škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 43.000 km Fabia Ne kadar eder?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperbaysal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar
2004 model skoda fabia 1.4 16v 101 beygir special modelı fabıa buldum almayı dusunuyorum sızce fıyat yaklasık olarak nedır?
Aracı kısaca tanıtıyım boya kaza en ufak çizik bile yok aracın rengı beyaz special donanımına sahip km 43000 bakımlar duzenlı sekılde servıste yapılmıs arac benzillidir.
Kısa surede bılgısı olan arkadaslar yardım ederse sevınırım
Teşekürler

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı alperbaysal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
satan adam baya ucmus sanırım en son 18.750 istiyor ama araç gercekten çok temiz bızzat gördüm :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;413411
Bi taş atayım bakalım :)

17.500

bende taş catlasa diyeyim bari :-)
101 likler iyidir, fakat 2005 öncesi makyaj yoktu ve direksiyon sorunu olabiliyor diye duymustum,

Çevrimdışı bachelor

• Choice
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.filmseyretmek.com
sorunsuz araçmı olur arkadaşlar alıcının hoşuna gitmişse 19000 ede alır orjinal oldugunu düşünerek) piyasası yok deyipte 17000 den yukarı vermeyende olur bu devirde 2003-2004 Kliolara 18-19 bin istiyorlar bulunmaz aractgır fabia hele 101 likler

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abovvvv o ne ya biraz fazla gibi.b segmentinde ve eski kasa.2n az 1500 tl fazlası var.keyfiniz bilir yinede.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı e.g.uysal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam aracın beyaz ve 40000 km civarında olması beni biraz işkillendirdi açıkçası. Eğer aracın kmsinin orjinal olduğunu teyid edecek eski kayıtlarına ulaşabiliyorsanız (servis kaydı, muayene kaydı kasko kaydı gibi) boyasının da orjinal olduğunu kontrol ettirebiliyorsanız o temizlikte 101 beygirlik araç için çok da uçuk bir fiyat değil.

Ben alacak olsam biraz temkinli yaklaşırdım. Yukarıda yazdığım konularda emin olabiliyorsanız alın derim. Azıcık bir kuşkunuz varsa almayın. Satan şahıs da çok önemli 2. elde. Güven vermesi lazım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben 6 yaşında aracımı 27 bin km'de satmıştım, o yüzden km konusu bana uçuk gelmiyor, ama tabi ki detaylara iyi bakmak lazım, TÜV kayıtları ve varvsa yetkili servis kayıtları sağlamdır km konusunda

Çevrimdışı alperbaysal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracın herseyı duruyor servıs kayıtlı arac gorunce çok sasırdım araç sıfır gıbı kokuyor satan kişi kapalı garajda beklettı beklettıgı yerı bıle gösterdı yedek lastıgı bır kere yere deymemiş orjınal paspaslarına kadar duruyor ben bınmek ıcın alıcam arabayı daha once vw polo kullanmıstım bu araca bınınce daha farklı geldı belkı pıyasadan bıraz rakam fazla ama deger dıye dusunuyorum.

Çevrimdışı kor_ay

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, neresi fazla bu fiyatın anlayamadım. 43 binde, kazasız, boyasız ve 101 bg. Special... Lpg takıldığı zaman da dört dörtlük araba. Bu arabanın ne kadar iyi olduğunu bizden daha iyi bilen de olmaz sanırım. Arabalarımızın piyasasını kendi elimizle düşürmeyelim :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperbaysal;413502
Arkadaşlar aracın herseyı duruyor servıs kayıtlı arac gorunce çok sasırdım araç sıfır gıbı kokuyor satan kişi kapalı garajda beklettı beklettıgı yerı bıle gösterdı yedek lastıgı bır kere yere deymemiş orjınal paspaslarına kadar duruyor ben bınmek ıcın alıcam arabayı daha once vw polo kullanmıstım bu araca bınınce daha farklı geldı belkı pıyasadan bıraz rakam fazla ama deger dıye dusunuyorum.

İçinize sindikten sonra 3 ü 5 i aramayın alın, gönül rahatlığıyla binin..
Bence anlattığınıza göre fiyat ta iyi:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;413517
İçinize sindikten sonra 3 ü 5 i aramayın alın, gönül rahatlığıyla binin..
Bence anlattığınıza göre fiyat ta iyi:)

+1

Piyasa bellidir ama belli özellikler fiyatı değiştirir, düşük km, bakımlı araç, kazasız araç

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat belki biraz fazla ama araç temiz ise alınabilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı e.g.uysal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperbaysal;413502

Bu şartlar altında almamak için hiçbir sebep yok hocam.