škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Navigasyon(Ans620) , Geri Görüş Kamera Montajı Yapıldı.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
5 saatlik montaj süresinden sonra aracıma ans620 navigasyon sistemi ve geri görüş kamerası ile donatıldı.Montajın uzun sürmesi tamamen montajı yapan arkadaşın inadı ve kamera yüzünden oldu navigasyon sistemi 40 dk civarında hazır duruma gelmişti.
Bu orjinal swing teyp li hali.

navigasyon anteni bu alana takıldı

usb kablosu torpido gözünün içine uzatıldı

tv anteni sağ tarafta camın üst kısmına yapıştırıldı.

geri görüş kamerası için sigorta kutusundan ayrı bir güç kablosu çekildi (bu durum biraz aklımı bulandırdı ama sorun olmayacağı söylendi)

bagaj kapağım tamamen söküldü bu esnada içim gitti tabiki :)

kamera plaka aydınlatma lambasının yerine takıldı,görüntü kalitesi çok iyi ama extra güç rölesi takıldı + sigorta ile oynanınca üstüne üstlük ampul ledli oldugundan ampul arıza lambam yandığundan , hiç içime sinmedi

ve güzel son

tv kalitesi tabiki karasal yayına bağlı olarak iyi  degil .

geri görüş kamera görüntüsü , ışıktan biraz parlamış daha iyi bir resim çekince onu eklerim

klima göstergesi ile tam uyumlu oldu , bu resimde iyi çıkmamış  :(

navigasyon iglo yüklü ve sorunsuz çalışıyor

telefon kiti sorunsuz çalıştı.

kısaca cihaz çok hoşuma gitti ve aracıma ayrı bir hava kattı . elegance bir araçta böyle bir donanımın standart olmaması da skoda'nın ayıbı.
ilerleyen günlerde daha net resimleri eklemeye çalışırım.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel hayırlı olsun. bagajdan çıkardıkları lambayı bagaj içi bir yere monte edemiyorlar mı. hem arıza ışığı yanmaz hemde bagaj aydınlanır. bir de seninde dediğin gibi şu sigorta bölümü benimde midemi bulandırdı. o kısmı temiz bir şekilde yapacak birisini bul. kutusu sökülüp alttan bağlantı yapılır mı diye bir sor elektrikçilere. kabloyu direk içine sokmuşlar, sigortayı devre dışı bırakmışlar. sigorta atsa, kabloya akım gene gitmeye devam edecek. sırf bu sebeple ben elektrik aksamıyla oynamak istemiyorum.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın. Çok yakışmış,

Bagaj kapağındada hiç izolasyon malzemesi kullanmamış Skoda :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı levkar55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;417870
1700 civarı montaj dahil
hayırlı olsun.bende taktım ve kullanıyorum.çok başarılı.....

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
hayırlı olsun öncelikle.

Geri Görüş Kamerası ile ilgili resim paylaşır mısınız. Benim arabaya da böyle birşey düşünüyorum da.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levkar55;417977
hayırlı olsun.bende taktım ve kullanıyorum.çok başarılı.....

aynı marka modelimi kullanıyorsunuz ? geri görüş kamerası mevcut mu ?

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;417998
hayırlı olsun öncelikle.

Geri Görüş Kamerası ile ilgili resim paylaşır mısınız. Benim arabaya da böyle birşey düşünüyorum da.

teşekkürler haftasonu geri görüş kamerası ile ilgili daha net görüntü çekicem + gece çekimleride yapacam beklettiğim için özür.

Çevrimdışı levkar55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;418039
aynı marka modelimi kullanıyorsunuz ? geri görüş kamerası mevcut mu ?
aynı modeli kullanıyorum ancak geri görüş kamerası takmadım..sevgiler..

Çevrimdışı hanedan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanedan;418273
Bu cihazın RNS510 veya columbustan farkı nedir arkadaşlar ?

Taktıran arkadaşa hayırlı uğurlu olsun ama malesef yanına bile yaklaşamaz orjinalin :( Özellik bakımından daha iyi bile olabilir ama o ekran çok başını ağırtır kullanıcıların. Araç içindeki bir teyp için o ekran olur mu Allah aşkına akıl var mantık var insan LCD yapar onu,parlak ekranla en ufak güneşte hiç bir şey gözükmeyecektir o ekranda malesef. Aynı durum LCD olmasına rağmen Necvox gibi markalardada geçerli,hiç biri orjnalin yerine tutamıyor malesef. Orjinal teyp ışık sensörüne bağlı olarak çalışıp gündüz ekran parlaklığını artırıp gece gözü rahatsız etmesin diye kısar,bu alette bu özellik varmı bilmiyorum..

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;418285
Taktıran arkadaşa hayırlı uğurlu olsun ama malesef yanına bile yaklaşamaz orjinalin :( Özellik bakımından daha iyi bile olabilir ama o ekran çok başını ağırtır kullanıcıların. Araç içindeki bir teyp için o ekran olur mu Allah aşkına akıl var mantık var insan LCD yapar onu,parlak ekranla en ufak güneşte hiç bir şey gözükmeyecektir o ekranda malesef. Aynı durum LCD olmasına rağmen Necvox gibi markalardada geçerli,hiç biri orjnalin yerine tutamıyor malesef. Orjinal teyp ışık sensörüne bağlı olarak çalışıp gündüz ekran parlaklığını artırıp gece gözü rahatsız etmesin diye kısar,bu alette bu özellik varmı bilmiyorum..

öncelikle cevap için teşekkürler.

3-4 gündür kullanıyorum 1 er saatlik köy yoluna gidip geliyorum şuan için ekranda çok bir parlama görmedim bence yeterince net .
tabiki orjinal teyp gibi olmaz ama  bayi kamerasız orjinal teybe benim bulunduğum ilde 2500 lira fiyat çıkardı ve ellerinde olmadığından dolayı necvox ürünü 2000 liraya takmayı önerirse ne yapmalı sizce ?