škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişimle kaza

vedat · 52 · 11466

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun, kaskondan hallettir her şeyi. Seneye hasarsızlık indirimin yapılmaz

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..

Kazanın olduğu gün caddeden aşağıya iniyordum. Ustalar söyledi bana bak senin skoda kaza yapmış diye. Kafayı çevirdim ama göremedim. Meğer senin arabaymış yahu! :(

Çok geçmiş olsun..

Bende UĞUR abi gibi düşünüyorum..Bir kere iyi niyetli davrandım sonra adamın peşinden koşturdum.

Trafik demek risk demek, riske giriyorsan sonucuna katlanacaksın.O yüzden karşı taraf suçlu ise suçunu bilmeli..(Çok mu agresif oldum ne :) )

Bozkurt aslında istediğinde işini iyi yapıyor.Benim işlerime her zaman itina göstermişlerdir..İnşallah seninde öyle olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Haklisin Gokhan en dogrusu ne sekilde olduysa onu yazmak. Hatalı kişi bedelini ödemeli ama o an bende bilmiyorum yardımcı olmak istedim umarım daha sonra pişman olmam. Bu arada bugun aracı Bozkurta bıraktım. Tahmini hasar 9 bin dediler. Yarın eksper gelecek bakalım o zaman netleşecek.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;413217
Haklisin Gokhan en dogrusu ne sekilde olduysa onu yazmak. Hatalı kişi bedelini ödemeli ama o an bende bilmiyorum yardımcı olmak istedim umarım daha sonra pişman olmam. Bu arada bugun aracı Bozkurta bıraktım. Tahmini hasar 9 bin dediler. Yarın eksper gelecek bakalım o zaman netleşecek.

Boya ustası benimde müşterim aynı zamanda.Mustafa abi var orada görürsen selamımı iletirsin.. Soner usta'da mekanikçi.. Ona da selam söylersin..İyi ustadır ikiside yeterki işine itina göstermek istesin..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden saklasın. Karşı aracında skoda olması büyük bir tesadüf resmi görünce çok şaşırdım. Ben boskurt otoyu tercih ederdim. Ama tutanakta suçlu oranı kime çıkar bilemem eğer sen suçlu çıkarsan ve kaskon yoksa biraz yüklü olur diye biliyorum masrafın. Tekrar Geçmiş olsun

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.Tutanak nasıl tutuldu ve suç oranları nasıl tesbit edildi.Eğer suçlu karşı taraf ise zaten sigortasından alırsın,ve elemandan da aracın değer kaybını almaya çalış.zira satarken aracın değer kaybedecek kazalı damgası yiyecek.hasarı kaskodan ödetirseniz indirimden faydalanamazsınız.Aklınızda bulunsun.Zor işlerdir bunlar.Allah sabır ve kolaylık versin dostum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, üzüldüm :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı 7373737373

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun hocam Allah beterinden saklasın

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;413141
Benim kaskom olduğu için aracımın tamirini kasko ile karşılatacağım. Bu konuda tecrubesiz olduğum için fikirleriniz çok önemli. Kaskoyu 860 liraya yaptırmıştım aracı bayiden çıkardığım gün. Önümüzdeki poliçe döneminde ödeyeceğim ücret ne kadar artar tahminen? Birde ikame araç talebinde bulunursam önümüzdeki poliçe döneminde bana çıkartacakları fiyatları etkiler mi etkilemez mi?
Püf noktaları var mıdır, dikkat etmem gereken konular vs?

indirimden faylanamazsın. indirimden faydalansaydın dahi her sene ekonomik duruma göre belli bir artış yapılıyor malesef. yaptırdığın poliçe üzerinde açıklaması vardır. yada bu sigortayı yaptırdığın yerden bilgi edinebilirsin her sigorta şirketi farklı prosedürler uyguluyor. tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, cana gelmesin...
Tutanağa iyi niyetle kendine kusur yazman iyi birşey olabilir ama bu riskli bence...mesela
-Allah korusun- adam gece kalpten gitse, sabaha ''ölümlü trafik kazası'' davası karşına çıkabilir...ya da karşındaki adam iyi niyetini suistimal ederek, başka alacakların peşine düşebilir ve iyilik ettiğine seni pişman edebilir...Olabilir de olmayabilir de ama bu aklının köşesinde bulunsun bence...bin çeşit insan var...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.Allah beterini yaşatmasın

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar masraf 9 bin lira civarı çıkacak. Eksperle konuştum biraz once bugun gidecekmiş aracı görmeden bisey demek doğru olmaz ama 9 bin masrafa Pert çıkma ihtimali varmış. Araçta esasında pertlik bir durum yok. Pert çıkarsa ne yapayım? Tamiri için ısrar mı edeyim yoksa perti kabul mu edeyim?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Perte çıkarsa verecekleri para önemli, aynı aracı alabilecek misin, ona bakmak lazım