škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişimle kaza

vedat · 52 · 11495

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;413447
Perte çıkarsa verecekleri para önemli, aynı aracı alabilecek misin, ona bakmak lazım

Aracın senesi dolmadı daha yanlış hatırlamıyorsam 0 araç klozu vardı kaskomda. Ama 1 aydan once bitmez işlemler. Birde araçta gercekten  pertlik durum yok bir kaput bir far :) ama diğer yandan 2013 araç alma durumu göz kırıyor :)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2012, 13:00:32 Gönderen: vedat »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sıfır araç klozu varsa güzel, yine de iyi araştır, sigortacılar kendilerine yontar

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rapor da sizin hatalı olduğunuz yazdığına göre sigortanın perte çıkaracağını, hele ki O araç klozu da var, hiç zannetmiyorum.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
perte cıkaracaklarını hic sanmıyorum ama hadi hayırlısı,

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sigortacılar kurdu olmuş işin.  dikkatli davranmak lazım.

Çevrimdışı evrn

• Fotoğrafçı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla perte çıkması için aracın en az %50'sinin hasar görmesi gerekiyor. İyi araştırın bence de, inşallah lehinize sonuçlanır.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pert gibi görünmüyor bizim gördüğümüze göre ama tabi sigortacılar ne diyorsa o olur..İnşallah hayırlısı olur Vedat..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi eksperle konuştum. Servisin yazdığı parçalara tamir durumunda onay vermiş, tampon için King yazmış. Durum cok muallakta tam sınır noktasi resmen artık Eureko karar verecek diyor.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eksperle son defa görüştük. Çıkan masrafın tam sınırda olduğunu, pert durumununda olabileceğini ama kendisinin pert yazmasının hemen perte çıkacağı anlamını taşımadığını, zaten masrafın rakamını saymazsak aracın pertlik bir durumu olmadığını söyledi. Benim bu konudaki düşüncemin ne olduğunu henüz dosyayı göndermediğini söyledi. Kendisine pert istemediğimi söyledim. Zaten mekanik bir sorunu yoktu, kontrollerini tekrar sağlamış servis. Kaputta takılmış. Tampon kinge gönderilmiş, büyük ihtimal yapamayacaklarını söyleyecekler dediler. Oda değişecek tabi. Kazadan sonra insanlar aracından soğur sanki ben daha çok duygusal bağ kurdum fabişimle :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle az hasarlı ve yeni araçları perte çıkarmayı çok istiyor sigortacılar...çok ciddi kazanç oluşuyor çünkü...aynı kazadan ben de yaptım 2005 de (araba 6 aylıktı daha) Perte hayır dedim, bir yalvarmadığı kaldı adamların...hâla aynı arabaya biniyorum sorunsuz olarak...Haa ne oldu? arabamda 1 değişen ve 1 boyalı parça var şu an...o zaman değiştirseydim tekrar vurmayacağımın garantisi mi vardı? 1 hafta tamirde kaldı, yedek arabalarını kullandım ama pert olsaydı ödemeyi bekle 1-2 ay, bankayla olan işlemler, eskinin kayıtları, yenisinin işlemleri, işten izin al, arabasız kal...vs.vs... bir sürü iş...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;413592
Eksperle son defa görüştük. Çıkan masrafın tam sınırda olduğunu, pert durumununda olabileceğini ama kendisinin pert yazmasının hemen perte çıkacağı anlamını taşımadığını, zaten masrafın rakamını saymazsak aracın pertlik bir durumu olmadığını söyledi. Benim bu konudaki düşüncemin ne olduğunu henüz dosyayı göndermediğini söyledi. Kendisine pert istemediğimi söyledim. Zaten mekanik bir sorunu yoktu, kontrollerini tekrar sağlamış servis. Kaputta takılmış. Tampon kinge gönderilmiş, büyük ihtimal yapamayacaklarını söyleyecekler dediler. Oda değişecek tabi. Kazadan sonra insanlar aracından soğur sanki ben daha çok duygusal bağ kurdum fabişimle :)

Farkı verip RS tampon alın derim bu fırsat elinize her zaman geçmez :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kaza yaptığımda işk aklıma gelendi vRS tamponu, ama siparişle geldiğini ve 1-1.5 ay beklememi söylemişlerdi, göze alamadım...Fiyatı da normal tamponla hemen hemen aynıydı...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;414221
Ben kaza yaptığımda işk aklıma gelendi vRS tamponu, ama siparişle geldiğini ve 1-1.5 ay beklememi söylemişlerdi, göze alamadım...Fiyatı da normal tamponla hemen hemen aynıydı...

Abartmışlar sanki genelde acil siparişlere ekliyorlar 15 günde TR de oluyor :) Arabamın sol kapısı değişecekti 1 haftada gelmişti :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kadir_;414223
Abartmışlar sanki genelde acil siparişlere ekliyorlar 15 günde TR de oluyor :) Arabamın sol kapısı değişecekti 1 haftada gelmişti :)

Engin'in bulunduğu il yanlış  :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten İstanbul'dan Ankara'ya 2 haftada geliyor maalesef...:)
İstanbul'a göçeceğim ama trafiği beni 1-2 haftada öldürür diye korkuyorum.:X