hayırlı olsun :) Atrix'in tek sıkıntısı Android 4.0 güncellemesi alamayacak olması. Onu da rootla custom romla halledersiniz :)

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;414586
Hhayirli olsun.benede ihaleye girdim girecegime pisman oldum.

Sağolasın hocam, fiyat iyiydi aslında ama sıfır almak daha iyi tabi.
Alıntı yapılan: schumici;414588
Hayırlı olsun :) Atrix'in tek sıkıntısı Android 4.0 güncellemesi alamayacak olması. Onu da rootla custom romla halledersiniz :)

Teşekkür ederim. Android 4.0 ile 3.2 arasında ne fark var deseniz bilmem :D O nedenle teknolojiye ayak uydurabilene kadar devam :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;414589
Sağolasın hocam, fiyat iyiydi aslında ama sıfır almak daha iyi tabi.

Teşekkür ederim. Android 4.0 ile 3.2 arasında ne fark var deseniz bilmem :D O nedenle teknolojiye ayak uydurabilene kadar devam :)
inan Gökhan iphone 4 var 750 tl ye 2.el 3 gs modeline vermek o kadar para iş değil.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrudur hocam, uzun süre kullanabileceğin ve aklına en çok yatan hangisiyse onu alman mantıklı olacaktır.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;414633
Doğrudur hocam, uzun süre kullanabileceğin ve aklına en çok yatan hangisiyse onu alman mantıklı olacaktır.

Atrix nasıl?eline aldığında kalite hissi veriyor mu?4-5 yıl kullanılır diyor musun?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;414634
Atrix nasıl?eline aldığında kalite hissi veriyor mu?4-5 yıl kullanılır diyor musun?

Güzel kardeşim hala her hangi bir sıkıntı çıkmadı resetleme vs. çokta şık bir cihaz bana göre :D Bana kullanırım gibi geliyor, zaten o nedenle lapdock siparişini verdim.