škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti greenline 17 jant 215-50-17 lastik taktım

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
önce 225-50-17 takacaktım ama forumdaki bir arkadaş takıp çıkardığını söyledi.sonra ben de vazgeçtim 215-50-17 taktım.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabanın start-stop gibi veya herhangi bir şeyinde bir değişiklik yok. bazı arkadaşlar bozulduğunu söylemiş ama alakası yok.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bunları şunun için yazıyorum.jant ve lastikleri değiştireyim mi diye çok bilgisayar başında kaldım birisi takmıştır ve izlenimlerini yazar diye .pek bir şey bulamadım şimdi arkadaşlara en azından fikir olsun diye izlenimlerimi yazıyorum.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
215 iyide 60-65 ölçü gidermiş arabaya. davlumbaz boşluğu sırıtıyor. bu arada geçmiş olsun artık zenec'te gidiyorsa milletin işi var. alarm şart olmuş.

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hem yolu hem jantları beğendim. Araç temiz olsaydı çok daha güzel görünürdü. Bugünlerde her yer yağmurlu zaten...
205/55/16 dan 215/50/17 ye geçince, aracın yerden tüksekliği 7,5 mm yükseliyor.
Çevre olarak da %2,3 lük bir büyüme sözkonusu. Bunun anlamı km saatinde 100 km hız gördünüzde gerçek hız 102,3 km dir...
Sadece sizin hissedeceğiniz süspansiyondaki sertlik olabilir. Az miktarda (önemsiz) yakıt artışı olabilir. Bunun dışında hiç bir olumsuzluk olacağını düşünmüyorum...
Eski jantlarınızı ve lastiklerinizi ne yaptınız? Yeni jantlar ve lastik kaça mal oldu?
Güle güle kullanın, hayırlı olsun...

Alıntı yapılan: erenceren;413670

Uploaded with ImageShack.us
sanırım yaptım arkadaşlar.

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
güzel dilekler için teşekkürler arkadaşlar.neden daha yüksek yanak kullanmadım çünkü lastik çapı çok değişiyordu bu da pek önerilmiyor.tabiki daha güzel duracağına eminim.
eski lastik ve jantlarım duruyor.bunları skoda servisten aldım jantlar 1700tl.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;413680
215 iyide 60-65 ölçü gidermiş arabaya. davlumbaz boşluğu sırıtıyor. bu arada geçmiş olsun artık zenec'te gidiyorsa milletin işi var. alarm şart olmuş.

Yeti de orjinal alarm var zaten...

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erenceren;413733
güzel dilekler için teşekkürler arkadaşlar.neden daha yüksek yanak kullanmadım çünkü lastik çapı çok değişiyordu bu da pek önerilmiyor.tabiki daha güzel duracağına eminim.
eski lastik ve jantlarım duruyor.bunları skoda servisten aldım jantlar 1700tl.

Fiyat sadece jant için mi yoksa jant +lastik mi? Lastik marka model nedir?

Çevrimdışı ZafB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fotoğraf silinmiş, yeniden paylaşırsanız memnun olurum. 17'' merak ettim.