škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2012 Fabia Renk Seçimi

karat · 36 · 8673

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Doğru yazıyor, sac 15" jant var yedekte tüm Fabişlerde, 4 jantı ne olursa olsun  ;)

Çevrimdışı Yuhanna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karat;412699
Lav mı pasifik mi dediğiniz? Lav mavisini gördüm pek ısınamadım. Gerçi beyaz tavanlısını gördüm ama onun komple mavisi varmış ellerinde onu düşününce hoş olmaz dedim. Bu arada yanlış hatırlamıyorsam siyah + gri tavan opsiyonu da vardı.

İkiside değil biraz daha laciverte yakın olanı "Fırtına Mavisi" galiba.

« Son Düzenleme: 30 Kasım 2012, 17:59:49 Gönderen: Yuhanna »

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;412703
Doğru yazıyor, sac 15" jant var yedekte tüm Fabişlerde, 4 jantı ne olursa olsun  ;)

Çok ilginç ya, stepneyi kullanamıyoruz o zaman.

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: karat;412709
Çok ilginç ya, stepneyi kullanamıyoruz o zaman.

Stepneye asla alaşım jant koymazlar, gerek de yok bence, bu sayede ilk fırsatta patlağı tamir yoluna gider insanlar  ;)

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;412713
Stepneye asla alaşım jant koymazlar, gerek de yok bence, bu sayede ilk fırsatta patlağı tamir yoluna gider insanlar  ;)

Yok, benimkinde de sac var biliyorum da 15 niye koyuyorlar. 3 teker 16 iken patlayanın yerine 15 nasıl takılacak onu anlamadım

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atıyorum 4 lastik 205 55 16 ise stepne de 195 65 15 dir. Sorun olmaz yani.

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyazı bulamamışlar arkadaşlar. Siyah + beyaz (15''jant) için fiyat indirmeye çalışacağız anlaşılan. En son 31bine bırakmışlardı. Biraz indirin bari onu alayım dedim, değerlendirip ararız dediler. Şöyle 30bine, olmadı 30,500e alsak iyi mi?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siyah yerine biraz daha açık renk tercih edilebilir bence. Antrasit gri ile bile toz sıkıntısı yaşıyorum. Gönlünüz neyi isterse yinede en iyisi odur. Hayırlısı diyelim bekliyoruz :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
1. Bakımı zor

2. Bakmazsanız daha erken solar, 5-10 yıl sonra daha eski görünecek.

3. Güneşte klima yetmez

4. İkinci elde değer kaybı.

Beyaz, gri, ya da açık mavi gibi renkler olsun bence. Siyahtan başka araba mı yok ellerinde, numara yapmasınlar :D Rest çekin...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim superbden farkettiğim beyaz araba siyaha göre daha büyük gösteriyor. diğerlerini arkadaşlar yazmış. bir de şehirler arası yolda araba asfaltla kaynadığı için uzaktan farkedilmiyor.

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ellerinde gri, kum beji gibi renkler var ama şimdiki kullandığım araç da o tonlarda ve açıkçası bence pek güzel durmuyor fabiada. Beyaz için 20 gün falan bekleyelim isterseniz belki bulunur dediler ama beklemek istemedim. Şimdi kullandığım fabia 1i sıfır alırken de 15-20 gün denmişti 2 ay beklemiştim... Geriye siyah + beyaz ya da gri tavan kalıyor. Ha bir de koyu mavi ile bordo... Siyaha bakınca güzel geliyor ama dedikleriniz önemli doğrusu.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
İlle de siyah isteyen biri olsanız tamam alın diyeceğim ama öyle olmadığı için kesinlikle almayın diyorum.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Acık ve net söylüyorumki mecbur kalsam yine siyah renk araba almam. Bizim gibi detay meraklıları icin tam bir kabus bu aracı temiz tutmak. Üstelik fabia nın en güzel rengi beyaz bu bir gercek :) Forumda siyah bi vrs sahibi arkadaş var, rs olmasa yüzüne bakılacak gibi değil :) Fabia gibi küçük şirin bi araca bu renk gitmiyor.

Çevrimdışı karat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yüce Oto'da renk çeşidi çoktur diye o kadar yol gittim, 1,2 optimal sadece bordo varmış. 15lik jantla ise biraz araştıralım belki beyaz buluruz dediler. Verdikleri fiyat da 31700 beyaz için. Hey maşallah dedim, bu fiyata satabiliyorsanız Aralık'ta helal olsun... :)