škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb de inanılmaz indirim..

trende · 56 · 11747

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trende

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar, ben bir superb kullanıcısı olarak araçtan gayet memnunum, aracı 2012 nisan ayı kampanyalı 75000 tl ye aldım, ancak bugün itibariyle skoda sitesine girdiğimde fiyatının neredeyse 65000 ne düştüğünü gördüm, benim bildiğim skodayı wv satın aldı ve araçlara wv motor takılıyor, bu kadar kaliteli bir aracın fiyatı neden aşağılara çekiliyor, anlayamıyorum, ben birkaç yıl sonra aracı satmak istesem demekki baya zarar edecem...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Bolero farkını da fiyatın üstüne koyunca hala zararda değilim çok şükür :)

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şuanda fiyatları inceledim , Ek donanımlarıda ilave ettikten sonra 5.000 tl daha düşük :S

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trende;417444
slm arkadaşlar, ben bir superb kullanıcısı olarak araçtan gayet memnunum, aracı 2012 nisan ayı kampanyalı 75000 tl ye aldım, ancak bugün itibariyle skoda sitesine girdiğimde fiyatının neredeyse 65000 ne düştüğünü gördüm, benim bildiğim skodayı wv satın aldı ve araçlara wv motor takılıyor, bu kadar kaliteli bir aracın fiyatı neden aşağılara çekiliyor, anlayamıyorum, ben birkaç yıl sonra aracı satmak istesem demekki baya zarar edecem...

bende Mayıs 2012 de aldım.Aynı dönemde almışız.Şuanla baya fiyatı farketmiş.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen bende active modeline ekstra bolero+hız kontrol+maksi dot+çok fonksiyonlu deri direksiyon+arka park sensörü+krom eksoz 61.900 aldım + 24000 sıfır faiz
mayıs 2012

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vayyy be şimdi süperb active 54.000 veriyorlar
yuhhhhh be
bu kadarda istikrarsız fiyat politikası olmaz

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arabanın marka imajını kullanıcılar yükseltmeye çalışırken Yüce oto tam tersini yapıyor.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ubim;417523
Arabanın marka imajını kullanıcılar yükseltmeye çalışırken Yüce oto tam tersini yapıyor.

Kesinlikle katılıyorum
VW kesinlikle böyle bişi yok

şu anda arabamdan memnunun fakar deiştircek olursa
bu politikalarında dolayı VW şaşmam herhalde

zaten süperb i alırkende süperb ile passat arasında gittim geldim
fakat yanlış bir karar verdim herhalde

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ubim;417523

Aynisini Volvo da yapiyor. Bir gece de %15 indirim yapip, Alan aldiktan sonra tekrar iki gun sonra eski fiyata donuyorlar. Memleket problemi:(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 elegance prestij pakette aynı fiyatı veriyorlar mı yada şöyle sorayım prestij paket 1.6 fiyatını son indirimden sonra alan oldu mu? Bayilerin genel tavrı nasıl?

Çevrimdışı murat kazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben pahalıya aldım herkes pahalı alsın mantığında değilim fakat bu araba kaç para ediyor. ?

Mesela ben pazarlıkla 70500 e (o zaman listesi 74,500+500=75000) 1.6 tdi prestij paket alıp 01.11.2012 den itibaren kullanmaya başladım.

Bugün aynı arabayı (prestij paketteki durum nedir bilmiyorum) hiç pazarlık yapmasan bile 65700 e veriyorlar. belki pazarlıkla 62-63 lere düşecekler.

bu nasıl satıştır anlamış değilim.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Mesai saatlerinde çok yoğun olduğumdan araştıramıyorum bu nedenle kıymetli forum arkadaşlarımdan bilgi almaya çalışıyorum. Hakkınızı helal edin...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet, aralıkta SuperB Elegance TDI 66,5'a alındı (malesef).

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla biraz ayıp oluyor bizlere karşı. Enayi yerine konmuş hissediyorum. Nisan-2011' de, Euro Kuru 2.17 iken ben bu arabayı 67.700' e aldım.
Şimdi kur 2.33' lerde, araba daha ucuz.

Ben şahsen bir daha sene sonu alırım alırsam. Bütün sene bu mantıkla zor araba satarlar. En azından burdaki müşterilerini bu şekilde kaybediyor.