škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb de inanılmaz indirim..

trende · 56 · 11729

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mete yıldız;418131
Selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.20 aralık itibari ile yeni arabam ile sizlerle beraberim.aracta yok yok ama bluetooth teli tanıtamadım sanırım servis yardımı alacam.herkese araclarını kazasız belasız kullanmak diliyorum.:haha:

Güle güle kullanın, kazasız belasız inşallah. Lakin versiyon bayi fiyat ve foto da isteriz...

Çevrimdışı cokorama

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.20 aralık itibari ile yeni arabam ile sizlerle beraberim.aracta yok yok ama bluetooth teli tanıtamadım sanırım servis yardımı alacam.herkese araclarını kazasız belasız kullanmak diliyorum.:haha:

Hayırlı olsun ayarlardan bluetooth'u akatif ettikten sonra arabayı stop edip tekrar çalıştırdığında bağlanması lazım.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bluetooth olayını cözdüm bıraz karıştırınca.istanbul yükselen oto dan aldım.aracım  siyah.
1.6 TDI CR 105 HP Elegance
daha önce octavia kullandım.fiyat 66,500tl trafik sigortası dahil.iyi dilekleri iiçin herkese teşekkürler.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fotolarıda en kısa zaman koymaya calışağım.pas pas ve bagaj havuzu aldım ilave olarak.200 tl  ödedim fiyat nasıl arkadaşlar.

Çevrimdışı devrimecz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
:polis::wlc:

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-1.4tsi-elegance-full-plusfull-111982826/detay

?? yok pahasına mı satılıyor araçlar...yoksa sorunlu bir araç mı...sahibinden.com daki ilanlara bakınca genel otomobil piyasasındaki artışın aksine superblerde düşüş var...??

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
5 parça boya ve pert kaydı var daha ne gibi bir sorun olacak

Çevrimdışı pharmacist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2009 modellerde far yıkama krom kaplı değil ön tarafın komple değiştiği belli oluyor