škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

felicia içine su alıyor arabanın konsolunun altı sürekli ıslak

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fcinser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1999 model göstergelerin alt tarafına elimi uzatıyorum sürekli ıslaklık var  birde kaleriförü açıyorum yarım dakika sıcak dahasonra soğu üflüyor bu neden böyle

Ugur A.

• Ziyaretçi
1- Ön cam fitilinden su alması kuvvetle muhtemel.
2- Kalorifer radyatörünün temizlenmesi veya değiştirilmesi şart.

Çevrimdışı arslanamca71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimkide öyle kardeş.. özellikle yağmur yağınca paspas göle dönüyo.. camın ordan biryerlerden alıyodur.

Çevrimdışı arslanamca71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla değiştireyim diyodum adam 200 tl fiyat biçti. 1 tl ye hallettim.paspasın üstüne bir singer aldım 1milyoncudan. küp şeklinde olanlardan.. bakıyorum su olmuş hooooooop hemen suyunu sıkıp aynen yerine.. bukadar. :)

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
aynı sorun bendede vardı .saç baş yoldurttu .en sonunda başedemedim.ön göğüslük komple söküldü su alınan yer tespit edildi .camın kenarından sızma yapıyordu ama camcı o kadar silikon sürmesine rağmen sızıntı bitmemişti.göğüslük sökülünce her şey kabak gibi gözüktü

Çevrimdışı arslanamca71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimki farklı arkadaşlar benim ön cam normalinden bir parmak kadar küçük. :) valla küçük. cam zaten emanet duruyor. sağından solundan alıyo tabi haliyle

Çevrimdışı ozantavsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilk aşk;418972
aynı sorun bendede vardı .saç baş yoldurttu .en sonunda başedemedim.ön göğüslük komple söküldü su alınan yer tespit edildi .camın kenarından sızma yapıyordu ama camcı o kadar silikon sürmesine rağmen sızıntı bitmemişti.göğüslük sökülünce her şey kabak gibi gözüktü

Engin Bey ,sökme işlemi sonrası sorunu gidermek için ne yaptırdınız.

Bendede su alma sorunu mevcut.İlk önceleri çok su alıyordu.Kalorifer fanının kabinin altındaki tıpa kapalıymış.tıpayı açtım.Su alma nispeten azaldı.Sonrasında kalorifer fan kabinin üstüne poşet geçirmeye başlamıştım.Ama yinede su aldığını sördüm.

Ön cam lastiğinin cam tarafına şeffaf akvaryum silikonu çektim.Geçen yağışta su almış yine.Sanırım lastiğin kaporta tarafına , üst kısmına da silikon çekeceğiz.
Silikonladığım kısımlardan su geçmiyor eminim.Ve başka kısmını silikonlamak gerek.Önemli olan tam yerini bulabilmek.

Çevrimdışı mustafasari1986

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam benm de skoda felicia 1.3 mpi 2000 model var paspas altı sag ve sol bide direksiyon altı kaucuk aynı şekilde yolcu tarafının altındaki kaucuktada ıslaklık var yalnız ıslaklık arabanın kaputunu açma kolunun olduğu yerin üstündeki kaucukta yoğunluk var bugun sanayiye gittim herkes cam fitili dedi ama bana pek inandırıcı gelmedi. lütfen yardım edin nasıl kurtulurum..