škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Daha Görmedim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbatuk;416466
53.700 Ambition fiyatı değil miydi ya. O kadar düştü mü fiyatlar. Yoksa ekstra indirim mi oldu size :)

Aralık ayına özel kampanyaymış kardeşimm

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbatuk;416466
53.700 Ambition fiyatı değil miydi ya. O kadar düştü mü fiyatlar. Yoksa ekstra indirim mi oldu size :)

Evet maalesef ambitionu bırakın 53.700'ü şirket indirimiyle 54 küsüre aldım. Bir sürü uydurma kampanyayla fiyatları bu seviyelere düşürdüler ve çok severek aldığım arabadan resmen soğuttular. Benim aldığım fiyatın altına şimdi eleganceyi vermişler tamam bu fiyattan alan arkadaşlara hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ama yüce otoya sesleniyorum bizim günahımız neydi. Bir daha size güvenerek nasıl araba alırım.:hmm: Skoda'dan bir daha araba alınmayacağını çok iyi öğrettiler. Tebrik ederim.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun kardesim ...ayni renk bendede var fakat Pazarci mantigi ile mal satiyorlar resmen biz degerlenmesini beklerken fiyat kiriliyor bende 1.2 dsg ambition modeli mayis ayinda 53 milyara almistim 48 alanlar varmis ayiptirya arabadan cok memnunum ama bu muamele hos degil

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
elegance almadığına binpişmanlardan biri olarak ben de sinir oldum bu kampayalar festivaller vs.lere. :kafa:

Çevrimdışı Theİmam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sizi anlıyorum arkadaşlar.zaten ben ne elazığdaki personeli nede istanbuldaki personeli beğenmedim.hayırlısı artık ne diyelimm

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla söylenecek pek bişey yok araç tutulmaya başladıkça fiyatı artması lazımken bunların yaptığını anlamış değilim ilk yeti greenline elegance kulanıcılarındanım araçtan çok memnunum ancak bu servislerinden ve satıcısından bir cacık olmaz 2000 tdi dsgsini almayı düşünüyodum bunların politikası yüzünden vazgeçtim ben 56.000 elegance almıştım o zaman 61000 diyorlardı kardeşim ülkede ötvde bi değişiklik olduda bizim mi haberim yok anlamış değilim.