škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Navigasyon(Ans620) , Geri Görüş Kamera Montajı Yapıldı.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;427984
sözde hakaret etmeye çalışan sizsiniz. columbus çakması dedik yalan mı söyledik.
Hakaret etmeye çalışsam daha farklı yazardım. İş hayatında ki en önemli kuralım kişilerin tercihlerine saygı duymaktır. Bunu karşımdakilerden de beklerim.

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan:

Güle güle kullanın direksiyon döndürünce park çizgileriniz de oynuyor mu? Genelde aftermarket ürünlerde oynamıyor ama başarılı olmuş  bu açıdan.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
Alıntı yapılan: rumiexile;428338
Güle güle kullanın direksiyon döndürünce park çizgileriniz de oynuyor mu? Genelde aftermarket ürünlerde oynamıyor ama başarılı olmuş  bu açıdan.

geç cevap için özür dilerim .
evet direksiyonu dönderince çizgiler hareket ediyor...

Çevrimdışı deltoid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.
Bende navigasyon taktırmayı düşünüyorum fakat hala kararsızım sizin cihazın fiyatı bana biraz yüksek geldi. Ben necvox ve avgo arasında kaldım siz bu konuda tecrübelisiniz acaba fikir verebilirmisin. Cihazlar bunlar

http://www.oemnavigasyon.com/SKODA-OCTAVIAYETI-NAVIGASYON-DVD-MULTIMEDYA-OEM-CIHAZI,PR-108.html

http://www.oemnavigasyon.com/SKODA-OCTAVIAYETI-NAVIGASYON-DVD-MULTIMEDYA-OEM-CIHAZI,PR-107.html

Çevrimdışı professor

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;417967
Güle güle kullanın. Çok yakışmış,

Bagaj kapağındada hiç izolasyon malzemesi kullanmamış Skoda :(

bende rapidde bile var yalıtım burda da vardır ama montajda çıkarılmış olabilir

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deltoid;442309
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.
Bende navigasyon taktırmayı düşünüyorum fakat hala kararsızım sizin cihazın fiyatı bana biraz yüksek geldi. Ben necvox ve avgo arasında kaldım siz bu konuda tecrübelisiniz acaba fikir verebilirmisin. Cihazlar bunlar

http://www.oemnavigasyon.com/SKODA-OCTAVIAYETI-NAVIGASYON-DVD-MULTIMEDYA-OEM-CIHAZI,PR-108.html

http://www.oemnavigasyon.com/SKODA-OCTAVIAYETI-NAVIGASYON-DVD-MULTIMEDYA-OEM-CIHAZI,PR-107.html

İki cihaz arası seçim yapmanız gerekirse Necvox sorunsuz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz. Diğeri Avgo s 60 da radyo ve tv çekim problemi had safhada

Bir lafım da ucuz cihazlara çakma diyen arkadaşlara.  Doğrudur bu cihazlar çakmadır. Amma...Hiç düşünmediler mi acep? Skoda  markasının da VW  nin aynı grupta olsalar da çakması olduğunu. Tüm kullandığımız modeller(Superb- Passat, Octavia- Jetta, Rapid-Polo, Yeti-Tiguan vs. vs.) Madem bu kadar orjinalciyiz o zaman Skoda ya ayak vurmayıp  orjinali VW e binelim

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ans620 yi bende aldım taktım 15 gün kadar kullandım ama hoşuma gitmedi aldığıma pişman oldum birazda paraya sıkıştığım için satmaya çalışıyorum şimdi bolerodan ans620 ye geçince tatmin etmiyor tepki süresi çok kötü yapılan her işlem ekrana geç yansıyor bolero gibi anlık değil örneğin sesi açarken ses yükselse bile ekrandaki hareketi 1sn geriden bu sisteme kullanılan işlemci ve ram bence yetersiz geliyor ihtiyacım olunca hep telefonun navigasyonunu kullanırdım bir kez bununkini kullandım kayboldum yerimi bile fazla sapmayla gösterdi ses kalitesi ve radyo sinyal kaliteside boleronun tırnağı olamaz yinede bu sistemi kullanmak isteyen varsa ben aldığım fiyatın 100 tl altında satıyorum yani 1150 tl ye isteyene verebilirim
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 15:39:39 Gönderen: Coşkun »

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun gerçekten güzel olmuş inşallah sıkıntısız kullanırsınız.

Benim görüşüme göre her malın bir değeri vardır ve bütçem bu kadar ben bu bütçeye göre bunu alabilirim demek yanlıştır. Bütçen o kadar ise almamalısın. Çünkü aldığın malın değeri montaj dahil 1700 lira değil. sadece gerçek değeri daha fazla olan bir malın taklidi. Zaten hep sorun buradan çıkıyor. Bütçem bu o yüzden bunu aldım. Alma. Alma çünkü bir süre sonra o mal bozulduğunda servisini bulamayabilirsin, bulsan bile onarılmasına çok para verebilirsin, bu süre içinde teypsiz kalabilirsin, yaptırdıktan sonra yine bozulabilir. Bir bakmışsın ki verdiğin o 1700 liranın üzerine başka liralar koymuşsun. Bunlar hep başımıza gelen şeyler. Başıma gelen şeyler. Yıllardır bu şeyin içindeyim bunu hep gördüm. Ne yazık ki insanlar, ucuz mal alacak kadar cömert ve zengin davranıyorlar.

Dediklerimi yanlış algılamayın lütfen sadece bu genelleme ve aldığınız cihaz belkide fiyat performans olarak çok başarılıdır ve bu kalitesi ile ilerde çok tutulacak da olabilir çünkü öyle ürünlerde çok gördüm. Tekrardan hayırlı olsun.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan kardeş bende de Swing var böyle navili bişeyler bakıyorum ama hırsızlık meseleleri gözümü çok korkutuyor

Çevrimdışı murat demirel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
saygıdeğer skoda kullanıcıları 2010 model skoda octavıa elegance modeli için multimedya taktırıp da önceki orjinal teyp sistemi boşa çıkan varsa talibim. benim teybin sadece radyosu çalışıyor. cd ve aux çalışmıyor. tşk.

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat demirel;528714
saygıdeğer skoda kullanıcıları 2010 model skoda octavıa elegance modeli için multimedya taktırıp da önceki orjinal teyp sistemi boşa çıkan varsa talibim. benim teybin sadece radyosu çalışıyor. cd ve aux çalışmıyor. tşk.

Merhaba Bende swing var istersemiz size yollaya bilirim 250 tl düşündüğüm fiyat

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=fpBsfstkwMc
linki doğru atmışımdır umarım. garmin navigasyon cihazına bağlanan wireless geri görüş kamerası 5 bölüm video ile anlatılmış. ben daha önce görmemiştim ilgilenen arkadaşlar için umarım yardımcı olur.

Çevrimdışı Parcequil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bolero'ya geri görüş kamerası eklenebiliyor mu?

1,6 TDI Octavia style araç için