škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II 1.2 HTP Optimal ile aranızdayım.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evrn

• Fotoğrafçı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun kazasız belasız.

Benim de 4000 Km oldu yakıt tüketimi hala dediğiniz aralıklarda geziyor.6 - 7 binlerde düzelmesini bekliyorum artık. :)

Çevrimdışı arif1202

• Reis
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/arif.karatas
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.

Bende de ambıante donanımı var yakıt için bir kaç bin km beklemen gerekecek benimki şu anda 15.500 km de şehiriçi ortalam 5.5 lt yakıyor trafik sıkışık olmazsa her noktada memnun kalacağın ayrıcalılı bir araç.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Çok düşmesini beklemeyin, şehir içi 7 oluyorsa tamamdır :)

Çevrimdışı emrecan01

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hepinize teşekkürler. Kullanım kılavuzunda 2000-2500 devir arası vites değiştirilmesi öneriliyor fakat 2000 devir çok düşük değil mi ? Ben 3000 devir civarında değiştiriyorum.

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam hayırlı olsun bende de aynısı var henüz 3000 de yakıt olarak şehirler arası genel olarak 5.5 i görüyor ama ortalama 7nin altına düşmüyor umarım ilerde düşer :) vites değiştirmede de ben 3000 e kadar değiştirmiyorum kitabında 2500 yazıyor ama bence 2500 erken oluyor gibi :) motor daha randımanlı geliyor 3000 de değiştirince tabi burda diğer usta arkadaşlar da fikir verirlerse iyi olur.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler    lpg kiti taktımanızı öneririm  ben aracı aldım 3 ay içinde hemen taktırdım gayet ekonomik oluyor   sıcak havalarda 16 kuruşa kadar yakıtı düşürdüm şu anda hava soğudu  20-22 kuruş arası yakıyor ama klima hep açık  aracın bütün aksamlarıda garantiden çıkmıyor bu arada

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda zahir arkadasa fabia htp baktik fethiye'den biraz once.26000 km de brc lpg var sag arka kapi degismis.celik jant var,park sensoru var 22750 ile anlastilar yarin almaya gidecekler.giderken clio ile gittik ama bi daha Allah cilo ile yolculugu bana nasip atmasin muhtac da etmesin.fabia ll ye yeni bindimclio ile kiyasi birakin kiyas bile fabise hakarettir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı
Forumda zahir arkadasa fabia htp baktik fethiye'den biraz once.26000 km de brc lpg var sag arka kapi degismis.celik jant var,park sensoru var 22750 ile anlastilar yarin almaya gidecekler.giderken clio ile gittik ama bi daha Allah cilo ile yolculugu bana nasip atmasin muhtac da etmesin.fabia ll ye yeni bindimclio ile kiyasi birakin kiyas bile fabise hakarettir.
3 yıl boyunca clio symbol kullandık, Allah ailemdende çevremdende uzak tutsun. Bu arabanın rezilliğini kullanınca daha iyi anlıyorsunuz

Çevrimdışı f.koca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı Olsun Bende 2011 model 1.2 htp vardı ben randıman alamadm  sattım Gittim 1.4 optimal aldım eylülde Yakıtta güzel incitmedi beni:) henüz

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;415047
3 yıl boyunca clio symbol kullandık, Allah ailemdende çevremdende uzak tutsun. Bu arabanın rezilliğini kullanınca daha iyi anlıyorsunuz
seni bir ben birde kullananlar anlar.neyse Allah dan verilmiş sadakanız varmış.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: f.koca;415048
Hayırlı Olsun Bende 2011 model 1.2 htp vardı ben randıman alamadm sattım Gittim 1.4 optimal aldım eylülde Yakıtta güzel incitmedi beni:) henüz

hocam biraz açar mısınız? Hangi hususlarda randıman almadınız? Neleri hoşunuza gitmedi?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZaHiR;415054
hocam biraz açar mısınız? Hangi hususlarda randıman almadınız? Neleri hoşunuza gitmedi?
sanırım performansı

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fenomen;415049
seni bir ben birde kullananlar anlar.neyse Allah dan verilmiş sadakanız varmış.

Ne abs ne başka bişey vardı, sadece tek bir hava yastığı vardı. 100'ü veçince dans etmeye başlardı yolda. Panik fren yapınca Allah'a emanet zaten. Çok şükür kazasız belasız kurtulduk

Çevrimdışı fahri32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız güle güle bin insallah