škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Greenline fiyat sizce uygun mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Real81;415905
hayırlı olsun , kazasız belasız kullanın. 2012 8. aydan sonra satılan araçlar 2013 model diye satılıyor.

Hayır o kalktı hocam. Artık araç hangi yılda banttan indiyse o model oluyor. 2013 model araçlar hala piyasaya çıkmadı

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;415906
Hayır o kalktı hocam. Artık araç hangi yılda banttan indiyse o model oluyor. 2013 model araçlar hala piyasaya çıkmadı

evet 2012 model geciçek. Plakayı çıkartmadım. ocak ayına az kaldı. ocak bandrolünü onlar ödeyecek. farkı alırız dediler. ne kadar olur ki dedim 50-60 tl olur dediler. bende tamam dedim. birde karter koruma ve bagaj kaplamasını hediye olarak aldım. şimdi aracımın yanından geldim altında plastik karter koruma mevcut. sizce karter koruma yerine başka bişey isteyebilirmiyim. (araç içi plastik paspas ve sizin önerebileceğiniz bir ürün) karter koruma için 225 tl parça + 50 tl takma ücreti dedi.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: bomax01;415908
evet 2012 model geciçek. Plakayı çıkartmadım. ocak ayına az kaldı. ocak bandrolünü onlar ödeyecek. farkı alırız dediler. ne kadar olur ki dedim 50-60 tl olur dediler. bende tamam dedim. birde karter koruma ve bagaj kaplamasını hediye olarak aldım. şimdi aracımın yanından geldim altında plastik karter koruma mevcut. sizce karter koruma yerine başka bişey isteyebilirmiyim. (araç içi plastik paspas ve sizin önerebileceğiniz bir ürün) karter koruma için 225 tl parça + 50 tl takma ücreti dedi.

Karter koruma daha mantıklı iyi seçim yapmışsınız bence vazgeçmeyin :)

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 model araç için fabrika çıkış tarihinin 2013 olması gerekir ki 2013 modelin türkiyeye gelmesi şubatı bulcak yani şubat başına kadar 2012 modeller elinde kaldıysa onları satmaya devam edicek bayiiler fabrikadan çıkışı 2013 yılı içinde üretilmesi anlamına geliyor yani 2013 model araçlar henüz hazır değil parça halinde fabrikalar denetimlerle araçlarını ihraç ediyor elindeki hazır aracı 2013 olarak ihraç edemez yerli firmalar bu noktada çok avantajlı olucak 2013 leri diğer firmalara göre daha erken showroomda görebilicez

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ceyyar20;415937
2013 model araç için fabrika çıkış tarihinin 2013 olması gerekir ki 2013 modelin türkiyeye gelmesi şubatı bulcak yani şubat başına kadar 2012 modeller elinde kaldıysa onları satmaya devam edicek bayiiler fabrikadan çıkışı 2013 yılı içinde üretilmesi anlamına geliyor yani 2013 model araçlar henüz hazır değil parça halinde fabrikalar denetimlerle araçlarını ihraç ediyor elindeki hazır aracı 2013 olarak ihraç edemez

Aynen öyle, kanun değişti.

2013 model aracın 1 Ocak 2013 sonrasında üretilmesi şartı var artık

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;415938
Aynen öyle, kanun değişti.

2013 model aracın 1 Ocak 2013 sonrasında üretilmesi şartı var artık

bir hafta- 10 gün daha bekleseydim 2013 alırdım olayı yok yani 2013 daha geç gelicek her zamanki gibi bir yıl öncekine göre zamlı gelicek aynı araca sırf modeli fazla diye fazla para vermek mantıksız sonuçta sıfır araç ayrıca artık aracın modeli değil trafiğe çıkış tarihi baz alınacak özellikle 2. el satışlarda

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: Baylas;415787
Düşünüyorsanız aracı almayı fiyat alabilirim sizin için ;)

Çok iyi olur hocam. Tanıdıklarınız varsa belki daha fazla ikram yapabilirler..

Beyaz - Ambition          1.2 ile 1.4'ün fiyatlarını öğrenebilir misiniz? Bir de fabrika çıkışlı LPG taktırırsak garantisi devam eder mi?

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: ZaHiR;415945
Çok iyi olur hocam. Tanıdıklarınız varsa belki daha fazla ikram yapabilirler..

Beyaz - Ambition             1.2 ile 1.4'ün fiyatlarını öğrenebilir misiniz? Bir de fabrika çıkışlı LPG taktırırsak garantisi devam eder mi?

Saat 5 gibi gideceğim bayiye fiyat alır size haber veririm.

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selamlar
Ambition greenline 49000... görebildiğim kadarıyla iyi bir fiyat. tek köü yanı takası kötü fiyat...

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xRayJR;416308
selamlar
Ambition greenline 49000... görebildiğim kadarıyla iyi bir fiyat. tek köü yanı takası kötü fiyat...

Tam anlayamadım takası kötü fiyat derken. Takas araç veriptemi bu fiyatı aldınız yoksa hiç takas vermeden mi bu fiyatı verdiler?

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xRayJR;416308
selamlar

süper fiyat 47500 -48000 e active modeliydi 50.500 e bulmuştum ben en uygun 1 ay önce süper fiyat bence

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bomax01;416353
Tam anlayamadım takası kötü fiyat derken. Takas araç veriptemi bu fiyatı aldınız yoksa hiç takas vermeden mi bu fiyatı verdiler?

son fiyat 49. kendi aracımla takasa girdim. benim aracımı şartlar nedeniyle ucuza aldıkları için aslında cebimden çıkacak parada çok değişiklik olmadı gibi...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: xRayJR;416455
son fiyat 49. kendi aracımla takasa girdim. benim aracımı şartlar nedeniyle ucuza aldıkları için aslında cebimden çıkacak parada çok değişiklik olmadı gibi...

Bizim aracı yaklaşık 2bin tl aşağı aldılar piyasa değerine göre, ama indirimli liste fiyatını ayriyeten bayi 4500 tl daha indirince pek zarar etmemiş olduk biz

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aralık ayı kampanyasında 59000 tl olan yeti greenline elegansı arkadaşlarımız 53-54-55 aralığında aldı yeni fiyatı http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=11  56470tl ise 50 ye vercekler sanırım bir daha skodanın yanına uğramam şaka gibi 5-6 ay önce 57-60 lara aralık ayında 53-54 lere 2013 de zam gelcek diye milleti kandırdılar şimdi fiyatı dahada aşağı çekmişler yazıklar olsun

Çevrimdışı shele

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yılbaşından sonra ötv farkı yansıyacak denilmesi bile yalanmış. bunların herşeyi yalan, greenline  çıkalı  bir yıl bile olmadı 10 tane kampanya yaptılar, bu kadar da aciz marka görüntüsü verilmez.