škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alayım dedim demez olaydım :)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fenomen;416271
Android 4 güncellemesi yapılamaması bu marka model için sonun başlangıcı diyebilirmiyiz.yoksa başka modele geçiş mi var,yani o model son mu olacak? htc desire modellerinde bile 4.0 sürümü varken 560 tl iken yakıştıramadım.ısınma olayı beni rahatsız etti.çok beğeniler var ama ısınma olayı kışın odanın ısınmasına katkısı:xx:olur ama yazın n'olacak. ben uğur beyden açıklama alayımda ondan sonra karar vereyim.:blg:

bu durum için sonun sonu bile diyebilirsiniz :)

geçen gün hepsiburadadan bir arkadaş aldı takıldığım android forumundan. sim kart girişinde ciddi çizikler var fotoğraflarını çekip koydu siteye ve ekran filmi çıkartılıp takılmış, hep kabarcıklıymış yüzeyi. geri iadeye yolladı, sonuç ne olacak merak ediyoruz bizde.

kendi tavsiyem şudur ki; telefon ile çok işiniz yoksa, alo deyip mesajlaşmak için alacaksanız, arada da 1-2 özelliğini kullanırım, yüzeysel kullanıcıyım diyorsanız bu fiyat aralığında bu telefon alınır. ama yok ben telefonun her yerini kurcalarım, tonla uygulama yükler çoğunu da kullanırım, telefonumun hep en güncel olmasını isterim diyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben 2.3 oldugunu,4.0`ın gelmeyeceğini bilerek aldım.Bu benim icin m dert değil birçok ihtiyacım olan uygulamayı indirdim.ihtiyaclariniza yetecegi kanaatindeyim ama tabi karar sizin 2.3 olmasi bu telefonun ise yaramayacagi anlamina gelmez.bu isin sonu yok bugun 4 cikar yarin 5.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;416282
Hocam ben 2.3 oldugunu,4.0`ın gelmeyeceğini bilerek aldım.Bu benim icin m dert değil birçok ihtiyacım olan uygulamayı indirdim.ihtiyaclariniza yetecegi kanaatindeyim ama tabi karar sizin 2.3 olmasi bu telefonun ise yaramayacagi anlamina gelmez.bu isin sonu yok bugun 4 cikar yarin 5.

Peki isinmasi sorun olurmu uzun vadede.el yazisi tanima yukleme varmi,taniyor mu,nete girme hizi nasil,birde dokunmatigi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beniimde Xperia Ray 13 aylık olmuş,artık yavaş yavaş sıkılmaya başladım :) Gayet iyi telefon ama insan sıkılıyor çok fazla kullanınca. Bende bu kez değişiklik yapıp Iphone 5s alayım diyorum 5-6 ay sonra :) Bakalım kısmet..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;416290
Beniimde Xperia Ray 13 aylık olmuş,artık yavaş yavaş sıkılmaya başladım :) Gayet iyi telefon ama insan sıkılıyor çok fazla kullanınca. Bende bu kez değişiklik yapıp Iphone 5s alayım diyorum 5-6 ay sonra :) Bakalım kısmet..

Can bu isin sonu yok ben 7 seneden beri emin degilim o telefonu kullaniyorum.ama artik net õzelligi birde android õzel.olsun diyorum.şarzi uzun gitsin simdilik yeter.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;416289
Peki isinmasi sorun olurmu uzun vadede.el yazisi tanima yukleme varmi,taniyor mu,nete girme hizi nasil,birde dokunmatigi?

Hocam benim teknoloji ile aram cok iyi degil,elyazisi olayini bilmiyorum.Telefona oyun yukledim oyunu oynarken isinmaya basladi ama dikkate deger bir isinma degil.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ısınma olayını pek kafanıza takmayın derim, ısınmayan telefon yok :) ha bazıları çok fazla ısınıp rahatsızlık derecesine getirebiliyor ama neyseki bu tarz modellerden pek yok. belli bir düzeye kadar ısınma normal akıllı telefonlarda

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;416297
ısınma olayını pek kafanıza takmayın derim, ısınmayan telefon yok :) ha bazıları çok fazla ısınıp rahatsızlık derecesine getirebiliyor ama neyseki bu tarz modellerden pek yok. belli bir düzeye kadar ısınma normal akıllı telefonlarda
furkan bu telefonlardan hangilerine el yazısı tanıma yüklenebiliyor?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;416332
furkan bu telefonlardan hangilerine el yazısı tanıma yüklenebiliyor?

abi yüklenebilir uygulama bulursan hepsine yüklenir. şu an bitirme projem ile uğraştığım için tam araştıramadım ama yüksek ihtimal bulunur. zaten bazı telefonların kendi arayüzleri el yazısı ile yada konuşarak mesaj yazmayı destekliyor. halihazırda olmayanlar içinde yüksek ihtimalle bir uygulama vardır

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün kardeşime Beyaz Samsung Galaxy Ace aldım,Saturnde 540 Liraya 12 taksit yaptırdım.. Fiyatına göre gayet iyi telefon,özellikle flaş lambası çok güçlü onu çok beğendim benim Xperia dan sonra :D
Ama oyunlarda falan kasıyor biraz,oyun oynanacak telefon değil pek..

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;416396
Atrix ile konuşarak yazı yazdırmak mümkün.

internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor musunuz? benim telefonda internet bağlantısı olmazsa sesli konuşmayı yazıya çeviremiyor.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;416401
internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor musunuz? benim telefonda internet bağlantısı olmazsa sesli konuşmayı yazıya çeviremiyor.

sanırım ihtiyaç duyuyor.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2012, 10:06:59 Gönderen: GÖKHAN06 »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 350 tl ye gerçek iphone 4 den bahsediyorlar doğruluk derecesi nedir bana inandırıcı gelmiyor android işlemcili.bu çakma olanlardanmıdır acaba?