škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda Logolarım geldi, monte ettim

lrfan · 90 · 30053

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. çok yakışmış. kolçak için bakıyorum ben. sahibindede var golf 4 kolçakları. alıp tadilata girişcem bende.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;418968
Sanırım dış kısımla işim bitti  :) Siyah tavan bana göre değil

Deri direksiyon ve kolçak olur yakında. Ayak aydınlatma için led şerit aldım ebay'den onu halledeceğim yakında  :)

İrfan Hocam sanırım farlarda herhangi bir değişiklik düşünmüyorsun Mıonte Carlo falan :)

Kolçak işini göstermiş olduğun golf 4 kolçağı ile mi çözmeyi düşünüyorsun yoksa orjinali ile mi?

Ayrıca deri direksiyon için takipteyim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: KRKMZ;419029
İrfan Hocam sanırım farlarda herhangi bir değişiklik düşünmüyorsun Mıonte Carlo falan :)

Kolçak işini göstermiş olduğun golf 4 kolçağı ile mi çözmeyi düşünüyorsun yoksa orjinali ile mi?

Ayrıca deri direksiyon için takipteyim...

Farlardan memnunum, parlak hali hoşuma gidiyor. Yoksa farı açıp içini boyardım hiç tereddüt etmeden.

Kolçak için Golf4 olanı alacağım 50 küsür TL.

Direksiyonu bahara bıraktım. Artcar'da deri kaplatmak yerine ebay'den orijinal ve fonksiyonel düğmeli olanı alabilirim, kısmet  :)

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Abi gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş sanırım bu ay servisler hem getirip hemde montaj olayına el atarlar umarım makul olurda profesyonellere yaptırabiliriz zira benim elimin ayarı bozuktur gider logoyu sökeyim derken kaputu çizerim :( bu arada ebaydan alışveriş yapınca insan sanki eline ulaştığında hediye almış gibi seviniyor insan :) sırf onun içinde alabilirim yani

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;419031
Farlardan memnunum, parlak hali hoşuma gidiyor. Yoksa farı açıp içini boyardım hiç tereddüt etmeden.

Açıp içini boyamak mı? Hmm Enteresan geldi, buna ilişkin özel bir boya veya ekipman var mı? Zaten Monte Carloların bizim stocklardan tek farkı black housing dedikleri siyah içli olmaları değil mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;419056
Açıp içini boyamak mı? Hmm Enteresan geldi, buna ilişkin özel bir boya veya ekipman var mı? Zaten Monte Carloların bizim stocklardan tek farkı black housing dedikleri siyah içli olmaları değil mi?

Evet açıp içini mat siyah boyayla boyamak, öncesinde boyanmasını istemediğin yerleri maskelemek

Mesela  ;)

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;419061
Evet açıp içini mat siyah boyayla boyamak, öncesinde boyanmasını istemediğin yerleri maskelemek

Mesela  ;)

Teşekkürler irfan hocam çok sağol, bu uygulama güzelmiş ama daha sonra renk tonunda olabilecek değişiklikler, farı aıp tekrar kapatınca oluşabilecek buhar vs. vs. kuşkulandırıyor beni yapıp yapmama konusunda... Aslında sadece içi siyah diye monte carlo farların çiftine 800 tl vermek bu uygulama varken çok gereksiz bir masraf kalemi gibi ama işte insan istiyor Avrupadakli Monte Carloları görünce :kiki:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boya öncesi zımparalama + kaliteli boya kullanma suretiyle sıkıntı olmayacaktır. Far plastiği sökülünce kalıntılar çok iyi temizlenmeli, bu sayede yapıştırınca sıkıntı çıkmayacaktır.

Özenli işçilik çok önemli  ;)

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam o monte carlo farlar bende var ama uzunlari tek mercekten cikiyo yani uzun kisa tek bi yerde sende kisalar mercekli uzunlar normal canak onu nasil yapicam bu sefer gorus kisitlanicak

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;419245
Hocam o monte carlo farlar bende var ama uzunlari tek mercekten cikiyo yani uzun kisa tek bi yerde sende kisalar mercekli uzunlar normal canak onu nasil yapicam bu sefer gorus kisitlanicak

Hiç elleme derim, en güzel far sende zaten  ;)

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yanlış yazmışım telden yazınca öyle olmuş kusura bakmayın ben o monte carlo gibi farları yapmak isteyen arkadaşa demek istedim uzunlar canak senin nasıl yapıcan onlar söyleyeceğime yapıcam demişim pardon

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Pardon plasti-dip boyayı kaça ve nerden aldınız acaba? daha önce yazmışsanız kusura bakmayın sorduğum için.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreozukan;425123
Pardon plasti-dip boyayı kaça ve nerden aldınız acaba? daha önce yazmışsanız kusura bakmayın sorduğum için.

50 TL hepsiburada.com

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;425127
50 TL hepsiburada.com

Teşekkür ederim :)