škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia mı suberb mi?

ubim · 61 · 14129

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: ubim;414688
Araç 10 güne teslim edilecek gittiğimde bakalım neleri alabileceğiz...

o 10 gün geçmez şimdi :) en azından siz yaşça büyük olduğunuzdan benden daha olgunsunuzdur, biz cuma günü anlaştık inşallah yarın teslim alıcaz ama şu 3 gün geçmek bilmedi bana, yarını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;414689
o 10 gün geçmez şimdi :) en azından siz yaşça büyük olduğunuzdan benden daha olgunsunuzdur, biz cuma günü anlaştık inşallah yarın teslim alıcaz ama şu 3 gün geçmek bilmedi bana, yarını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Aracınızı aldınızmı model + fiyat + extraları nelerdir?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ubim;414788
Aracınızı aldınızmı model + fiyat + extraları nelerdir?

bugün plaka işlemleri bitse teslim alacaktık ama malesef yarına kaldı.

Beyaz renk 1.6 TDI Elegance + Bolero teyp toplamda 66.000 TL'ye anlaştık. Sunroof ve koltuk ısıtma olsun istiyorduk ama sırf sunroof için 15 kişilik sıra olunca indirimden yararlanmak namına sunroof ve koltuk ısıtmadan vazgeçip hazırdaki aracı aldık.

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;414790
bugün plaka işlemleri bitse teslim alacaktık ama malesef yarına kaldı.

Beyaz renk 1.6 TDI Elegance + Bolero teyp toplamda 66.000 TL'ye anlaştık. Sunroof ve koltuk ısıtma olsun istiyorduk ama sırf sunroof için 15 kişilik sıra olunca indirimden yararlanmak namına sunroof ve koltuk ısıtmadan vazgeçip hazırdaki aracı aldık.

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...Kazasız belasız kullanın inşallah...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ubim;414797
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...Kazasız belasız kullanın inşallah...

Allah razı olsun, hepimize inşallah :)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...Kazasız, belasız kullanın inşAllah...

Çevrimdışı erhaneda2

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Amerikalı PASSAT = Skoda SUPERB (araç 1:1 aynı) ve VW müdürü Winterkorn da bunu üstü kapalı söylüyor, Avrupalı PASSAT'tan 10 cm daha uzun olan, dingil aralığı 9 cm daha uzun olan ve 4,90 metre boyu ile epeyce de uzun olan Amerikalı PASSAT hiçbir zaman resmi olarak Avrupa'ya gelmeyecek, ne motorları, ne şanzımanı, ne de fiyatı (15.500 Euro), çünkü Amerikalı PASSAT Amerikan halkının otomobil beklentisine uygun imal edilmiş ve elektronik zımbırtılardan arındırılmıştır, Amerikalı PASSAT'ı Avrupa'da almak ve ucuza satın almak isteyenlere gösterilen adres: SKODA SUPERB!

Amerikalı PASSAT'ı ucuza ithal edip Almanya'da satışa sunmak için kolları sıvayan özel ithalatçılar olacak. Türkiye'ye de gelse mükemmel olur, 15.500 Euro'ya deri koltuklu 2.5 litre 170 HP benzinli motorlu PASSAT. Burada kaça satılır acaba?

Hayırlı olsun şimdiden ucuz ucuz bedava bedava araçlara binen şımarık Amerikalılara. TOYOTA CAMRY, VOLKSWAGEN PASSAT ve daha onlarca D sınıf araç orada 20.000 dolardan satılıyor. Bize gelene kadar 5 katına çıkıyor fiyatı!

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 04 ocak 2013 itibari ile 1.6 tdi active superb imi teslim aldım , ilk izlenimlerim oldukça iyi...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız güzel seçim

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne açıdan yaklaştığına bağlı.Fiyatı makul olsun dersen Octavia.Aracımı uzun yıllar kullanıcam rahat etmek istiyorum,bir defa alıcam dersen Superb.

Karar senin...