škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Müzik çalarda ki işaret???

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
"Yol müsait yardır gitsin" gibi bir mânâ ihtiva ediyor olmasın sakın?

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
acaba yola dikkat et etmezsen yukarı havale olabilirsin diye bi anlam içermesin...

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BAFRALI;418243
arkadaşlar derecenin yanında duran  ok işareti dışarıdaki sıcaklığı gösteriyor;hepsi bu

bence de en mantıklısı bu :+1: Belkide iç sıcaklığı da gösterbilen donanımlısı vardır:hmm:

Çevrimdışı BAFRALI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;418355
bence de en mantıklısı bu :+1: Belkide iç sıcaklığı da gösterbilen donanımlısı vardır:hmm:
sevgili arkadaşlar aracını tanımaya çalışan bir arkadaşımız soru sormuş bazı arkadaşlar öyle boş boş cevaplar vermişki sanki dalga geçiyorlar lütfen biraz duyarlı olalım ve mantıklı cevaplar verirsek yardımıcı oluruz
55 FB 375

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BAFRALI;418356
sevgili arkadaşlar aracını tanımaya çalışan bir arkadaşımız soru sormuş bazı arkadaşlar öyle boş boş cevaplar vermişki sanki dalga geçiyorlar lütfen biraz duyarlı olalım ve mantıklı cevaplar verirsek yardımıcı oluruz

Benim dalga geçme amacım yok sadece en mantıklısının dış dış sıcaklık olduğuna katıldıpımı belirttim. yaNlış anlaşılma olmasın
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2013, 14:20:24 Gönderen: ixir »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eglenmek için kimse burda değildir zaten. daha çok eglenceli siteler mevcut. alınganlık etmemek gerek. tabi bu da şahsi fikrim. herkesin olduğu gibi.

Çevrimdışı BAFRALI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;418371
Benim dalga geçme amacım yok sadece en mantıklısının dış dış sıcaklık olduğuna katıldıpımı belirttim. yaNlış anlaşılma olmasın
arkadaşım ben onu senin için söylemedim dediğin mantıklı ben çok araştırdım bulamadım.forumu araşırırsanız kimlerin dalga geçer gibi cevap verdiğini görürsünüz.ben sizin alıntınızı mantıklı bulduğum için aldım
55 FB 375