škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 2 alma arifesindeyim fiyatlar nasıl??

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Şöyle de olabilir; Örneğin Van'daki bayiden anlaştınız, kendiniz Denizli'desiniz. Van ile Deniz bayi kendi aralarında anlaşma yapıp Denizli'den de alabiliyorsunuz. Veya Van size fatura kesiyor Denizli'den alıyorsunuz.

Çevrimdışı 7373737373

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZaHiR;412980
Şöyle de olabilir; Örneğin Van'daki bayiden anlaştınız, kendiniz Denizli'desiniz. Van ile Deniz bayi kendi aralarında anlaşma yapıp Denizli'den de alabiliyorsunuz. Veya Van size fatura kesiyor Denizli'den alıyorsunuz.

güzel bir uygulamaymış bir soruşturalım bakalım.. çok teşekkür ederim :D

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Bunları nereden biliyorum çünkü ben de araçalara bakıyorum. Nasip olursa inşaAllah..

Bir de hocam net kararınızı verince aynı bayiiye birlikte soralım iki tane alırsak ikram yaparlar mı diye...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 7373737373;412970
rampa çıkmazmı yoksa sadece düşük vites yüksek yakıtmı olur?

1.4 kadar yakar belki ama 1.4 gibi gitmeyebilir, kötüleme değil bu tabi, sadece neyi aldığınızı iyi test edin, ben 4 yıla yakın 1.2 kullandım, işimi gördü, tüketimi düşüktü şehir içinde 1.4 motora oranla

Çevrimdışı 7373737373

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar fabia 1.2 almaya karar verdim :D

bu arada sıfır araç kredisi için vakıfbank 25000 kadar 36 ay 0,92 uyguluyor almak isteyen arkadaşlara duyurulur :D

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
nickiniz önemsiz bi şekilde üye oldugunu gösterip rahatsız edici

Çevrimdışı 7373737373

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mira;413083
nickiniz önemsiz bi şekilde üye oldugunu gösterip rahatsız edici

bence sizin tavrınız rahatsız edici
sizmi karar vereceksiniz benim nickime ve tavrıma ?
hayırdır forumda hukuk fakültesi açıldıda sizi hem hakim hemde savcı mı ilan ettiler?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 7373737373;413087
bence sizin tavrınız rahatsız edici
sizmi karar vereceksiniz benim nickime ve tavrıma ?
hayırdır forumda hukuk fakültesi açıldıda sizi hem hakim hemde savcı mı ilan ettiler?

Sevgili 73 ila ahir arkadasim aslinda sana õzel bi husumet yok.Gerek nickiniz ve gerekse avatarinizda sana hitap edebilecek bişi bulmak zor.Bazi ûyeler forumda bisi sorup işi bittiğinde kaybolup gidiyorlar.Bõyle ûyevo kadar çoo ki,saysan sayilmaz.Onun için seninde kalici olmani istedigi icin sana kanca atmiş sevildigini bilmelisin.
Ayrica 1,2tsi seni tatmin eder ama rwmpada gitmezse serçe ile reno toros sollarsa moral bozucu olur.sen denemeden alma yinede.:D
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 1.4 var. İlk aldığımda babam kullandı, çok seri arabaymış dikkatli kullan dedi. Gel gör ki uzun yolda beni kesmiyor ama şehir içinde mükemmel. Bence bayide bi test sürüşü yapın. Benim gibi test sürüşü yapmadan almayın.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Motor tercihi sana kalmış ama donanım olarak mutlaka optimal al :)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merak ettimde şu an satışta olan fabiaların logoları yeşil mi? Yeni logolar tüm 2013 fabialarda olacak mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: vedat;413128
Merak ettimde şu an satışta olan fabiaların logoları yeşil mi? Yeni logolar tüm 2013 fabialarda olacak mı?

Sanırım yeni yılla beraber tüm logolar siyah olacak, benim logolar postada şu an, haftaya montaj paylaşımım çıkar forumda  :)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;413172
Sanırım yeni yılla beraber tüm logolar siyah olacak, benim logolar postada şu an, haftaya montaj paylaşımım çıkar forumda  :)

İrfan abi on ve arka, jant, direksiyon ve kumanda baska bisi var miydi :) kac para tutuyor logoların toplamı bende düşünüyorum hemen arkandan bir paylaşımda ben yapmak istiyorum :)