škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Tour'a hafif makyaj ve yola devam...

lrfan · 31 · 11442

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ön cam aynıdır kanımca, onu değiştirmek için çook çok değişiklikler yapman gerek iskelette, foto yanıltıyo olabilir, içerde iki düğme değişmekten üşenmişler cama dokunmamışlardır bile zannımca :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34157
ön cam aynıdır kanımca, onu değiştirmek için çook çok değişiklikler yapman gerek iskelette, foto yanıltıyo olabilir, içerde iki düğme değişmekten üşenmişler cama dokunmamışlardır bile zannımca :D

Bence bu shop ayne krem rengi araçta ESP var ama climatronic klima yok allahım nasıl bir iş bu böyle anlamadım :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla banada fatoş gibi geldi.Sadece direksiyon değişikliğiyle makyajmı olurmuş.En azından müzik sistemi, klima düğmeleri falanda değişirdi.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında bana göre de fatoş gibi zira sadece direksiyonla kalması kötü,en azından dijital klima,esp veya asr ile deslenmeliydi,dışındanda hafif makyaj olmalıydı.zira değişime uğramıyan araç kalmadı,kendisini yenilemediği sürece piyasada tutunması oldukça zordur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bana neye daha önce söylemedin bu mpi motor tarih oldu diye,uyarmış olsaydın almazdım.şimdi sen hep böyle dedikçe satacağım geliyor benim iştahımı kaçırıyorsun yaw.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sen o kadar kötüle sonrada gazımı almaya çalış olacak şey mi bu hakan.:bnn::bnn:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34194
kötülemedim ki, ben dedemi çok seviyom :D
ne diyeyim ki hakan söylicek bişi bulamadım,bende yuttum gitti:kiki:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi
o aynanın üzerine kusabilirim. 80 lerde Ahu Tuğba'nın küpeleri gibi.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Octi A4'ü tekrar inceledim; ve önceleri garip gelen "topu topu direksiyonu değiştirmişler" fikrinin ne kadar haklı olduğunu gördüm. Zira, açık konuşayım, güncel Octi Tour rezalet bir direksiyon simidine sahip. Kalınlıktan nasibini almamış, Renault 12 miseli ince bir simit kullanılmış. Kesinlikle kılıf istiyor...

Bu yeni direksiyon yenilemesi belki de aracın en çok gözüme batan sıkıntısını yok etmek üzere, tam yerinde bir uygulama olmuş.:ok: Ha bir de; aynı şekilde pek kullanışlı bulmadığım vites topuzu da yenilenmiş sanırım. Eğer öyle ise, gerçekten tam nokta atışı yapmışlar derim.:ok:

Aynaya gelince; bana göre tamamı siyah olmalı.:) Özellikle de uç noktalarda. Hasara açık yer siyah olmalıdır.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynayı bende beğenmedim..Direksiyon etli bir görünüme sahip olmuş..Beğendim..

Genel olarak iyi araç olmak ile birlikte artık iyice demode olmuş tasarımı bakıyorumda..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aboovv cidden sadece direksiyonu yenilemişler :hanz: Bu arada el frenine dikkat.Torosunki bu kadar uzun değildir :hanz::kiki::kiki:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hakkaten ha, millet Anadol el freni style'ını bıraktı, uçak gazı tarzı şeyler, yada tek tuş otomatik hidrolikli telsiz şeylere geçti, bunlar ne yapmış.

birincisi o geleneksel göğüse o direksiyon fazla modern. aynalar konusunda hala ısrarcıyım, kütük sert hatlı bi arabaya topaç ayna, cidden kusarım üstüne.

nan rahat bırakında şu TOUR'a donanım ekleyip satın, makbule geçer.