škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Daha Görmedim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar.elazığdan yazıyorum hiç aklımda yokken emmioğlunun tavsiyesiyle yetiyi test ettim ve beğendim.bayrampaşa bayisinden 53.700 tl ye 1.6 tdi eleganceyi aldım.ocaktan sonra plakayı çıkarıp yetimi alamaya gidecem istanbula.değerli görüşleriniz bana yardımcı olacaktır.teşekkürler...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanman dileğiyle. Renk nedir? Metalik renk indiriminide almış gibi görünüyorsun. Hediye olarak bişeyler aldın mı?
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2012, 19:37:39 Gönderen: bomax01 »

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim.renk platin gri fiyata herşey dahil.hediyeyi oraya gidince isteyecem inş.renk olarak kapuçino bej istiyordum ama bulamadım malesef mecburen platin griyi kabul ettik.hediye olarak stepne vermezlermi acep?

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Theİmam;416380
teşekkür ederim.renk platin gri fiyata herşey dahil.hediyeyi oraya gidince isteyecem inş.renk olarak kapuçino bej istiyordum ama bulamadım malesef mecburen platin griyi kabul ettik.hediye olarak stepne vermezlermi acep?

Ben karter koruma ve bagaj havuzu istedim. Arabayı geçen salı almaya gittim. Bagaj havuzunu aldım. Karter koruma sipariş ettik gelecek dediler.

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bomax01;416382
Ben karter koruma ve bagaj havuzu istedim. Arabayı geçen salı almaya gittim. Bagaj havuzunu aldım. Karter koruma sipariş ettik gelecek dediler.

bende senin istedigini alayım öleyse.sizinde elegansmı kaça aldınız

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Active beyaz renk aldım. 47250tl Antalya bayiden. Belki Bursa ve İstanbuldan daha indirimli alınabilirdi. Tabi yol masrafımda bursa için en az 500 tl istanbul içinde 600-700 arası olurdu. En az 2-3 kişi giderdim. Karter koruma fiyatı 225 tl + 50 tl işçilik, bagaj havuzuda 120 tl.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2012, 19:52:53 Gönderen: bomax01 »

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bomax01;416384
Ben Active beyaz renk aldım. 47250tl Antalya bayiden. Belki Bursa ve İstanbuldan daha indirimli olabilridi ancak masrafımda bursa için en az 500 tl istanbul içinde 600-700 arası olurdu. En az 2 kişi giderdim.

Bende Elazığdan 55.000 fiyat aldım.zaten araba bulamadılar.birader bunu buldu.masraflar dahil 55 i yine bulmaz ama bu stepnesiz oluşu morelimi bozdu açıkçası.Sanada hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanasın inş..

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Theİmam;416385
Bende Elazığdan 55.000 fiyat aldım.zaten araba bulamadılar.birader bunu buldu.masraflar dahil 55 i yine bulmaz ama bu stepnesiz oluşu morelimi bozdu açıkçası.Sanada hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanasın inş..

Moralini bozma stepne artık çok gerekli değil bence. Zaten stepnenin olduğu yerde 1 hava komperosörü, yine bagajda 12 volt soketi ve 1 adet lastik tamir kiti mevcut. Kaskoyuda 1100 tl'ye sigortayı 153 tl'ye yaptırdım. Kasko ve sigortada baya indirim aldım. 1400-1700 arası kasko çıktı. Firma zaten kaskoyu kendi yaparsa indirimi oradan kapatıyor.

Daha plakam yok. Ocaktan sonra alacağım. Bana ocaktan sonra alırsan vergi farkını ödersin dedi bayi. O biraz canımı sıktı. Farkta 30 tl sanki ödeseler batarlar.

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin.
Ben de seninle aynı bayiden (Atik Skoda), aynı renk (platin gri), ambition donanım aldım. Bana elegancı öğretmen indirimiyle 54 e düşmüşlerdi ama ben 49 a orta donanımı tercih ettim.
Aracı görmene gerek yok. Daha önce hangi araçları kullandın bilmiyorum ama, emin ol, iyiki almışım diyeceksin. Özellikle dizel motorun sessizliğine şaşıracaksın. Elegance zaten harika seçim. Hayırlı olsun...

Alıntı yapılan: Theİmam;416377
merhaba arkadaşlar.elazığdan yazıyorum hiç aklımda yokken emmioğlunun tavsiyesiyle yetiyi test ettim ve beğendim.bayrampaşa bayisinden 53.700 tl ye 1.6 tdi eleganceyi aldım.ocaktan sonra plakayı çıkarıp yetimi alamaya gidecem istanbula.değerli görüşleriniz bana yardımcı olacaktır.teşekkürler...

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turkayenez;416399
Allah kaza bela vermesin.
Ben de seninle aynı bayiden (Atik Skoda), aynı renk (platin gri), ambition donanım aldım. Bana elegancı öğretmen indirimiyle 54 e düşmüşlerdi ama ben 49 a orta donanımı tercih ettim.
Aracı görmene gerek yok. Daha önce hangi araçları kullandın bilmiyorum ama, emin ol, iyiki almışım diyeceksin. Özellikle dizel motorun sessizliğine şaşıracaksın. Elegance zaten harika seçim. Hayırlı olsun...

Allah sanada kazasız kullanmayı nasip etsin kardeşim.fotoğraf içinde teşekkürler güzelmiş....

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renk güzel donanım güzel, arabayı bende atikten almıştım. Güle güle kullanın,hayırlı olsun :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
53.700 Ambition fiyatı değil miydi ya. O kadar düştü mü fiyatlar. Yoksa ekstra indirim mi oldu size :)