škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda'da Yıl Sonu İndirimi Devam Ediyor

dgn · 16 · 4238

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün nette gezerken denk geldim. Neredeyse tüm modellerde indirim yapmış Škoda. Hatta bazı modellerde indirim 13 bin liraya kadar varmış :D Açıkcası ben böyle bi indirim beklemiyordum. Ellerinde epeyi araç kalmış anlaşılan.

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=2

Bundan sonra araç alırken yıl sonunu kesinlikle bekleyeceğim :D

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;417534
Bugün nette gezerken denk geldim. Neredeyse tüm modellerde indirim yapmış Škoda. Hatta bazı modellerde indirim 13 bin liraya kadar varmış :D Açıkcası ben böyle bi indirim beklemiyordum. Ellerinde epeyi araç kalmış anlaşılan.

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=2

Bundan sonra araç alırken yıl sonunu kesinlikle bekleyeceğim :D

bende yılsonunu bekledim aralık 25 inde parayı verdim fakat ne oldu 4000 tl zarar....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hâlâ kârdayım. :D
-------------------------------------------------

fabialife

• Ziyaretçi
nesi indirim bu fiyatların Allah aşkına.
eylülde, ekimde 16.tdicr süperb elegance prestij paketli arabayı 68.000 civarında sattılar.
kasım sonunda fiyatlar daha da düştü.
sanıyorum 67.000 lira gibi olması lazım şimdi baz elegence 67.000 lira bununm neresi indirim.
üstelik o zaman son model araba almış oluyorduk şimdi ise geçen yılın modelini alıyoruz.
önceki fiyatlara bakılınca indirim denecekse baz elegancenin fiyatı 60.000 lira olması lazım.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;417771
nesi indirim bu fiyatların Allah aşkına.
eylülde, ekimde 16.tdicr süperb elegance prestij paketli arabayı 68.000 civarında sattılar.
kasım sonunda fiyatlar daha da düştü.
sanıyorum 67.000 lira gibi olması lazım şimdi baz elegence 67.000 lira bununm neresi indirim.
üstelik o zaman son model araba almış oluyorduk şimdi ise geçen yılın modelini alıyoruz.
önceki fiyatlara bakılınca indirim denecekse baz elegancenin fiyatı 60.000 lira olması lazım.

Artik Ben de gidip 60 a veriyorsaniz beni arayin diyecegim. Bunlara fiyat sormak kabahat. Ustelik metalik boya v.s. onlardan. Keyifleri bilir

fabialife

• Ziyaretçi
kasım, aralık da 67.000 lira civarında satılan; 1.6 TDİ CR süperb beyaz renk prestij paketli ( ön ve arka koltuk ısıtma+bolero ekran+sunroof+ bluethoot) aracın bu günüi fiyatına bakın.
prestij paket olarak listede yer almadığı için ben tek tek fiyatlarına baktım.

1.6 TDİ CR beyaz araç....67.100
ön arka koltuk ısıtma   .... 1.500
bluethoot.......................  800
eletkrikli sunroof      ........2.500
balero ekran...................1.100  
                                  73.000 lira toplam    
hadi, bundan 1.000 lira daha düşün eder 72.000 lira indirim mi, bindirim mi kararı siz verin.

Çevrimdışı murat kazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;417773

bluethoot.......................  800

Bluetooth un paketin içinde olduğundan emin misin?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;417766

Sen cidden ucuza aldın abi, hatta hatırladığım kadarıyla bizim araçtan bile ucuza almıştın :D

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: murat kazan;417779
Bluetooth un paketin içinde olduğundan emin misin?

prestij paket standart paket değilmiş, benim sorduğumda bluetooht yerine trifid jant vardı.
prestij paketin birinde bluethoot ve trifid jant yoktu.
fabrikadan gelişine göre yani 3 lü veya 4 lü kombinasyon olabiliyormuş, ona göre de fiyatlarda küçük farklılıklar oluyor.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: gokcen59;417766

Mahsuru yoksa siz hangi ayda kaça almıştınız?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;417784
Sen cidden ucuza aldın abi, hatta hatırladığım kadarıyla bizim araçtan bile ucuza almıştın :D

Alıntı yapılan: ZaHiR;417798
Mahsuru yoksa siz hangi ayda kaça almıştınız?

Gökhan abi (mygokhan) sayesinde daha bile ucuza bir araba vardı, sadece metalik rengi farklı. Buradaki çok içime sinmişti gidemedim. Tekrar ona teşekkür ediyorum.

"Arabamız 1.6 TDI CR Ambiante Dinamik" Yarı hevesli yarı hevessiz bir şekilde punto evo bakmaya gidiyordum.Fiat bayiliğine doğru yürürken, Gemiden yeni inmiş çekiciden bayiliğe bırakılan şıkır şıkır fabişleri gördüm. Bildiğiniz yeni kokuyor böyle oh mis :) Arka etiketi bir açtım TDI yazısını görür görmez,tdi hiç aklımda yokken,babama rengini beğen pişman olmıyıcağımız bir karar olcak dedim.

Akabinde kampanyalı 2011 ocak fiyatı 36.500 dendi, Renkle 37 küsüre denk geldi. Onlara 18 senedir favorit kullandığımızı ve ciddi bir skoda hastası olduğumu çaktırınca,işler değişti. Size yeti verelim dediler,daha sonra Bursa bayiliğini arattırdım,oradaki fabişten haberim olduğunu öğrenince başından atmaya calıstı,biliyordu pazarlık ediceğimi. Bu arabayı burdan almadan gitmiyicem 33 milyarda anlaşalım dedim,o bakışı unutmam :D imkanı yook hiç para kazanamam falan dedi, "bursadaki arabanın fiyatını söylemiyim" onu öğrenince mecbur kaldı,beni bitirdiniz Gökçen bey dedi. :D  

Yani anlatmamın sebebi kolay olmadı, çok maceralı ve uzun uğraşlar sonucu 33 Milyara Metalik Gri bir 1.6 TDİ Ambiante D sahibi oldum.

Sizde bayiliklerde mutlaka bizim sitemizi referans olarak kullanın.Hani kavgaya gidince sen karagümrüklü ahmeti tanıyonmu tarzı bir izlenim gibi olucak ama. Kibar bir dille söyledim bu markayı sürekli araştırma halinde olup iyi tanıdığımı söyledim.Arabayı anlatamadılar bile tırstılar :) Gayet ciddiye aldılar,sonuçta bayiliğin adı cıkıcak araba yüzlerce insana gözükücek, Türkiye çapında bir siteyiz,bana inanılmaz faydası oldu herkesin. Şimdiye kadar hepsine teşekkür ederim. :)

Yeni araç alıcaklara bir abi veya kardeş tavsiyesi gibi algılandıysa ne mutlu bana.Bu fiyatları kaçırmayın tam sıfır Skoda alma zamanı :)

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;417876
Gökhan abi (mygokhan) sayesinde daha bile ucuza bir araba vardı, sadece metalik rengi farklı. Buradaki çok içime sinmişti gidemedim. Tekrar ona teşekkür ediyorum.

"Arabamız 1.6 TDI CR Ambiante Dinamik" Yarı hevesli yarı hevessiz bir şekilde punto evo bakmaya gidiyordum.Fiat bayiliğine doğru yürürken, Gemiden yeni inmiş çekiciden bayiliğe bırakılan şıkır şıkır fabişleri gördüm. Bildiğiniz yeni kokuyor böyle oh mis :) Arka etiketi bir açtım TDI yazısını görür görmez,tdi hiç aklımda yokken,babama rengini beğen pişman olmıyıcağımız bir karar olcak dedim.

Akabinde kampanyalı 2011 ocak fiyatı 36.500 dendi, Renkle 37 küsüre denk geldi. Onlara 18 senedir favorit kullandığımızı ve ciddi bir skoda hastası olduğumu çaktırınca,işler değişti. Size yeti verelim dediler,daha sonra Bursa bayiliğini arattırdım,oradaki fabişten haberim olduğunu öğrenince başından atmaya calıstı,biliyordu pazarlık ediceğimi. Bu arabayı burdan almadan gitmiyicem 33 milyarda anlaşalım dedim,o bakışı unutmam :D imkanı yook hiç para kazanamam falan dedi, "bursadaki arabanın fiyatını söylemiyim" onu öğrenince mecbur kaldı,beni bitirdiniz Gökçen bey dedi. :D  

Yani anlatmamın sebebi kolay olmadı, çok maceralı ve uzun uğraşlar sonucu 33 Milyara Metalik Gri bir 1.6 TDİ Ambiante D sahibi oldum.

Sizde bayiliklerde mutlaka bizim sitemizi referans olarak kullanın.Hani kavgaya gidince sen karagümrüklü ahmeti tanıyonmu tarzı bir izlenim gibi olucak ama. Kibar bir dille söyledim bu markayı sürekli araştırma halinde olup iyi tanıdığımı söyledim.Arabayı anlatamadılar bile tırstılar :) Gayet ciddiye aldılar,sonuçta bayiliğin adı cıkıcak araba yüzlerce insana gözükücek, Türkiye çapında bir siteyiz,bana inanılmaz faydası oldu herkesin. Şimdiye kadar hepsine teşekkür ederim. :)

Yeni araç alıcaklara bir abi veya kardeş tavsiyesi gibi algılandıysa ne mutlu bana.Bu fiyatları kaçırmayın tam sıfır Skoda alma zamanı :)

Öncelikle yazmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 2 aydır fabia araştırıyorum. Aralık ayında öğretmen indiriminden bir bayi Ambition 1.2 hp'yi 26 bine kadar indi. O aralar ikinciel düşündüğümüz için almamıştık. Zaman ilerledikçe ikinciel piyasası ile sıfırın fiyat makas aralığının dar olması ve ikinciel de dürüst insanların azlığı bizi sıfıra zorluyor. Şimdi bayileri arıyorum internet fiyatından düşen yok. Çoğu bayinin elinde de 2012 fabia kalmamış. Bakalım zaman neyi gösterecek...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araba her zaman başkadır. :) Kontağa ilk basan onunla ilk çukura giren kişi siz olucaksınız. İnşallah gönlünüze göre bir fabia bulursunuz. :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fatih bey ne fiyata kadar araç bakıyorsunuz
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2013, 12:30:38 Gönderen: avni »

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;417896
fatih bey ne fiyata kadar araç bakıyorsunuz

Dün iki bayi ile görüşmemiz oldu. Ambition'a 26 bin, Optimal'a 28.5 verdik. Optimal için olmaz dediler. Ambition'a pazertesi bir daha görüşeceğiz. Fiyat aralığımız fabia için bunlar... Rapid 33, 34 aralığında olsa onuda düşünürüz ama sanmıyorum o kadar düşeceklerini...

İkinciel hususu için soruyorsanız araçın temizliğine ve km'sine göre değişir. Piyasa da yalan o kadar fazlaki ondan sıfır düşünmeye başladık.