škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merkezi Kilit ve Uzaktan Kumanda Montajı için Yardım Lütfen

dk04 · 6 · 5228

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dk04

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam , aracımı yeni aldım ve merkezi kilit ve uzaktan kumanda takmak istiyorum. Merkezi kilit kapı motorları ve güç kabloları haricinde 2 kablo (kahverengi ve beyaz) boşta kalıyor. Bunlar sanırım uzaktan kumanda sistemine bağlanacak. Fakat resimde görüleceği bibi uzaktan kumanda sisteminde 6 kablo var. Ben bu 2 kabloyu hangilerine bağlamalıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla arkadaşım yardım etmek isterdim ama hiç anlamam büyük ihtimalle  kimsenin cevap yazmamasıda bu sebeptendir. Şimdi biri bişey dese onu  yapsan areacına zarar gelse ortaya hoş bir durum çıkmaz, söyleyen  arkadaş pişman olur sende aracına zarar vermiş olursun

En iyisi bi oto elektrikciden yardım al

Çevrimdışı dk04

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Valla kendim yaptım, zor oldu ama oldu. Forumda örnekleri var aslında, tecrübeli arkadaşlar da var sanırım ama neyse artık cevap alamasamda sorun değil.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman ellerinize sağlık. Ee artık başka arabalara yaparken zorlanmasınız en iyisi yaparak öğrenmektir zaten :)

Çevrimdışı favorit54

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamın aleykum bu baglantsını paylaştıgın merkezı kılıt kumanda semasının aynısı elımde mevcut bende de 1993 model skoda favoritime uzaktan kumanda takayım dedım ama resımdende pek bısey anlamadım mavı -kahverengi -sarı siyah-ve sarı kablolar kaldı ana moduldede 2 kablo bosta kahverengıyle beyaz kablo hangılerını hangılerıne baglıyacam bılmıyorum bılen arkadas yardım edebılırmı acaba

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şemayı anlayacak kadar elektrik bilginiz yoksa bir hayli zorlayacaktır sizi. fazla birşey almazlar bunu bağlamaya 50lira falan alırlar verin bir elektrikçi bağlasın imkan varsa.